تالار گفتمان مانشت
دانشگاه صنعتی اصفهان آی تی برای ارشد آورده؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲
دانشگاه صنعتی اصفهان آی تی برای ارشد آورده؟ - MSZ - 20 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۱:۲۶ ب.ظ

سلام دوستان
الان داشتم لیست اسامی اونایی که بدون ارشد صنعتی اصفهان قبول شدن رو میخوندم، دیدم چند نفر هم تو «فناوری اطلاعات» قبول شدن!
صنعتی اصفهان تا حالا آی تی نداشته.
ولی مثل اینکه امسال آورده

کسی اطلاعاتی راجع به این موضوع داره؟ و اینکه این کدوم گرایش آی تی هست؟

سپاس از توجه تون

دانشگاه صنعتی اصفهان آی تی برای ارشد آورده؟ - Mohammad-A - 20 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۱:۵۵ ب.ظ

من فکر می‌کنم که اگر از طریق کنکور پذیرش داشته باشه تو گرایش شبکه باشه. طبق لیست استادهای دانشکده:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

RE: دانشگاه صنعتی اصفهان آی تی برای ارشد آورده؟ - sir_ams - 20 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۵:۵۶ ب.ظ

(۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۱:۵۵ ب.ظ)mohammad-a نوشته شده توسط:  من فکر می‌کنم که اگر از طریق کنکور پذیرش داشته باشه تو گرایش شبکه باشه. طبق لیست استادهای دانشکده:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
سلام
نه سال قبل آورده برای اولین بار
تویه دفترچه هم اعلام کرده بودند و امنیت اطلاعات بوده.

دانشگاه صنعتی اصفهان آی تی برای ارشد آورده؟ - MSZ - 20 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۶:۰۴ ب.ظ

من همین الان دفترچه سال قبل رو دوباره نگاه کردم و تو قسمت امنیت (و حتی سایر گرایش های آی تی) اسمی از صنعتی اصفهان نبود.
فقط دانشگاه اصفهان بود که اونم شبکه هست...

RE: دانشگاه صنعتی اصفهان آی تی برای ارشد آورده؟ - sir_ams - 20 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۶:۰۸ ب.ظ

(۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۶:۰۴ ب.ظ)MSZ نوشته شده توسط:  من همین الان دفترچه سال قبل رو دوباره نگاه کردم و تو قسمت امنیت (و حتی سایر گرایش های آی تی) اسمی از صنعتی اصفهان نبود.
فقط دانشگاه اصفهان بود که اونم شبکه هست...
ببخشید
درست می فرمایید من اشتباه کردم
دانشگاه اصفهان بوده نه صنعتی
من که کلا ناامیدمSad

RE: دانشگاه صنعتی اصفهان آی تی برای ارشد آورده؟ - Hamed-IT - 20 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۶:۱۲ ب.ظ

خب قطعا وقتی اینقدر تقاضا برای ورود به دانشگاه در مقطع تحصیلات تکمیلی زیاد شده طبعا دانشگاهها هم رشته های جدید میارن تا بتونن دانشجویان بیشتری رو جذب کنن، حالا این که خوبی دولتی هست دانشگاههای آزاد و غیرانتفاعی که دارن برای رقابت باهم دیگه مدام رشته و گرایش جدید اضافه می کنن مثلا دانشگاه آزاد چندشهر نسبت به دوسال قبل دارن IT پذیرش می کنند در صورتی که قبلا فقط قزوین داشت و دانشگاه امام رضا هم امسال از گرایش ۴ آی تی دانشجو تحت عنوان گرایش مخابرات امن پذیرش می کنه.
خدا می دونه این دانشجوها که فارغ بشن کی میخواد براشون کار جور کنه؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!HuhHuhHuhHuhHuh

دانشگاه صنعتی اصفهان آی تی برای ارشد آورده؟ - Mohammad-A - 20 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۹:۴۴ ب.ظ

(۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۶:۰۴ ب.ظ)MSZ نوشته شده توسط:  فقط دانشگاه اصفهان بود که اونم شبکه هست...

دانشگاه اصفهان توی ۳ گرایش اول آی‌تی پذیرش داشت پارسال. نکته‌ی منفی دفترچه‌ی پارسال این بود که دانشگاهی مثل دانشگاه شیراز ظرفیت مجازی اعلام کرده بود اما روزانه یا شبانه نه!

RE: دانشگاه صنعتی اصفهان آی تی برای ارشد آورده؟ - svk7 - 20 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۹:۵۶ ب.ظ

برای نرم افزار هم همین اتفاق افتاده -سال قبل نمیگرفته ولی برای مهر ۹۲ بدون آزمون پذیرش کرده

دانشگاه صنعتی اصفهان آی تی برای ارشد آورده؟ - MSZ - 20 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۰:۱۹ ب.ظ

خدا کنه صنعتی اصفهان هم ارشد شبکه یا امنیت رو بیاره که کمی ظرفیت ها بیشتر شه...
دانشگاه ارومیه که حتی لیسانس آی تی هم نداره، ارشد شبکه و حتی دکتری شبکه آورده!!! پس این مسئولین صنعتی اصفهان چرا حرکتی نمی کنن؟! Big Grin

دانشگاه صنعتی اصفهان آی تی برای ارشد آورده؟ - ania_13 - 21 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۸:۰۷ ق.ظ

از دانشگاه شیراز خبری نیست؟

دانشگاه صنعتی اصفهان آی تی برای ارشد آورده؟ - nazibahar - 21 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۱:۳۱ ب.ظ

فقط می تونم بگم امیدوارم درست باشه....

RE: دانشگاه صنعتی اصفهان آی تی برای ارشد آورده؟ - shahrooz33ce - 21 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۷:۴۰ ب.ظ

(۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۰:۱۹ ب.ظ)MSZ نوشته شده توسط:  خدا کنه صنعتی اصفهان هم ارشد شبکه یا امنیت رو بیاره که کمی ظرفیت ها بیشتر شه...
دانشگاه ارومیه که حتی لیسانس آی تی هم نداره، ارشد شبکه و حتی دکتری شبکه آورده!!! پس این مسئولین صنعتی اصفهان چرا حرکتی نمی کنن؟! Big Grin
من لیسانس صنعتی اصفهان ، نرم افزار بودم ... کلا صنعتی اصفهان توی نرم افزار و IT خیلی استاد نداره و فقط دانشکده به خاطر برق و سخت افزار معروفه توی ایران ... واسه همین مسئولای دانشکده و خود استادا خیلی راغب نیستن به خصوص IT دانشجو ارشد بگیرن ... ولی مث اینکه امسال به زورم که شده همه دانشگاهای صنعتی و فنی رو مجبور کردن پذیرش ارشد IT داشته باشن !!!

خیلی خوبه ظرفیتا بیشتر بشه که مثلا یکی از اصفهان نکوبه بیاد تهران دانشگاه خواجه نصیر ارشد IT بخونه ... همون اصفهان درسشو بخونه ... ولی فک کنم اگه ارشد IT بگیره فقط گرایش شبکه یا امنیت بگیره که اونام دانشجوی دکتر هاشمی میشن ! ولی تجارت فکر نکنم بگیرن چون استاد ندارن .

دانشگاه صنعتی اصفهان آی تی برای ارشد آورده؟ - MSZ - 21 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۸:۱۰ ب.ظ

آقا شهروز فکر کنم اگر کلیدا تغییر خاصی نکنه هم دانشگاهی بشیم!
دعا کن رتبه مون خوب شه... دعا کن...

یا خدا... توکل به خودت

RE: دانشگاه صنعتی اصفهان آی تی برای ارشد آورده؟ - shahrooz33ce - 21 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۹:۴۴ ب.ظ

(۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۸:۱۰ ب.ظ)MSZ نوشته شده توسط:  آقا شهروز فکر کنم اگر کلیدا تغییر خاصی نکنه هم دانشگاهی بشیم!

یا خدا... توکل به خودت
من که دیگه دانشجوی صنعتی اصفهان نیستم ، ناسلامتی فارغ التحصیل شدم !!!
امیدوارم جفتمون تهران قبول بشیم
توکل بر خدا ... Smile هر چی خدا بخواد همونه

دانشگاه صنعتی اصفهان آی تی برای ارشد آورده؟ - MSZ - 21 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۹:۴۶ ب.ظ

(۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۹:۴۴ ب.ظ)shahrooz33ce نوشته شده توسط:  
(21 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۸:۱۰ ب.ظ)MSZ نوشته شده توسط:  آقا شهروز فکر کنم اگر کلیدا تغییر خاصی نکنه هم دانشگاهی بشیم!

یا خدا... توکل به خودت
من که دیگه دانشجوی صنعتی اصفهان نیستم ، ناسلامتی فارغ التحصیل شدم !!!
امیدوارم جفتمون تهران قبول بشیم
توکل بر خدا ... Smile هر چی خدا بخواد همونه
منظور منم تو ارشد بود
توکل به خدا... ایشالا خواست خدا همون خواست خودمون باشه... ایشالا