تالار گفتمان مانشت
سوال تاخیر مدار سی ماس اینورتر کنکور آزاد ۹۱ - نسخه‌ی قابل چاپ

سوال تاخیر مدار سی ماس اینورتر کنکور آزاد ۹۱ - daneh - 31 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۱:۴۷ ق.ظ

دوستان معماری کامپیوتر ازتون خواهش میکنم اگه کسی حل این سوالو بلده یاد بده سوال ۹۳ یا ۸۵ از گروه ب آزاد پارسال .من نمیدونم این عددا رو از کجا بدست آورده Sad

سوال ۹۳ این هست یه مدار اینورتر سی ماس کشیده با نسبت W/L یک به یک برای هم Nmos هم Pmos حداقل حدااکثر و میانگین تاخیر خواسته با اطلاعات زیر
Rpoly=4 ohm/square
Cpoly= .1 fF/micro m^2
Rp=2.5 Rn

سوال تاخیر مدار سی ماس اینورتر کنکور آزاد ۹۱ - unicornux - 31 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۸:۴۶ ب.ظ

سوال رو ازش عکس یا پرینت اسکرین بگیرید اینجا بزارید تا بتونیم دقیق و جامع بهتون پاسخ بدیم. Smile

سوال تاخیر مدار سی ماس اینورتر کنکور آزاد ۹۱ - daneh - 03 خرداد ۱۳۹۲ ۰۱:۱۶ ق.ظ

راستش نمیدونم اینجا چطور اتچ کنم لینک میخواد ازم ولی سوالای آزاد توی اولین پست لینک زیر هست.
راستش فقط یه هفته تا کنکور هست و من بلد نیستم این سولو هرکی بلده خواهش میکنم بگه.تازه یه سوال دیگه هم دارم که یه موضوع جدید شاید ایجاد کردم :'(

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

ولی کشیدن شکلش خیلی سادست اطلاعات رو هم که کامل دادم.فقط یه اینورتر سی ماس هست هیچ چیز خاصی هم نداره :|

سوال تاخیر مدار سی ماس اینورتر کنکور آزاد ۹۱ - daneh - 05 خرداد ۱۳۹۲ ۰۳:۱۹ ب.ظ

شاید اگه میل استاد اجلالی یا دکتر نیکوبین رو داشتم ازشون میپرسیدم شاید جواب میدادند :'(
گشتم توی اینترنت نبود.