تالار گفتمان مانشت
کانفیگ روتر و سوئیچ در نرم افزار پکت تریسر - نسخه‌ی قابل چاپ

کانفیگ روتر و سوئیچ در نرم افزار پکت تریسر - simorghsimorgh - 19 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۸:۵۵ ب.ظ

سلام
دوستان کسی نمی دونه دستورات کانفیگ روتر و سوئیچ (رمزگذاری و vlan و ... خیلی چیزای دیگه مثل آی پی دادن و غیره) رو میتونم از کجا گیر بیارم؟ کسی سراغ داره لینکی که قشنگ دستوراتش رو توضیح داده باشه ؟

مثلا اینجوری :
روی روتر کلیک می کنیم ... با دستور enable وارد مود privilage که علامتش # هست میشیم بعد دستور فلان رو وارد می کنیم و الی آخر ...

کانفیگ روتر و سوئیچ در نرم افزار پکت تریسر - one hacker alone - 20 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۱:۲۱ ب.ظ

خب کانفیگ روتر میشه همون دوره CCNA که فیلم و مقاله زیاد هست عجیبه که پیدا نکردید و یا شاید سرچ نکردید

RE: کانفیگ روتر و سوئیچ در نرم افزار پکت تریسر - simorghsimorgh - 20 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۳:۵۲ ب.ظ

من سرچ کردم ولی به صورت رایگان نبود !

چون سریعا نیاز داشتم ، گفتم از دوستان راهنمایی بگیرم اگر سراغ دارند معرفی کنند.

به طور خاص، دنبال دستورات پیکربندی روتر در CLI هستم ...

کانفیگ روتر و سوئیچ در نرم افزار پکت تریسر - one hacker alone - 22 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۴:۵۵ ق.ظ

من تو گوگل نوشتم اموزش ccna
اولین سایتی که اومد اغازه بود که رایگان هم هست
اینم ادرس صفحه

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

و تا پایین شما میتونید کلی اموزش فیلم و کتاب رایگان دانلود کنید
نمیدونم شما مگه چی مینویسید تو گوگل؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

کانفیگ روتر و سوئیچ در نرم افزار پکت تریسر - Amir V - 22 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۰:۵۳ ق.ظ

سلام.

زبانت در چه حده؟ مخصوصا Listening؟

RE: کانفیگ روتر و سوئیچ در نرم افزار پکت تریسر - simorghsimorgh - 22 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۲:۲۸ ب.ظ

(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۰:۵۳ ق.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  سلام.

زبانت در چه حده؟ مخصوصا Listening؟

روخوانی زبان تخصصی ام خوبه !

کانفیگ روتر و سوئیچ در نرم افزار پکت تریسر - Amir V - 22 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۲:۵۳ ب.ظ

پس بگرد دنبال کتاب فارسی.

توی گوگل سرچ کن آموزش CCNA پیدا میشه.