تالار گفتمان مانشت
خداحافظ!! - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳
خداحافظ!! - yasemi - 29 بهمن ۱۳۸۹ ۰۲:۱۶ ب.ظ

بچه‌ها من فردا دارم میرم خدمت تا آخر اسفند فکر نکنم دیگه بتونم بیام خدا بخیر کنه ماهی که نکوست از امتحان ارشدش پیداست من مازاد خوردم معلوم نیست کجا بیفتم خدا کنه اونم مثل ارشد نشه خلاصه خوبی بدی از ما دیدید حلال کنید توی این مدت خیلی به من خوش گذشت امیدوارم همه موفق بشن

خداحافظ!! - Soheil - 29 بهمن ۱۳۸۹ ۰۲:۱۹ ب.ظ

امیدوارم آش و کلاغ پر بهت بسازه!
خدا به همراهت یاسمی جان!

خداحافظ!! - ف.ش - ۲۹ بهمن ۱۳۸۹ ۰۲:۲۳ ب.ظ

خداحافظ Sad

خداحافظ!! - مانشتی - ۲۹ بهمن ۱۳۸۹ ۰۲:۲۸ ب.ظ

به سلامت

RE: خداحافظ!! - HighVoltage - 29 بهمن ۱۳۸۹ ۰۲:۲۹ ب.ظ

سلام بردار خدا به شما صبر بده!
میگن ادم بر سربازی مرد میشه من که آرزوش به دلم میمونه و باید پاستوریزه بمونم ولی خوب به هر حال این هم خودش یه تجربس که من الحمدالله کسب نمیکنم.Big Grin
من که جز پست های خوب خوب از شما چیزی ندیدم امیدوارم سربازیت به خوبی و خوشی بگذره (که احتمالا نمیگذره).
خداحافظ همین حالا.

RE: خداحافظ!! - محسن هنرمند - ۲۹ بهمن ۱۳۸۹ ۰۲:۳۱ ب.ظ

(۲۹ بهمن ۱۳۸۹ ۰۲:۱۶ ب.ظ)yasemi نوشته شده توسط:  بچه‌ها من فردا دارم میرم خدمت تا آخر اسفند فکر نکنم دیگه بتونم بیام خدا بخیر کنه ماهی که نکوست از امتحان ارشدش پیداست من مازاد خوردم معلوم نیست کجا بیفتم خدا کنه اونم مثل ارشد نشه خلاصه خوبی بدی از ما دیدید حلال کنید توی این مدت خیلی به من خوش گذشت امیدوارم همه موفق بشن
خداحافظ -توی خدمت تنها چیزی که آدمو امیدوار میکنه به طی کردن این دوران اینه که بعد از طی این مدت دیگه راحت میشی و خیلی راه‌ها برات باز میشه ایشالا یه روزی میای می گی تموم شد.درسته تموم شدنش تازه اول بدبختیه ولی باز بهتر میشه تصمیم گرفت برا آینده.

خداحافظ!! - Parva - 29 بهمن ۱۳۸۹ ۰۲:۳۱ ب.ظ

سعی فقط خوش بگذرونی
نگران ارشد هم نباش انشالله که قبولی
دلمون برات تنگ میشه
منتظر پیام های قشنگت میمونیم.

RE: خداحافظ!! - mahdi20 - 29 بهمن ۱۳۸۹ ۰۲:۵۸ ب.ظ

(۲۹ بهمن ۱۳۸۹ ۰۲:۱۶ ب.ظ)yasemi نوشته شده توسط:  بچه‌ها من فردا دارم میرم خدمت تا آخر اسفند فکر نکنم دیگه بتونم بیام خدا بخیر کنه ماهی که نکوست از امتحان ارشدش پیداست من مازاد نخوردم معلوم است کجا بیفتم( جهرم - شیراز) خدا کنه اونم مثل ارشد نشه خلاصه خوبی بدی از ما دیدید حلال کنید توی این مدت خیلی به من خوش گذشت امیدوارم همه موفق بشن

خداحافظ!! - danialfx - 29 بهمن ۱۳۸۹ ۰۳:۲۱ ب.ظ

خداحافظ یاسمی جان. مواظب خودت باش
سعی کن بهت خوش بگذره.
ایشالله ارشد یه جای خیلی خوب قبولی
قربونت عزیز.
به سلامت
دلمون برات تنگ میشه.

RE: خداحافظ!! - shaghayegh - 29 بهمن ۱۳۸۹ ۰۳:۴۸ ب.ظ

اگه پست من میخونید چون مازاد افتادید موقع تقسیم صبر کنید تا آخر سر ...چون اونهایی که آخر آخر میرن .میرن سپاه...
نمیدونم البته اما همسر من اینجوری شد ...۱۰۰ تا موندن رفتن سپاه..
چون جاهی دیگه اذیت میشید.

خداحافظ!! - danialfx - 29 بهمن ۱۳۸۹ ۰۳:۵۰ ب.ظ

به امید روزی که من یه کاره ای بشم و دستور بدم به جای پسرا . دخترا ۲ سال برن سربازی و پسرا هیچکدوم نرن سربازی Big Grin

دوستان پسر دیگه هم این نکته رو فراموش نکنین. Big Grin

RE: خداحافظ!! - Maryam-X - 29 بهمن ۱۳۸۹ ۰۴:۰۴ ب.ظ

خداحافظ یاسمی جان.
هرچند این چند ماه درس خوندن خیلی سخت گذشت ولی دوران خوبی بود.
جمع قشنگی توی مانشت داشتیم.....
هر وقت مرخصی اومدی در اولین فرصت بیا مانشت حضوریتو بزن.Big Grin
سعی کن تو سربازی بچه‌ی خوبی باشی.تا بهت هی مرخصی شهری بدند تا زود زود بیای مانشت.Tongue
(برای محض احتیاط یک سرهنگ به درد بخور!!!! هم در نظر بگیر هی پاچه خواریشو بکن برای روزهای مبادا

RE: خداحافظ!! - ایرسا - ۲۹ بهمن ۱۳۸۹ ۰۷:۳۹ ب.ظ

به سلامت
امیدوارم خیلی زود برگردی

خداحافظ!! - Fardad-A - 29 بهمن ۱۳۸۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ

یاسمی جان فقط عکس در دوران آموزشی یادت نره بگیری. زیاد عکس بگیر یه دونه اش رو هم بزار اینجا !!! منظورم عکس بی مو هستش!!!!

RE: خداحافظ!! - yasemi - 29 بهمن ۱۳۸۹ ۰۸:۴۶ ب.ظ

(۲۹ بهمن ۱۳۸۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  یاسمی جان فقط عکس در دوران آموزشی یادت نره بگیری. زیاد عکس بگیر یه دونه اش رو هم بزار اینجا !!! منظورم عکس بی مو هستش!!!!

آره حتما یه عکس از قبل از خدمت میزارم یه عکس از بعد از خدمت Big GrinBig GrinBig Grin