تالار گفتمان مانشت
آغاز توزیع کارت داوطلبان کنکور ارشد از فردا/نحوه رفع نقص کارت(بهمن ۹۱) - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸
RE: آغاز توزیع کارت داوطلبان کنکور ارشد از فردا/نحوه رفع نقص کارت(بهمن ۹۱) - hadirr - 15 بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۰۲ ب.ظ

(۱۵ بهمن ۱۳۹۱ ۱۰:۵۷ ب.ظ)sahar67 نوشته شده توسط:  بچه ها کد امنیتی رو نشون نمیده چیکار کنم تا درست شه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
صفحه refresh کن شاید درست شه!

(۱۵ بهمن ۱۳۹۱ ۱۰:۵۷ ب.ظ)sahar67 نوشته شده توسط:  بچه ها کد امنیتی رو نشون نمیده چیکار کنم تا درست شه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
صفحه refresh کن شاید درست شه!

آغاز توزیع کارت داوطلبان کنکور ارشد از فردا/نحوه رفع نقص کارت(بهمن ۹۱) - fifa2020 - 15 بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۰۶ ب.ظ

سلام میگم الان معدل کل ما اضافه شد باید ویرایش کنیم یا همون زمان ثبت نام ملاک هستش؟

RE: آغاز توزیع کارت داوطلبان کنکور ارشد از فردا/نحوه رفع نقص کارت(بهمن ۹۱) - slinda - 15 بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۱۸ ب.ظ

روی تصویر کد امنیتی کلیک راست کن و properties رو بزن آدرس رو کپی کن و تو یه صفحه دیگه در قسمت آدرس paste کن و اینتر بزن.اینطوری معلوم میشهBlush

آغاز توزیع کارت داوطلبان کنکور ارشد از فردا/نحوه رفع نقص کارت(بهمن ۹۱) - robin - 15 بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۴۲ ب.ظ

با فایر فاکس برید مال همه باز میشه

RE: آغاز توزیع کارت داوطلبان کنکور ارشد از فردا/نحوه رفع نقص کارت(بهمن ۹۱) - sepid11 - 16 بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۱۸ ق.ظ

سلام
من اول با کروم باز کردم عکسم افتاد وسط بعد که با فایرفکس باز کردم، درست شد (افتاد روی عکسم) ولی شماره ی کناری رو نمیاورد. مجدد که با فایرفکس امتحان کردم دوباره عکس افتاد وسط و یه قسمت از شماره ها هم نمیومد، منم آدرس رو کپی کردم توی یه صفحه ی جدید این بار کامل درست شد.
دقت کنید که بالا سمت راست یه شماره ۱۱ رقمی هست (با چرخش ۹۰ درجه در جهت عقربه های ساعت)
موفق باشید

RE: آغاز توزیع کارت داوطلبان کنکور ارشد از فردا/نحوه رفع نقص کارت(بهمن ۹۱) - tahmasebi - 16 بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۴۱ ق.ظ

با اینترنت اکسپلورر باز نمی کنه!!!!
با فایر فوکس به راحتی باز می شه

شماره پرونده کامپیوتر و آی.تی - SSMAE - 16 بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۴۲ ق.ظ

دوستان، من یه سوال جدّی دارم. خواهش میکنم اگه کسی میدونه جواب بده.

من هر ۲ آزمون کامپیوتر و آی.تی رو شرکت کردم. و روز ثبت نام هم ۲ تا کارت ازشون دریافت کردم.
حالا امروز وقتی شماره پرونده آی.تی رو میزنم بهم میگه داوطلب مورد نظر یافت نشد!!! (هر ۲ تا کارت رو با جستجوی شماره پرونده "کامپیوتر" برام میاره)
ولی مسأله اینه که: برای هر ۲ آزمون یه شماره پرونده زده (برای آی.تی هم مال کامپیوتر رو نوشته)! در حالیکه موقع ثبت نام برای هر کدوم یه شماره پرونده مجزا داده بود.

آیا این اشتباهه و باید برم اصلاحش کنم؟ یا اینکه (چون آی.تی شناوره، همون کامپیوتر رو درنظر میگیرن)Huh
مال همه همینطوره؟؟؟؟

خواهش میکنم زود بم بگید.ConfusedSad

راستی، مگه آزمون کامپیوتر هر سال توی ۲ نوبت برگزار نمیشه؟ یکی ۵شنبه عصر و اون یکی جمعه صبح؟ پس چرا اینجا زده جمعه صبح؟ نکنه قراره کل آزمونو یه دفعه ای بدیم؟!!!Blush

آغاز توزیع کارت داوطلبان کنکور ارشد از فردا/نحوه رفع نقص کارت(بهمن ۹۱) - hadirr - 16 بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۴۳ ق.ظ

چرا سایت باز نمیشه دیگه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

RE: شماره پرونده کامپیوتر و آی.تی - slinda - 16 بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۰۰ ق.ظ

(۱۶ بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۴۲ ق.ظ)SSMAE نوشته شده توسط:  راستی، مگه آزمون کامپیوتر هر سال توی ۲ نوبت برگزار نمیشه؟ یکی ۵شنبه عصر و اون یکی جمعه صبح؟ پس چرا اینجا زده جمعه صبح؟ نکنه قراره کل آزمونو یه دفعه ای بدیم؟!!!Blush

بله همون جمعه صبح اول دفترچه زبان و ریاضی و مشترک رو میدن بعد اونارو جمع میکنن دفترچه تخصصی رو میدن

آغاز توزیع کارت داوطلبان کنکور ارشد از فردا/نحوه رفع نقص کارت(بهمن ۹۱) - bbc_sh - 16 بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۰۲ ق.ظ

درست شد بچه ها .

آغاز توزیع کارت داوطلبان کنکور ارشد از فردا/نحوه رفع نقص کارت(بهمن ۹۱) - alagh - 16 بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۰۹ ق.ظ

دوستان این اعدادی که حاشیه کارت سمت راست نوشته شدن مهم اند؟ اخه کارت من اعدادش فک کنم ناقصهSad اصلا چی هستن؟؟

RE: شماره پرونده کامپیوتر و آی.تی - SSMAE - 16 بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۱۲ ق.ظ

slinda جان ممنون. ولی اون یکی سوالم چی؟

(۱۶ بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۴۲ ق.ظ)SSMAE نوشته شده توسط:  دوستان، من یه سوال جدّی دارم. خواهش میکنم اگه کسی میدونه جواب بده.

من هر ۲ آزمون کامپیوتر و آی.تی رو شرکت کردم. و روز ثبت نام هم ۲ تا کارت ازشون دریافت کردم.
حالا امروز وقتی شماره پرونده آی.تی رو میزنم بهم میگه داوطلب مورد نظر یافت نشد!!! (هر ۲ تا کارت رو با جستجوی شماره پرونده "کامپیوتر" برام میاره)
ولی مسأله اینه که: برای هر ۲ آزمون یه شماره پرونده زده (برای آی.تی هم مال کامپیوتر رو نوشته)! در حالیکه موقع ثبت نام برای هر کدوم یه شماره پرونده مجزا داده بود.

آیا این اشتباهه و باید برم اصلاحش کنم؟ یا اینکه (چون آی.تی شناوره، همون کامپیوتر رو درنظر میگیرن)Huh
مال همه همینطوره؟؟؟؟

کسی میتونه کمکم کنهExclamation بچه هایی که ۲ آزمون شرکت کردن؟؟؟

RE: شماره پرونده کامپیوتر و آی.تی - phoenix.softeng - 16 بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۳۲ ق.ظ

(۱۶ بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۱۲ ق.ظ)SSMAE نوشته شده توسط:  slinda جان ممنون. ولی اون یکی سوالم چی؟

(۱۶ بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۴۲ ق.ظ)SSMAE نوشته شده توسط:  دوستان، من یه سوال جدّی دارم. خواهش میکنم اگه کسی میدونه جواب بده.

مال همه همینطوره؟؟؟؟

کسی میتونه کمکم کنهExclamation بچه هایی که ۲ آزمون شرکت کردن؟؟؟
من دو آزمون شرکت کردم اما نهایتا برای ثبت نام یه سری اطلاعات(شماره ی پیگیری و پرونده) بهم داد.شماره ی پرونده ی هر دو هم الان یکیه.فکرنمیکنم اشتباهی باشه چون شما در واقع یه پروسه ی ثبت نام طی کردید و آی تی رشته ی شناورتون بوده.اما شماره ی داوطلبی متفاوته!

آغاز توزیع کارت داوطلبان کنکور ارشد از فردا/نحوه رفع نقص کارت(بهمن ۹۱) - mahnaz782 - 16 بهمن ۱۳۹۱ ۰۹:۰۴ ق.ظ

من اصلا صفحه اصلی سایت سنجش رو نمیتونم باز کنم

من اینطوریم یا همه همینطورین؟؟؟؟؟؟

چیکار کنم؟؟

آغاز توزیع کارت داوطلبان کنکور ارشد از فردا/نحوه رفع نقص کارت(بهمن ۹۱) - SaMiRa.e - 16 بهمن ۱۳۹۱ ۰۹:۳۹ ق.ظ

(۱۶ بهمن ۱۳۹۱ ۰۹:۰۴ ق.ظ)mahnaz782 نوشته شده توسط:  من اصلا صفحه اصلی سایت سنجش رو نمیتونم باز کنم
من اینطوریم یا همه همینطورین؟؟؟؟؟؟

دیروز مشکل داشت ، ولی الان خیلی خوب بازشد .
چنددفعه رفرش کنید درست میشه .