تالار گفتمان مانشت
آغاز توزیع کارت داوطلبان کنکور ارشد از فردا/نحوه رفع نقص کارت(بهمن ۹۱) - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸
دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تحصیلات تکمیلی۹۲ - mamul - 15 بهمن ۱۳۹۱ ۰۵:۱۳ ب.ظ

شایعه اس کامپیوتر ۴ شنبس

RE: دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تحصیلات تکمیلی۹۲ - hadirr - 15 بهمن ۱۳۹۱ ۰۵:۲۲ ب.ظ

(۱۵ بهمن ۱۳۹۱ ۰۴:۴۳ ب.ظ)maryam_ak نوشته شده توسط:  ببخشید دوستان کارت من مهر نداره. مال شمام همینطوره؟
واسه منم مهرش نصفه افتاده!
HuhHuhHuh

زمان آزمونها - alijamali - 15 بهمن ۱۳۹۱ ۰۵:۲۸ ب.ظ

IT صبح پنج شنبه ۸صبح کد ۱۲۷۶
مهندسی کامپیوتر ۸صبخ جمعه کد ۱۲۷۷

آغاز توزیع کارت داوطلبان کنکور ارشد از فردا/نحوه رفع نقص کارت(بهمن ۹۱) - mahya92 - 15 بهمن ۱۳۹۱ ۰۵:۲۸ ب.ظ

هی می گهThis webpage is not available

RE: دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تحصیلات تکمیلی۹۲ - maryam_ak - 15 بهمن ۱۳۹۱ ۰۵:۳۴ ب.ظ

نمی دونین دلیلش چیه که مهر نداره؟

آغاز توزیع کارت داوطلبان کنکور ارشد از فردا/نحوه رفع نقص کارت(بهمن ۹۱) - javad94 - 15 بهمن ۱۳۹۱ ۰۵:۳۵ ب.ظ

امان... امان از دست این سازمان رنجش ....

زمان آزمونها - alijamali - 15 بهمن ۱۳۹۱ ۰۵:۳۵ ب.ظ

IT پنجشنبه ۱۳۹۱/۱۱/۱۹ ساعت ۸ صبح کد ۱۲۷۶
مهندسی کامپیوتر ۱۳۹۱/۱۱/۲۰ ساعت ۸صبح کد ۱۲۷۷

RE: آغاز توزیع کارت داوطلبان کنکور ارشد از فردا/نحوه رفع نقص کارت(بهمن ۹۱) - ENGii - 15 بهمن ۱۳۹۱ ۰۵:۴۲ ب.ظ

سلام بچه ها.ظهرتون بخیر!
صفحه کارت ورود به جلسه برا من باز میشه اما تصویر کد امنیتی رو نشون نمیدهSad
چیکار کنم؟؟؟؟؟؟Huh

آغاز توزیع کارت داوطلبان کنکور ارشد از فردا/نحوه رفع نقص کارت(بهمن ۹۱) - jameshenas - 15 بهمن ۱۳۹۱ ۰۵:۴۸ ب.ظ

بزار آخر شب برو ..الان متقاضی زیاد هست سایت هنگ میکنه....
عجله نکن...

آغاز توزیع کارت داوطلبان کنکور ارشد از فردا/نحوه رفع نقص کارت(بهمن ۹۱) - aminnpm - 15 بهمن ۱۳۹۱ ۰۵:۴۹ ب.ظ

علوم کامپیوترم بگید

دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تحصیلات تکمیلی۹۲ - shahbazi - 15 بهمن ۱۳۹۱ ۰۵:۵۰ ب.ظ

باز نمیشه

RE: آغاز توزیع کارت داوطلبان کنکور ارشد از فردا/نحوه رفع نقص کارت(بهمن ۹۱) - hadirr - 15 بهمن ۱۳۹۱ ۰۵:۵۴ ب.ظ

(۱۵ بهمن ۱۳۹۱ ۰۵:۴۲ ب.ظ)ENGii نوشته شده توسط:  سلام بچه ها.ظهرتون بخیر!
صفحه کارت ورود به جلسه برا من باز میشه اما تصویر کد امنیتی رو نشون نمیدهSad
چیکار کنم؟؟؟؟؟؟Huh
هیچی وایسا آخر شب برو

آغاز توزیع کارت داوطلبان کنکور ارشد از فردا/نحوه رفع نقص کارت(بهمن ۹۱) - MohsenRezaei - 15 بهمن ۱۳۹۱ ۰۵:۵۶ ب.ظ

سایت باز نمیشه . علوم کامپیوتر چه روزی هست

RE: آغاز توزیع کارت داوطلبان کنکور ارشد از فردا/نحوه رفع نقص کارت(بهمن ۹۱) - rezaei.m - 15 بهمن ۱۳۹۱ ۰۵:۵۶ ب.ظ

(۱۵ بهمن ۱۳۹۱ ۰۵:۰۳ ب.ظ)عزیز دادخواه نوشته شده توسط:  سایت سازمان سنجش سالی یک بار بدرد میخوره که اونم باز نمیشه

۴۰۴ Not Found
فکر کنم کلا سرور رو خاموش کردن برق مصرف نکنه!!!

آغاز توزیع کارت داوطلبان کنکور ارشد از فردا/نحوه رفع نقص کارت(بهمن ۹۱) - fa_karoon - 15 بهمن ۱۳۹۱ ۰۶:۲۲ ب.ظ

دوستان یه سوال آیا می دونید امکانش هست ماشین حساب در حد مهندسی معمولی از اینها که حافظه نداره و علاوه بر چهار عمل اصلی، توان و چند تا کار اضافه انجام می ده ببریم سر جلسه آزمون (مثلا مدل CASIO fx-82ES)
آخه قبول کنید بعضی محاسبات بدون ماشین حساب یا نمی شه یا خیلی وقت گیر می شه مثل تقسیم ده به توان ۹ بر ۱/۲۵