تالار گفتمان مانشت
جایابی سازمان سنجش - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲
جایابی سازمان سنجش - sir_ams - 31 تیر ۱۳۹۲ ۰۲:۰۳ ق.ظ

دوستان من یه سوال داشتم از کسانی که از این طریق انتخاب کردن و ثبت کردن
من که رشته کارشناسیم آی تی هست میتونم مثلا مدیریت رو هم انتخاب کنم و یا فقط از مهندسی ها میتونم؟
سپاس
زوئ تر پاسخ بدید لطفا ۱ روز فقط وقت هست

RE: جایابی سازمان سنجش - saho - 31 تیر ۱۳۹۲ ۰۳:۵۶ ق.ظ

(۳۱ تیر ۱۳۹۲ ۰۲:۰۳ ق.ظ)sir_ams نوشته شده توسط:  دوستان من یه سوال داشتم از کسانی که از این طریق انتخاب کردن و ثبت کردن
من که رشته کارشناسیم آی تی هست میتونم مثلا مدیریت رو هم انتخاب کنم و یا فقط از مهندسی ها میتونم؟
سپاس
زوئ تر پاسخ بدید لطفا ۱ روز فقط وقت هست

لینکشو فکر کنم چندروزه برداشتنExclamation

جایابی سازمان سنجش - sir_ams - 31 تیر ۱۳۹۲ ۰۹:۵۰ ق.ظ

(۳۱ تیر ۱۳۹۲ ۰۳:۵۶ ق.ظ)saho نوشته شده توسط:  لینکشو فکر کنم چندروزه برداشتنExclamation
نه هنوز هستش و تا ۳۱ ام وقت داره!
یعنی امروز

RE: جایابی سازمان سنجش - saho - 31 تیر ۱۳۹۲ ۱۲:۱۱ ب.ظ

(۳۱ تیر ۱۳۹۲ ۰۹:۵۰ ق.ظ)sir_ams نوشته شده توسط:  
(31 تیر ۱۳۹۲ ۰۳:۵۶ ق.ظ)saho نوشته شده توسط:  لینکشو فکر کنم چندروزه برداشتنExclamation
نه هنوز هستش و تا ۳۱ ام وقت داره!
یعنی امروز
پس چرا من نمیبینم؟؟؟

RE: جایابی سازمان سنجش - saho - 28 مرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۴۳ ق.ظ

این جایابی سنجش هم که همش مهلتش تمدید میشه.
الان شده ۴ شهریور.نکنه ۴ ام قراره نتایج کنکور بیاد!

RE: جایابی سازمان سنجش - moosavimaleki - 30 مرداد ۱۳۹۲ ۰۹:۳۰ ب.ظ

سلام بچه ها من یه سوال دارم
من وردی ۸۹ هستم
الان ۶ ترم رد کردم
این بهمن کنکور دارم
یعنی مهر ۹۳ میخوام انشالله تحصیل ارشدم رو شروع کنم
این اطلاعیه که به درد من نمی خوره ؟ اطلاعیه ی مربوط به ما بعد از دادن کنکورمون یعنی خرداد ۹۳ میاد درسته ؟؟!
اخه توی ماده ی ۶ آیین نامه یه چیزایی نوشته که آدم شک میکنه !گفته قبل از شروع نیمسال هفتم باید فلان کنید...
این لینک آیین نامه:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

یعنی بعد از اومدم جواب های کنکورمون درسته؟ جواب انتخاب رشته هم تا اون موقع میاد یا فقط رتبه ها؟!؟

RE: جایابی سازمان سنجش - انرژی مثبت - ۳۰ مرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۴۵ ب.ظ

(۳۰ مرداد ۱۳۹۲ ۰۹:۳۰ ب.ظ)moosavimaleki نوشته شده توسط:  سلام بچه ها من یه سوال دارم
من وردی ۸۹ هستم
الان ۶ ترم رد کردم
این بهمن کنکور دارم
یعنی مهر ۹۳ میخوام انشالله تحصیل ارشدم رو شروع کنم
این اطلاعیه که به درد من نمی خوره ؟ اطلاعیه ی مربوط به ما بعد از دادن کنکورمون یعنی خرداد ۹۳ میاد درسته ؟؟!
اخه توی ماده ی ۶ آیین نامه یه چیزایی نوشته که آدم شک میکنه !گفته قبل از شروع نیمسال هفتم باید فلان کنید...
این لینک آیین نامه:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

یعنی بعد از اومدم جواب های کنکورمون درسته؟ جواب انتخاب رشته هم تا اون موقع میاد یا فقط رتبه ها؟!؟
فکر کنم منظورش این بوده که دانشگاه بایدمعدل افراد رو تا انتهای ترم ۶ در ظنر بگیره و بر اساس اون اسامی رو رد کنه. شما بعد از دادن کنکور باید برای این مورد اقدام کنید. البته مطمئن نیستم این چیزیه که به ذهنم رسید.