تالار گفتمان مانشت
تبدیل pdf فقط خواندنی به فایل قابل ویرایش(کپی) - نسخه‌ی قابل چاپ

تبدیل pdf فقط خواندنی به فایل قابل ویرایش(کپی) - banafshe - 29 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۱:۱۵ ب.ظ

سلام
یه پی دی اف دارم که در واقع یه ebook هست ولی فقط خواندنی من می خوام یه بخشی از اون رو کپی کنم کسی می دونه چطوری میشه این کارو کرد؟راهی داره؟
ebook انگلیسی هست
ممنونم

تبدیل pdf فقط خواندنی به فایل قابل ویرایش(کپی) - Pakzad - 29 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۱:۳۴ ب.ظ

این لینک رو نگاه کنید:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

RE: تبدیل pdf فقط خواندنی به فایل قابل ویرایش(کپی) - yasermrz - 29 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۱:۵۰ ب.ظ

باید از برنامه ی adobe acrobat reader استفاده کنید با این برنامه میتونید هر صفحه ای که خواستید رو پاک کنید البته امکان ویرایش متن وجود نداره .

RE: تبدیل pdf فقط خواندنی به فایل قابل ویرایش(کپی) - banafshe - 29 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۱:۵۵ ب.ظ

(۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۱:۳۴ ب.ظ)Pakzad نوشته شده توسط:  این لینک رو نگاه کنید:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
راه حل gmail جواب نداد
حالا دارم از راه حل pdf to wor converter استفاده می کنم
ببینم جواب میده یا نه
ممنونم

(۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۱:۵۰ ب.ظ)yasermrz نوشته شده توسط:  باید از برنامه ی adobe acrobat reader استفاده کنید با این برنامه میتونید هر صفحه ای که خواستید رو پاک کنید البته امکان ویرایش متن وجود نداره .
اجازه ی کپی کردن متن رو نمیده
ممنون از توجهتون

تبدیل pdf فقط خواندنی به فایل قابل ویرایش(کپی) - Amir V - 29 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۲:۰۳ ب.ظ

با سلام.

از برنامه‌ی زیر استفاده کنید:

RE: تبدیل pdf فقط خواندنی به فایل قابل ویرایش(کپی) - banafshe - 29 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۲:۱۰ ب.ظ

(۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۲:۰۳ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  با سلام.

از برنامه‌ی زیر استفاده کنید:

لینک error میده

تبدیل pdf فقط خواندنی به فایل قابل ویرایش(کپی) - Amir V - 29 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۳:۰۳ ب.ظ

توی گوگل اسم نرم افزار رو سرچ کن. سایتهای p30download و asandownlaod و ... دارنش.