تالار گفتمان مانشت
رتبه ۱۳۲ علوم کامپیوتر-کمک فوری - نسخه‌ی قابل چاپ

رتبه ۱۳۲ علوم کامپیوتر-کمک فوری - rahgozar8 - 24 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۰:۳۲ ق.ظ

سلام بچه ها
رتبه من در کنکور رشته علوم کامپیوتر ۱۳۲ شده. به نظر شما دانشگاه های تهران شبانه اش را میارم؟؟اگر میارم کدوم دانشگاه را میارم.
روزانه تبریز چی؟اون را میارم؟؟تبریز برای علوم کامپیوتر چطور دانشگاهیه؟؟ زنجان چی؟Huh

رتبه ۱۳۲ علوم کامپیوتر-کمک فوری - Jooybari - 24 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۰:۵۷ ق.ظ

سلام. اگه ممکنه کارنامتون هم توی فروم آپلود کنید. لیست قبولی های سال قبل هم
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
خانم پروا آماده کردن.

رتبه ۱۳۲ علوم کامپیوتر-کمک فوری - rrr - 24 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۰:۵۸ ق.ظ

سلام تبریک
تبریز میاری. تبریز خیلی خوب بود ولی الان چندتا از هیات علمی ها رفتن نمی دونم دقیقا وضعیتش چطوریه.!
در کل خوبه 

RE: رتبه ۱۳۲ علوم کامپیوتر-کمک فوری - mf_79 - 24 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۱:۵۹ ق.ظ

(۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۰:۵۸ ق.ظ)rrr نوشته شده توسط:  سلام تبریک
تبریز میاری. تبریز خیلی خوب بود ولی الان چندتا از هیات علمی ها رفتن نمی دونم دقیقا وضعیتش چطوریه.!
در کل خوبه 

خانم یا آقای rrr شما خودتون که ۱۹۸ شدین تبریز رو نمی یارین؟

رتبه ۱۳۲ علوم کامپیوتر-کمک فوری - rrr - 24 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۲:۱۴ ب.ظ

نمی دونم فک نکنم. میارم به نظرتون؟ شبانه تهرانا چطور؟

رتبه ۱۳۲ علوم کامپیوتر-کمک فوری - rahgozar8 - 24 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۲:۲۸ ب.ظ

سلام
ممنونم. پس یعنی هیچکدوم از شبانه های تهران را نمیارم؟؟ خب این که میگید استادای خوبش رفتند چطوری میگید که باز هم خوبه؟؟کسی الان از وضعیت استادای اونجا خبری نداره؟؟؟

من انشالله سر فرصت کارنامه را اپلود میکنم ولی الان بیشتر فکرم مشغوله که آیا میتونم شبانه دانشگاه های تهران را بیارم یا نه. لطفا یکی در این مورد به من جواب بده و اینکه دانشگاه تبریز در حال حاضر استادای خوب هم داره یا اینکه همه خوبه هاش رفتند؟؟

RE: رتبه ۱۳۲ علوم کامپیوتر-کمک فوری - mf_79 - 24 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۲:۰۱ ب.ظ

(۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۲:۲۸ ب.ظ)rahgozar8 نوشته شده توسط:  سلام
ممنونم. پس یعنی هیچکدوم از شبانه های تهران را نمیارم؟؟ خب این که میگید استادای خوبش رفتند چطوری میگید که باز هم خوبه؟؟کسی الان از وضعیت استادای اونجا خبری نداره؟؟؟

من انشالله سر فرصت کارنامه را اپلود میکنم ولی الان بیشتر فکرم مشغوله که آیا میتونم شبانه دانشگاه های تهران را بیارم یا نه. لطفا یکی در این مورد به من جواب بده و اینکه دانشگاه تبریز در حال حاضر استادای خوب هم داره یا اینکه همه خوبه هاش رفتند؟؟

اگه نگاهی با نتایج پارسال بندازین می بینین با ۹۰ اینا تهران نیاوردن...
البته امسال ۳۵ نفر بخاطر مهندسی تصمیم زیاد شده ، اگه اونا رو بزنید فکر کنم قبول بشید

رتبه ۱۳۲ علوم کامپیوتر-کمک فوری - delta - 25 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۷:۱۴ ب.ظ

علامه را میش قبول شد البته فقط مرد میگیره ولی رشته دانش میتونید قبول بشید