تالار گفتمان مانشت
خواندن گروهی برای دانشگاه آزاد - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: خواندن گروهی برای دانشگاه آزاد - user22 - 03 خرداد ۱۳۹۲ ۰۳:۳۷ ب.ظ

(۰۳ خرداد ۱۳۹۲ ۰۲:۰۳ ب.ظ)aatwo نوشته شده توسط:  منم تبریک میگمHeart
اما بهتر بود یه تاپیک به همین عنوان باز میکردیدSleepy

باز کردم Smile

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

RE: خواندن گروهی برای دانشگاه آزاد - tesna - 03 خرداد ۱۳۹۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

» کسانی که تا بحال خواب آشفته داشته اند ( تا ۳ شب بیدار می‌مانند و از آن طرف تا ۱۱ صبح می‌خوابند) سعی کنند کم کم خواب خود را تنظیم کنند تا شب کنکور خوب بخوابند و صبح زود بیدار شوند، چرا که مغزی که ده ماه تا ۱۱ صبح خواب بوده مسلما نمی تواند تنها یک روز از هشت صبح به فعالیت سنگینی مثل کنکور دادن بپردازد. همچنین کسانی که عادت به صبحانه خوردن ندارند از فردا این کار را شروع کنند تا بدنشان عادت کند، چون اگر روز کنکور با شکم خالی سر جلسه حاضر شوند ۴۰درصد کاهش عملکرد مغزی خواهندداشت.

» بر اضطراب خود غلبه کنید ، سعی کنید با آرامش به جمع بندی ، دوره و زدن تست بپردازید.

» به نتیجه فکر نکنید بلکه تنها به عملکرد فکر کنید و نتیجه را به خدا واگذار کنی د( مطمئن باشید هر چه به صلاحتان باشد همان می‌شود )

» دراین مقطع زمانی بهتر است به یاد گرفتن مباحث جدید و دشوار نپردازید و بیشتر به دوره و تثبیت مباحثی که قبلا" خوانده اید و فهمیده اید مشغول شوید.

» یک هفته ی آخر دوره ی لغت زبان ، فرمولهای دروس تخصصی خواهد بود.

» هیچ درگیری ذهنی به جز درس نداشته باشید ( در بحثهای طولانی سیاسی شرکت کردن، دیدن فیلم سینمایی ، ... )

» تفریح ،فقط به صورت ورزش سبک روزانه برای رفع خستگی ، مفید خواهد بود.

» سعی کنید در خانه آزمون دادن به سبک کنکور راتمرین کنید ( دفترچه ی کنکور سال گذشته را تهیه کرده ، ۸ صبح تا ۱۲ پاسخ دهید، عین کنکور. بعد از ناهار و استراحت به بررسی پاسخنامه ی آزمون و رفع اشکال بپردازید. )

خواندن گروهی برای دانشگاه آزاد - razi_sh - 03 خرداد ۱۳۹۲ ۰۵:۳۹ ب.ظ

من اومدم کنکور ۹۱ رو زمان گرفتم وشروع کردم به حل کردن
درصدامو که حساب کردم ،زبان و ریاضی و مشترک وتخصصی نرم هرکدوم ۲۰درصذ زدم
SadSadSadSad
خیلی کمه؟درسته؟کفایت نمیکنه؟نه؟
چیکارکنم توی این یک هفته؟
چجوری درصدامو بالا بیارم؟Sad

این منفی بخاطرچیه؟Sad

RE: خواندن گروهی برای دانشگاه آزاد - arashmobileboy - 03 خرداد ۱۳۹۲ ۰۶:۴۲ ب.ظ

(۰۳ خرداد ۱۳۹۲ ۰۵:۳۹ ب.ظ)razi_sh نوشته شده توسط:  من اومدم کنکور ۹۱ رو زمان گرفتم وشروع کردم به حل کردن
SadSadSadSad

این منفی بخاطرچیه؟Sad

این درصدای یکی از بچه های پارساله،خودت مقایسه کن ببین اوضاع چطوره :

خواندن گروهی برای دانشگاه آزاد - razi_sh - 03 خرداد ۱۳۹۲ ۰۷:۱۳ ب.ظ

لینکی که دادین باز نمیشه
میشه درصداشو بنویسین؟
راه حل ....پیشنهاد برای این یک هفته......؟؟؟؟؟؟؟؟؟

RE: خواندن گروهی برای دانشگاه آزاد - tesna - 03 خرداد ۱۳۹۲ ۰۷:۵۵ ب.ظ

(۰۳ خرداد ۱۳۹۲ ۰۵:۳۹ ب.ظ)razi_sh نوشته شده توسط:  من اومدم کنکور ۹۱ رو زمان گرفتم وشروع کردم به حل کردن
SadSadSadSad

این منفی بخاطرچیه؟Sad

من هم مثل شما نمی دونم چرا اینجوری میشه. البته هر آزمون نسبت به سطح سوالاتش فرق می کنه در صدام! یجورایی این وضع منو نگران کرده مشترکم خیلی پایینه در حد ۲۵ درصد! و گاهی هم ۱۵%! این کارنامه شبیه به در صدهای منه الته بجز ریاضی! یعنی اینجوری ترازم بدون ریاضی چقدر فرق می کنه؟ شاید هم الان اینجوریه! نمی دونم ضریب دروس رو چطوری درونش تاثیر میدن؟

خواندن گروهی برای دانشگاه آزاد - sahar121 - 03 خرداد ۱۳۹۲ ۰۸:۰۴ ب.ظ

دیگه فقط تست آزاد کار کن و رو بحث همون تستا برو کتابو باز کن ببین چیه.... دیگه اخرین کار تو این یه هفته اینه
من امروزززززززززززز اصلا نخوندم!!!!!

خواندن گروهی برای دانشگاه آزاد - yahyazahedi - 03 خرداد ۱۳۹۲ ۰۸:۵۷ ب.ظ

با توجه به این که ظرفیت ها بیشتر شده امسال ،
تازه توی این گرونی ها کسی جرات نمیکنه بیاد آزاد.
احتمالا کنکور ازاد راحت تر باشه؟!
البته این نظر منه ؟

خواندن گروهی برای دانشگاه آزاد - nasrolah - 03 خرداد ۱۳۹۲ ۰۹:۴۵ ب.ظ

اینی که میگید ظرفیت بیشتر شده کجا بیشتر شده لطف میتونید با منبع بگید
دانشگاه ازاد گفته ۴۹ % ظرفیت افزایش یافته

فکر کنم همش هم ظرفیت رشته های علوم انسانی باشه ( روانشناسی روانشناسی بالینی روانشناسی قبل از بالین روان شناسی پس از بالینی و..... امثالهم و غیرو ذالک و چندتا و یه دیگر و در اخر (و) .

اگه اطالاعاتی رسمی دارید در اینکه ظرفیت رشته کامپیوتر افزایش یافته اگه این اطلاعات هم به تفیکیک دانشگاه باشه خیلی خوب میشه اگه بزارید اینجا مهندسا استفاده کنند

RE: خواندن گروهی برای دانشگاه آزاد - yahyazahedi - 03 خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۱۰ ب.ظ

(۰۳ خرداد ۱۳۹۲ ۰۹:۴۵ ب.ظ)nasrolah نوشته شده توسط:  اینی که میگید ظرفیت بیشتر شده کجا بیشتر شده لطف میتونید با منبع بگید
فکر کنم همش هم ظرفیت رشته های علوم انسانی باشه ( روانشناسی روانشناسی بالینی روانشناسی قبل از بالین روان شناسی پس از بالینی و..... امثالهم و غیرو ذالک و چندتا و یه دیگر و در اخر (و) .
اگه اطالاعاتی رسمی دارید در اینکه ظرفیت رشته کامپیوتر افزایش یافته اگه این اطلاعات هم به تفیکیک دانشگاه باشه خیلی خوب میشه اگه بزارید اینجا مهندسا استفاده کنند
شما دفترچه امسال را نسبت به سال ۹۱ را نگاه کنید (سال قبل ما) میبیند که رشته محل های جدید نسبت به آن اضافه شده.
تازه گفتند : حدود ۷۰ هزار نفر در این دوره از آزمون پذیرفته می‌شوند.
دعا کنیم که ظرفیت ما هم افزایش پیدا کرده باشد.
تازه این تحلیل من هست ؟ ممکن است اشتباه باشد؟

RE: خواندن گروهی برای دانشگاه آزاد - aatwo - 03 خرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۳۵ ب.ظ

(۰۳ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۱۰ ب.ظ)yahyazahedi نوشته شده توسط:  
(03 خرداد ۱۳۹۲ ۰۹:۴۵ ب.ظ)nasrolah نوشته شده توسط:  اینی که میگید ظرفیت بیشتر شده کجا بیشتر شده لطف میتونید با منبع بگید
شما دفترچه امسال را نسبت به سال ۹۱ را نگاه کنید (سال قبل ما) میبیند که رشته محل های جدید نسبت به آن اضافه شده.
تازه گفتند : حدود ۷۰ هزار نفر در این دوره از آزمون پذیرفته می‌شوند.
دعا کنیم که ظرفیت ما هم افزایش پیدا کرده باشد.
تازه این تحلیل من هست ؟ ممکن است اشتباه باشد؟

شما نسبت به زمان تکمیل ظرفیت پارسال بسنجید نه دفترچه !!! چون تو تکمیل شهرها رو اعلام کردند اما امسال از اول اعلام کردند
ظرفیت نسبت به زمان تکمیل ظرفیت تغییر چندانی نکرده

RE: خواندن گروهی برای دانشگاه آزاد - sadeghd - 04 خرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۳۴ ق.ظ

SadSadSadSad

این منفی بخاطرچیه؟Sad
دوست عزیز سوالات ۹۱ نسبت به سال های قبل یه کم سختتر بوداز نظر من .نظر دوستان چیه؟

خواندن گروهی برای دانشگاه آزاد - arichoana - 04 خرداد ۱۳۹۲ ۰۴:۲۳ ق.ظ

ترمی دست کم ۲ تومن میخوان بگیرن اونم بخاطر ۳۲ واحد از خداشونم باید باشه قبول کنند والا به خدا. یه مثالی تو ذهنم هست که خیلی شبیه منت کشیدن واسه قبولی دانشگاه آزاده روم نمیشه اینجا بگم

RE: خواندن گروهی برای دانشگاه آزاد - nasrolah - 04 خرداد ۱۳۹۲ ۰۷:۱۴ ق.ظ

(۰۴ خرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۳۴ ق.ظ)sadeghd نوشته شده توسط:  
(03 خرداد ۱۳۹۲ ۰۵:۳۹ ب.ظ)razi_sh نوشته شده توسط:  من اومدم کنکور ۹۱ رو زمان گرفتم وشروع کردم به حل کردن
SadSadSadSad

این منفی بخاطرچیه؟Sad
دوست عزیز سوالات ۹۱ نسبت به سال های قبل یه کم سختتر بوداز نظر من .نظر دوستان چیه؟

از نظره منم سخت تر بود سال ۸۹ و سال ۹۰ هرکی به سوالات سالهای قبل یه سری تکون میدادقبول بود
ولی سال ۹۱ واقعا بعضی سوال ها از سراسری هم سختتر بود اونورو هم داده بودند که ببینیم که خیلی راحت میتونند سوال سخت بدند که این قدر بهشون نگن سوالاتون آسونه

خواندن گروهی برای دانشگاه آزاد - sahar121 - 04 خرداد ۱۳۹۲ ۰۹:۱۸ ق.ظ

من هنوز کنکور ۹۰ و ۹۱ رو ندیدم... خیلی سخته که اینطور میگید... !!!! چه خبر دوستان؟مشغول چی هستید این هفته اخری !!!