تالار گفتمان مانشت
رتبه ۴۳۰۰ هوش+سهمیه شاگرد اولی - نسخه‌ی قابل چاپ

رتبه ۴۳۰۰ هوش+سهمیه شاگرد اولی - zarei1991 - 03 خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۲۸ ق.ظ

سلام دوستان
به نظرتون با شاگرد اولی کجا قبول میشم؟
اگه یه وقت خدای نکرده شاگرد اول نشدم هیچ غیر انتفاعی هم قبول نمیشم؟

رتبه ۴۳۰۰ هوش+سهمیه شاگرد اولی - irisadaf - 03 خرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۳۹ ق.ظ

برای سهمیه شاگرد اولی اولا باید مجاز باشین ... اگه مجاز شدین کافیه ترازتون را در ۱۰۰ ضرب و تقسیم بر ۹۰ کنین( چون باید ببینین ۹۰ درصد نمره اون مکان قبولی را بیارین) بعد ببینین تو کارنامه بچه ها نزدیکترین تراز به اون تراز به دست اومده چنده و اون بنده خدا رتبش چن شده... اینطوری بدست میاد که کجا را میتونین بیارین....
مثلا من رتبم ۷۶ شده با تراز ۶۰۰۰ با سهمیه میشه ۶۶۰۰ که تو کارنامه بچه ها دیدم نزدیکترین رتبه به من میشه ۴۰ پس شریف را میتونم بیارم....
حالا اگه شما دیدین رتبه ای که با سهمیه میتونین بیارین مناسبه از سهمیه استفاده کنین که بعید میدونم رتبه خوبی باشه وگرنه بهتره این سهمیه را بذارین واسه سال دیگه چون حیفه استفاده کنین و به درد نخوره... تا ۲ سال بعد فارغی وقت دارین استفاده کنین

رتبه ۴۳۰۰ هوش+سهمیه شاگرد اولی - zarei1991 - 03 خرداد ۱۳۹۲ ۰۲:۱۲ ب.ظ

مرسی...تشکر...من ترازم ۳۱۰۰ هستش....خب هم امسال استفاده کنم هم سال بعد هم میشه؟تا ۲ سال میشه استفاده کرد فکر کنم...

رتبه ۴۳۰۰ هوش+سهمیه شاگرد اولی - hacker - 03 خرداد ۱۳۹۲ ۰۲:۳۴ ب.ظ

نه عزیز من اینطوری نیست
شما فقط یکبار حق استفاده دارین

در صورتی که استفاده نکنید امسال تا ۲سال بعد این حق رو دارید ازش استفاده کنید . یعنی فقط یک و فقط یکبار حق استفاده رو دارید. استفاده کنید امسال دیگه هیچوقت نمی تونید استفاده کنید.

RE: رتبه ۴۳۰۰ هوش+سهمیه شاگرد اولی - mrpool - 03 خرداد ۱۳۹۲ ۰۸:۳۵ ب.ظ

(۰۳ خرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۳۹ ق.ظ)irisadaf نوشته شده توسط:  برای سهمیه شاگرد اولی اولا باید مجاز باشین ... اگه مجاز شدین کافیه ترازتون را در ۱۰۰ ضرب و تقسیم بر ۹۰ کنین( چون باید ببینین ۹۰ درصد نمره اون مکان قبولی را بیارین) بعد ببینین تو کارنامه بچه ها نزدیکترین تراز به اون تراز به دست اومده چنده و اون بنده خدا رتبش چن شده... اینطوری بدست میاد که کجا را میتونین بیارین....
مثلا من رتبم ۷۶ شده با تراز ۶۰۰۰ با سهمیه میشه ۶۶۰۰ که تو کارنامه بچه ها دیدم نزدیکترین رتبه به من میشه ۴۰ پس شریف را میتونم بیارم....
حالا اگه شما دیدین رتبه ای که با سهمیه میتونین بیارین مناسبه از سهمیه استفاده کنین که بعید میدونم رتبه خوبی باشه وگرنه بهتره این سهمیه را بذارین واسه سال دیگه چون حیفه استفاده کنین و به درد نخوره... تا ۲ سال بعد فارغی وقت دارین استفاده کنین

باید تراز ۹۰ درصد باشه یا ۸۰ درصد ؟ فک کنم ۸۰ درصد بود آآآ ، نه ؟

(۰۳ خرداد ۱۳۹۲ ۰۸:۳۵ ب.ظ)mrpool نوشته شده توسط:  
(03 خرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۳۹ ق.ظ)irisadaf نوشته شده توسط:  برای سهمیه شاگرد اولی اولا باید مجاز باشین ... اگه مجاز شدین کافیه ترازتون را در ۱۰۰ ضرب و تقسیم بر ۹۰ کنین( چون باید ببینین ۹۰ درصد نمره اون مکان قبولی را بیارین) بعد ببینین تو کارنامه بچه ها نزدیکترین تراز به اون تراز به دست اومده چنده و اون بنده خدا رتبش چن شده... اینطوری بدست میاد که کجا را میتونین بیارین....

پارسال ۸۰ درصد بود . امسال شده ۹۰ درصد Sad Sad

رتبه ۴۳۰۰ هوش+سهمیه شاگرد اولی - zarei1991 - 04 خرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۵۲ ق.ظ

خب با این تفاسیر امسال استفاده کنم هیچ جا قبول نمیشم؟حداقل شبانه یکی از دوستام میگفت قبولم...

RE: رتبه ۴۳۰۰ هوش+سهمیه شاگرد اولی - mrpool - 04 خرداد ۱۳۹۲ ۰۲:۵۵ ق.ظ

(۰۴ خرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۵۲ ق.ظ)zarei1991 نوشته شده توسط:  خب با این تفاسیر امسال استفاده کنم هیچ جا قبول نمیشم؟حداقل شبانه یکی از دوستام میگفت قبولم...

خب نمره کل خودت رو با استفاده از ۹۰% حساب کن و بعد نمره ی به دست اومده ت رو با نمره بچه ها که اینجا کارنامه شون رو گذاشتن مقایسه کن.
اگه رتبه ت زیر ۵۰۰ اومد احتمال قبولی از شبانه رو داری .
قبولی های پارسال مانشت هم هست . با قبولی اونا مقایسه کن ببین میتونی قبول بشی یا نه . ( به نظرم قبول نشی ! )

RE: رتبه ۴۳۰۰ هوش+سهمیه شاگرد اولی - aamitis - 08 خرداد ۱۳۹۲ ۰۱:۲۰ ب.ظ

(03 خرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۳۹ ق.ظ)irisadaf نوشته شده توسط:  برای سهمیه شاگرد اولی اولا باید مجاز باشین ... اگه مجاز شدین کافیه ترازتون را در ۱۰۰ ضرب و تقسیم بر ۹۰ کنین( چون باید ببینین ۹۰ درصد نمره اون مکان قبولی را بیارین) بعد ببینین تو کارنامه بچه ها نزدیکترین تراز به اون تراز به دست اومده چنده و اون بنده خدا رتبش چن شده... اینطوری بدست میاد که کجا را میتونین بیارین....

پارسال ۸۰ درصد بود . امسال شده ۹۰ درصد Sad Sad

از کجا فهمیدید که امسال ۹۰درصد شده؟

RE: رتبه ۴۳۰۰ هوش+سهمیه شاگرد اولی - mrpool - 08 خرداد ۱۳۹۲ ۰۴:۲۲ ب.ظ

(۰۸ خرداد ۱۳۹۲ ۰۱:۲۰ ب.ظ)learned نوشته شده توسط:  از کجا فهمیدید که امسال ۹۰درصد شده؟

تو دفترچه کنکور نوشته دیگه :|

RE: رتبه ۴۳۰۰ هوش+سهمیه شاگرد اولی - irisadaf - 08 خرداد ۱۳۹۲ ۰۴:۴۲ ب.ظ

(۰۸ خرداد ۱۳۹۲ ۰۴:۲۲ ب.ظ)mrpool نوشته شده توسط:  
(08 خرداد ۱۳۹۲ ۰۱:۲۰ ب.ظ)learned نوشته شده توسط:  از کجا فهمیدید که امسال ۹۰درصد شده؟

بله اینم نکته ی مهمیه به خاطر اعتراضات دانشگاههای بزرگ تهران تو سال پیش نقش سهمیه شاگرد اولی از ۸۰ به ۹۰ رسید که اگه بررسی کنیم تقریبا نصف شده . مثلا من حساب کردم رتبه ۷۱ ام اگه با سهمیه سال پیش حساب میشد میومد حدود ۲۰ ولی الان حدود ۴۰ میشه... بچه های رتبه اولیی خیلی باید امسال حواسشون باشه مثه سال پیش نیست

RE: رتبه ۴۳۰۰ هوش+سهمیه شاگرد اولی - aamitis - 09 خرداد ۱۳۹۲ ۰۳:۴۴ ب.ظ

(۰۸ خرداد ۱۳۹۲ ۰۴:۴۲ ب.ظ)irisadaf نوشته شده توسط:  
(08 خرداد ۱۳۹۲ ۰۴:۲۲ ب.ظ)mrpool نوشته شده توسط:  
(08 خرداد ۱۳۹۲ ۰۱:۲۰ ب.ظ)learned نوشته شده توسط:  از کجا فهمیدید که امسال ۹۰درصد شده؟

بله اینم نکته ی مهمیه به خاطر اعتراضات دانشگاههای بزرگ تهران تو سال پیش نقش سهمیه شاگرد اولی از ۸۰ به ۹۰ رسید که اگه بررسی کنیم تقریبا نصف شده . مثلا من حساب کردم رتبه ۷۱ ام اگه با سهمیه سال پیش حساب میشد میومد حدود ۲۰ ولی الان حدود ۴۰ میشه... بچه های رتبه اولیی خیلی باید امسال حواسشون باشه مثه سال پیش نیست

واقعا باید این اتفاق می افتاد چون حق کشی هست