تالار گفتمان مانشت
رتبه ی ۲۷۰۰۰ (درس عبرت دانشجوی ترم ۵ آزمایشی شرکت کردم) - نسخه‌ی قابل چاپ

رتبه ی ۲۷۰۰۰ (درس عبرت دانشجوی ترم ۵ آزمایشی شرکت کردم) - Doctorwho - 23 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۸:۳۹ ق.ظ

با عرض سلام و خسته نباشیید

من دانشجوی ترم ۵ کارشناسی پیوسته هستم بودم که توی ارشد البته به صورت آزمایشی شرکت کرذم و از امسال میخوام بشینم واقعا بخونم ممنون میشم بهم بگویید با استفاده از این نتایجی که کسب کردم باید چیکار کنم باید روی درسهای تخخصصی ام تمرکز کنم مثلا هوش مصنوعی و...... یا اینکه روی دروس مشترک تمرکز کنم اگر زبان نزنم مشکلی پیش نمیاد می تونم رتبهی خوبی کسب کنم.باتشکر

RE: رتبه ی ۲۷۰۰۰ (درس عبرت دانشجوی ترم ۵ آزمایشی شرکت کردم) - sara.92 - 23 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۸:۴۸ ق.ظ

سلام
منم امسال آزمایشی شرکت کردم.مجازشدم ولی رتبم افتضاح بود.
به نظرتون ترم تابستون بردارم و ترم ۷رو مرخصی بگیرم و بخونم برای ارشد خوبه؟ عاقلانس؟
و اینکه ممنون میشم دوستانی که رتبه های خوبی آوردن نحوه درس خوندن و تست زنی -اینکه چه کتابایی خوندن و کدوم آزمون ها و کلاسارو هم شرکت کردن(البته اگ شرکت کردن) رو برامون بگید.
ان شالله تمامی افرادی که تلاش میکنن نتیجشو ببینن به لطف خدای مهربون.

رتبه ی ۲۷۰۰۰ (درس عبرت دانشجوی ترم ۵ آزمایشی شرکت کردم) - انرژی مثبت - ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۱:۰۰ ق.ظ

دوستان عزیز اینجا بخش کارنامه هست سوالات مشاوره ای خودتون رو در بخش و تالار مربوطه بپرسید. البته می تونید از مصاحبه رتبه های برتر هم استفاده کنید.