تالار گفتمان مانشت
رتبه ارشدتو حدس بزن بعد از اومدن کارنامه ها مقایسه کنیم :(نسخه ۹۲) - نسخه‌ی قابل چاپ

رتبه ارشدتو حدس بزن بعد از اومدن کارنامه ها مقایسه کنیم :(نسخه ۹۲) - saeed_435 - 14 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۵:۳۷ ب.ظ

دوستان پارسال همچین تاپیکی گذاشته بودن بد نیس واسه تفننش ماهم داشته باشیم...
من خودمو بین ۲۵۰ تا ۴۰۰ نرم میبینم ...(با ۴۴ مشترک ۳۵ تخصصی ۰ ریاضی ۳۰ زبان معدل ۱۴/۵)
تلورانسو هم بخاطر ریاضی امسال گذاشتم که نمیدونم بقیه چطور زدن
با پارسال احتمالا خیلی فرق کنه تاثیر ریاضی.

RE: رتبه ارشدتو حدس بزن بعد از اومدن کارنامه ها مقایسه کنیم :(نسخه ۹۲) - ana9940 - 14 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۵:۴۶ ب.ظ

(۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۵:۳۷ ب.ظ)saeed_435 نوشته شده توسط:  دوستان پارسال همچین تاپیکی گذاشته بودن بد نیس واسه تفننش ماهم داشته باشیم...
من خودمو بین ۲۵۰ تا ۴۰۰ نرم میبینم ...(با ۴۴ مشترک ۳۵ تخصصی ۰ ریاضی ۳۰ زبان معدل ۱۴/۵)

فکر کنم شما زیر ۲۰۰ میشی.

منم زیر ۲۰۰۰ بشم شانس آوردم : مشترک ۲۲، تخصصی ۱۲، ریاضی ۴، زبان ۴۵ Sad

RE: رتبه ارشدتو حدس بزن بعد از اومدن کارنامه ها مقایسه کنیم :(نسخه ۹۲) - saeed_435 - 14 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۵:۵۰ ب.ظ

(۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۵:۴۶ ب.ظ)ana9940 نوشته شده توسط:  
(14 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۵:۳۷ ب.ظ)saeed_435 نوشته شده توسط:  دوستان پارسال همچین تاپیکی گذاشته بودن بد نیس واسه تفننش ماهم داشته باشیم...

فکر کنم شما زیر ۲۰۰ میشی.

منم زیر ۲۰۰۰ بشم شانس آوردم : مشترک ۲۲، تخصصی ۱۲، ریاضی ۴، زبان ۴۵ Sad

اینکه گفتم خوشبینانش بود درصد بچه های پارسالو ببینین تایید میکنین البته میگم باید دید بقیه ریاضیو چیکار کردن

RE: رتبه ارشدتو حدس بزن بعد از اومدن کارنامه ها مقایسه کنیم :(نسخه ۹۲) - mirmahdi - 14 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۶:۱۵ ب.ظ

من زیر ۳ میشم تو مهندسی نرم افزار و الگوریتم
زیر ۱۰ هوش مصنوعی و زیر ۲۰ سخت افزار

رتبه ارشدتو حدس بزن بعد از اومدن کارنامه ها مقایسه کنیم :(نسخه ۹۲) - x86 - 14 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۶:۴۵ ب.ظ

منم معلوم نیست چند بیارم ولی احتمالا ۲۰۰ تا ۳۰۰ بیارم ( زبان ۱۲ ، ریاضی ۲۲، مشترک ۳۷، تخصصی نرم ۶۵) امیدوارم که حداقل شهرستان قبول بشم... التماس دعا

رتبه ارشدتو حدس بزن بعد از اومدن کارنامه ها مقایسه کنیم :(نسخه ۹۲) - freidoony - 14 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۷:۱۶ ب.ظ

من رتبم می شه ۱۶۳ البته تخمین مدرسان زده ۸۳ ولی پایین زده
زبان ۰ ریاضی ۲۵ مشترک ۴۳ تخصصی نرم افزار ۴۳/۷۵

رتبه ارشدتو حدس بزن بعد از اومدن کارنامه ها مقایسه کنیم :(نسخه ۹۲) - samaneh@90 - 14 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۷:۱۶ ب.ظ

با وجودی که زیاد خوب ندادم و د رصدامم حساب نکردم میگم دور و ور ۴۰
فقط حسم میگه پای حرفم نیستمBig Grin

RE: رتبه ارشدتو حدس بزن بعد از اومدن کارنامه ها مقایسه کنیم :(نسخه ۹۲) - biniyaz67 - 14 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۷:۳۵ ب.ظ

من درصدام حساب نکردم که حدس بزنم.
ولی نمی دونم چرا حسم بد میگهConfused
به خدا درسم خوب بودا.رتبه های پارسمم خوب بود.اگه بر اساس حسم بخوام بگم بین ۸۰۰ تا ۱۰۰۰
البته خدا نکنه والا دق میکنمTongue
خدا را چی دیدی شایدم چند وقت بعد از نتایج مصاحبم خوندینBig Grin
فقط معدل کلم تا اون لحظه که فرم پر کردم ۱۶/۹۵ بود.

رتبه ارشدتو حدس بزن بعد از اومدن کارنامه ها مقایسه کنیم :(نسخه ۹۲) - Fardad-A - 14 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۷:۳۸ ب.ظ

با عرض پوزش ،قبلا"به تفکیک دوستان کنکوری ۹۲در تاپیکهایی به تفکیک گرایش و رشته ،درصداشون را گفته و رتبه هاشون را حدس زده اند.
چون ادغام این تاپیک با آنها مشکل است .لطفا"همانجا ادامه بدین.
پ.ن: قبلا"هم این موضوع را دوستان در سال قبل ایجاد کردند. بنظرم دیگه از حدس رتبه گذشته ، ۸ روز دیگه اعلام میشه.