تالار گفتمان مانشت
یک کتاب براتون گذاشتم رایگان و با موضوع واقعی! زندگی واقعی ی یتیم کوچولو.بسیار خواندی - نسخه‌ی قابل چاپ

یک کتاب براتون گذاشتم رایگان و با موضوع واقعی! زندگی واقعی ی یتیم کوچولو.بسیار خواندی - hadidoost - 20 فروردین ۱۳۹۲ ۰۹:۳۸ ب.ظ

سلام دوستان منBlush
ی کتاب با عنوان خاموشی غریبانه براتون تو این تاپیک گذاشتم.Idea
داستان ماجرای واقعی زندگی ی بچه یتیمه که تو بهزیستی سبزوار زندگی می کنه و بعد در همون جا در سن کودکی به صورتی کاملا غریبانه فوت می کنه و جان میده.Confused
دوستانم خیلی کتاب شیرین و تاثیر گذاریه.Undecided
خوندن همش روی هم هم تقریبا ۲ ساعت بیشتر وقت نمی بره . ۱۶۸ صفحه در قطع پالتویی.Angel
خواهش می کنم نظرتونو بعد خوندن بدید.Big Grin
راستی فرمت فایل در غالب فایل فشرده زیپ است که اول باید آن را از حالت فشرده خارج کنید بعد استفاده کنید.Exclamation
یا علیHeart

RE: یک کتاب براتون گذاشتم رایگان و با موضوع واقعی و دردناک و عبرت انگیز - hadidoost - 20 فروردین ۱۳۹۲ ۰۹:۵۸ ب.ظ

راستی دوستان گلمHeart
اگه کسی کتاب خاموشی غریبانه رو خوند من چند تا عکس از شخصیت اول داستان که سید علی باشه براتون تو این تاپیک گذاشتم.Big Grin
ضمنا اینم آدرس وبلاگ خاموشی غریبانه است :

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

ShyRolleyesWinkBig GrinTongueSmileBlushAngelHeartSleepyCool

[attachment=10297]

[attachment=10296]

[attachment=10298]

[attachment=10299]

[attachment=10300]

[attachment=10301]

(۲۰ فروردین ۱۳۹۲ ۰۹:۴۳ ب.ظ)good-wishes نوشته شده توسط:  این جور که شما تعریف کردید . من ترجیح می دم نخونمش . دلم گرفت Undecided

سلام
نه اتفاقا
بهانه نیارید
خیلی کتاب تاثیر گذاریه
البته نظر خودمه
شما هم باید قضاوت کنید.

یک کتاب براتون گذاشتم رایگان و با موضوع واقعی! زتدگی واقعی ی یتیم کوچولو.بسیار خواندی - hadidoost - 27 فروردین ۱۳۹۲ ۰۷:۳۰ ق.ظ

واقعا اونایی که این کتاب رو نخونن ضرر می کنن.
توصیه ام اینه که بخونید. خوندن کل کتاب ۲ تا ۳ ساعت بیشتر وقت نمی گیره.
منتظر نظر مدیران مانشت هم هستم.