تالار گفتمان مانشت
رتبه ۳ شبکه و امنیت ، ۷ تجارت و فناوری اطلاعات - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴
RE: رتبه ۳ شبکه و امنیت ، ۷ تجارت و فناوری اطلاعات - A.Nouri - 24 مهر ۱۳۹۲ ۱۲:۳۳ ب.ظ

(۱۳ مهر ۱۳۹۲ ۰۱:۲۸ ب.ظ)rohi111ahmad نوشته شده توسط:  سلام با تبریک
من نتونستم کارنامه شما رو بگیریم لطفا به من میل کنیدmohamadardaghi@yahoo.com

سلام
کارنامه ی بنده در می تونید از آدرس
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
دریافت کنید.

رتبه ۳ شبکه و امنیت ، ۷ تجارت و فناوری اطلاعات - hamid88 - 24 مهر ۱۳۹۲ ۰۱:۳۳ ب.ظ

سلام
واقعاً تبریک
لینک مصاحبه رو لطف میکنین بزارین ؟

رتبه ۳ شبکه و امنیت ، ۷ تجارت و فناوری اطلاعات - ITjoon - 25 مهر ۱۳۹۲ ۱۱:۳۳ ق.ظ

دوست عزیز تبریک میگم
میشه بگین چه دعایی خوندین که همه تست ها درست درومد ؟

RE: رتبه ۳ شبکه و امنیت ، ۷ تجارت و فناوری اطلاعات - A.Nouri - 07 آبان ۱۳۹۲ ۰۴:۱۸ ب.ظ

(۲۴ مهر ۱۳۹۲ ۰۱:۳۳ ب.ظ)hamid88 نوشته شده توسط:  سلام
واقعاً تبریک
لینک مصاحبه رو لطف میکنین بزارین ؟

ممنون.

لینک مصاحبه:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

(۲۵ مهر ۱۳۹۲ ۱۱:۳۳ ق.ظ)ITjoon نوشته شده توسط:  دوست عزیز تبریک میگم
میشه بگین چه دعایی خوندین که همه تست ها درست درومد ؟
ممنونم.

منظور شما رو متوجه نشدم. من هیچ تستی رو شانسی نزدم که با خوندن دعا جوابم درست در بیاد.

به نظرم دعا خوندن باعث نمیشه که جواب بطور شانسی درست دربیاد، بلکه تاثیر دعا این هست که باعث میشه آدم تمرکز داشته باشه و بدون استرس و با داشتن آرامش بتونه دانش خودش رو سر جلسه بروز بده.

رتبه ۳ شبکه و امنیت ، ۷ تجارت و فناوری اطلاعات - م. رجبی - ۰۸ آبان ۱۳۹۲ ۰۶:۳۹ ب.ظ

سلام. من هم تبریک عرض می کنم. من امسال رتبه ۸۵۲ داشتم. زبان و معماری رو ۰ زدم، مدیریت ۵۵ دروس ضریب۴ ، ۸ و ضریب ۲ ۳۸% متاسفانه دروس ضریب ۴ رو نتونستم خوب بزنم اون هم بخاطر درس نرم افزار که نتونستم حفظ کنم چون کلا به دور دوم نرسیدم بخونم. فقط یک سوال داشتم اگر من دروس ضریب ۴ رو خوب میزدم، مثلا ۳۰% ولی زبان همچنان ۰ زده بودم، به نظرتون رتبه ام چه حول و حوشی بود؟ چقدر زبان مهمه؟ البته الان مقداری انگیزه ام کمه ولی واقعا امسال میخوام رتبه تک رقمی داشته باشم در گرایش آی تی. هنوز شروع نکردم و مشکلی که دارم اینه که وقتی کتاب رو باز می کنم احساس میکنم همه مطالب رو بلدم، چون پارسال دور اولم رو عمیق خوندم ولی دور دوم درس نرم افزار رو نتونستم خوب بخونم. کلا هر نوع راهنمایی رو پذیرا هستیم :-)
البته این متن رو به صورتی کاملا غیر اصولی !!!!!! در بخش مصاحبه گذاشتم که پشیمون شدم :-D