تالار گفتمان مانشت
۱۱۰۰ گرایش ۲،۳ و ۱۵۰۰ گرایش ۱،۴ + سهمیه اولی - نسخه‌ی قابل چاپ

۱۱۰۰ گرایش ۲،۳ و ۱۵۰۰ گرایش ۱،۴ + سهمیه اولی - milad89 - 07 خرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۰۴ ب.ظ

سلام دوستان
بنظرتون با رتبه ۱۵۰۰ گرایش ۱،۴ و ۱۱۰۰ گرایش ۲،۳ با سهمیه شاگرد اولی امکان قبولی جایی رو دارم؟

لطفا اگه میدونید بهم بگید!!!

۱۱۰۰ گرایش ۲،۳ و ۱۵۰۰ گرایش ۱،۴ + سهمیه اولی - maryamsadat_hoseini - 08 خرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۲۴ ق.ظ

راحت شبانه میارین...پارسال دوستم مثل شما بود آورد

۱۱۰۰ گرایش ۲،۳ و ۱۵۰۰ گرایش ۱،۴ + سهمیه اولی - maryamsadat_hoseini - 08 خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۴۹ ب.ظ

میاره مطمینم

RE: 1100 گرایش ۲،۳ و ۱۵۰۰ گرایش ۱،۴ + سهمیه اولی - mohammad.ardeshiri - 08 خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۵۱ ب.ظ

(۰۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۴۹ ب.ظ)maryamsadat_hoseini نوشته شده توسط:  میاره مطمینم
امیدوارم بیاره.
ولی نمیازه اگه اوردی آقا بیا بگو دستت درد نکنه

RE: 1100 گرایش ۲،۳ و ۱۵۰۰ گرایش ۱،۴ + سهمیه اولی - milad89 - 09 خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۵۰ ق.ظ

متشکرم دوستان

پیش مشاور مدرسان شریف رفتم بهم گفت معمولا همه نفرات برتر قبول میشن، گفتش سال پیش رشته مکانیک که کلا ۳۰۰ نفر میخاستن یه نفر با رتبه ۲۰۰۰ و سهمیه اولی دانشگاه شیراز قبول شد.
منم یکم امیدوار شدم!!!!!

آخه سهمیه اولی، رتبه رو کم نمیکنه، هر دانشگاهی علاوه بر این تعداد که پذیرش میکنه ۱،۲ یا ۳ نفر رو با سهمیه میگیره، و اونوقتم خیلی از نفرات برتر خودشون با رتبه خوب و بدون سهمیه قبول میشن. بنابراین جا خالی میمونه واسه ما!!!!

۱۱۰۰ گرایش ۲،۳ و ۱۵۰۰ گرایش ۱،۴ + سهمیه اولی - irisadaf - 09 خرداد ۱۳۹۲ ۰۱:۱۶ ب.ظ

رتبت اصلا مهم نیست . مهم ترازته... یه نکته مهم اینه که تاثیر این سهمیه هم کمتر شده نسبت به سال قبل و باید حواست جمع باشه سال پیش ۸۰ درصد ملاک بود امسال ۹۰ درصد... ضمنا به دانشگاه و معدلت هم هیچ ربطی نداره(البته دانشگاه آزادی باشی این سهمیه را نداری) فقط مهم اینه که دانشگاهتون این سهمیه را برات رد کنه...
کافیه ترازت را در ۱۰۰ ضرب و تقسیم به ۹۰ کنی تا ببینی ۹۰ درصد کجا را میاری.. بعد ببین اون ترازی که بدست میاد تو کارنامه های بچه ها حول و حوش چه رتبه ایه... حدس میزنم حدود ۳۰۰ تا ۴۰۰ باشه ولی دقیق برو حساب کن . این مطمئنترین، بهترین و دقیقترین جوابه چون سازمان سنجش هم دقیقا همین کار را میکنه.. اگه دیدی رتبه خوبی نمیشه و نمیخوای بذار سال دیگه استفاده کن چون تا دوسال بعد فارغ التحصیلی وقت داری ازش استفاده کنی و فقط یکبار میتونی استفاده کنی

ضمنا مشاوره مدرسان رو هم بیخیال ... آخه چطور گفته تا ۳۰۰ میخواستن؟!!! سال پیش یه دوستام با ۴۰۰ مکانیک دانشگاه صنعتی اصفهان قبول شد با ۹۰۰ هم شبانه میارن.. ظرفیت رشته مکانیک خیلی خیلی بیشتر از مهندسی کامپیوتر و به خصوص آیتیه.... ولی اون حرفشون درسته که ظرفیت مازاد میذارن که تو دفترچه هم هست ولی شرط اصلیش آوردن ۹۰ درصد نمره علمی اونجایی که میخوای هستش حالا هر چی هم جای خالی برای شما باز باشه ۹۰ درصد ترازش را نیاری نمیشه بری عزیز من.....توضیح دادم باید چه کار کنی

RE: 1100 گرایش ۲،۳ و ۱۵۰۰ گرایش ۱،۴ + سهمیه اولی - milad89 - 14 خرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۱۵ ب.ظ

مرسی دوستان از راهنماییتون

من همه کد محل ها رو زدم...
بنظرتون جایی قبول میشم؟ یعنی امکان قبولیم هست؟

۱۱۰۰ گرایش ۲،۳ و ۱۵۰۰ گرایش ۱،۴ + سهمیه اولی - mammad_asir - 02 تیر ۱۳۹۲ ۱۲:۵۳ ب.ظ

(۰۹ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۵۰ ق.ظ)milad89 نوشته شده توسط:  متشکرم دوستان

پیش مشاور مدرسان شریف رفتم بهم گفت معمولا همه نفرات برتر قبول میشن، گفتش سال پیش رشته مکانیک که کلا ۳۰۰ نفر میخاستن یه نفر با رتبه ۲۰۰۰ و سهمیه اولی دانشگاه شیراز قبول شد.
منم یکم امیدوار شدم!!!!!

آخه سهمیه اولی، رتبه رو کم نمیکنه، هر دانشگاهی علاوه بر این تعداد که پذیرش میکنه ۱،۲ یا ۳ نفر رو با سهمیه میگیره، و اونوقتم خیلی از نفرات برتر خودشون با رتبه خوب و بدون سهمیه قبول میشن. بنابراین جا خالی میمونه واسه ما!!!!
مگه مدرسان شریف همنی نیست که کلید آی تی ۹۲ رو که که با کلید سنجش مقایسه میکردی درصداش به ۶۰ هم نمیرسید؟؟!!