تالار گفتمان مانشت
مقاله به فرمت ژورنال ادهاک - نسخه‌ی قابل چاپ

مقاله به فرمت ژورنال ادهاک - homa1391 - 27 دى ۱۳۹۱ ۱۲:۲۲ ب.ظ

سلام
استادمون گفتن یه مقاله را در فرمت ادهاک دربیاوریم این فرمت یعنی تنظیمات صفحه سایز متن و ... دقیقا چیه کسی نمی دونه

مقاله در فرمت ادهاک - homa1391 - 27 دى ۱۳۹۱ ۰۵:۰۳ ب.ظ

این لینک هم هست استاد گفتن از اینجا هم می تونیم کمک بگیریم ولی من که چیزی نفهمیدم

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

RE: مقاله در فرمت ادهاک - blackhalo1989 - 27 دى ۱۳۹۱ ۰۵:۲۶ ب.ظ

(۲۷ دى ۱۳۹۱ ۰۵:۰۳ ب.ظ)homa1391 نوشته شده توسط:  این لینک هم هست استاد گفتن از اینجا هم می تونیم کمک بگیریم ولی من که چیزی نفهمیدم

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
این که راجع به شبکه اد هاکه، چه ربطی به فرمت داره؟

مقاله در فرمت ادهاک - Lonely Palm - 27 دى ۱۳۹۱ ۰۶:۲۷ ب.ظ

فکر کنم منظور استادتون این بوده یک مقاله بیارید که به یکی از مسائل شبکه های ادهاک بطور خصوص پرداخته باشه و بررسی کرده باشه و حالا بعدا شاید ازتون بخواد راهکارشو سر کلاس ارائه کنید
منظورشون از فرمت ادهاک این بوده. یعنی مثلا wsn و mobile environment و ... نباشه ، حتما Ad-Hoc باشه

مقاله در فرمت ادهاک - homa1391 - 27 دى ۱۳۹۱ ۱۱:۰۸ ب.ظ

سلام
نه واسه درس روش تحقیق می خواد به شبکه چه کار داره
یک مقاله در فرمت ژورنال ادهاک
اینا ببینید:

RE: مقاله در فرمت ادهاک - berkeley - 27 دى ۱۳۹۱ ۱۱:۱۳ ب.ظ

(۲۷ دى ۱۳۹۱ ۱۱:۰۸ ب.ظ)homa1391 نوشته شده توسط:  سلام
نه واسه درس روش تحقیق می خواد به شبکه چه کار داره
یک مقاله در فرمت ژورنال ادهاک

اینکه معلومه!!!

تو لینکی که در پست قبلی دادید. همین پرنال یه سری پارامتر برای مقاله و ارائه داده که اونارو ازتون میخواد(ممکنه این فرمت فقط مخصوص این ژرنال شبکه باشه که اینطور اسم گذاری شده)

مقاله در فرمت ادهاک - homa1391 - 28 دى ۱۳۹۱ ۱۲:۰۶ ق.ظ

دقیقا میشه بگین کجا این پارامترها را نوشته

مقاله در فرمت ادهاک - Lonely Palm - 28 دى ۱۳۹۱ ۱۲:۴۶ ق.ظ

اگه اینجوریه که می فرمایین، تو همون لینکی که دادید اونجایی که نوشته " Article structure " به بعد
یه سوال فرعی: تو ارشد به شما روش تحقیق درس میدن؟

مقاله در فرمت ادهاک - homa1391 - 28 دى ۱۳۹۱ ۱۲:۵۳ ق.ظ

سلام آره می گن جبرانی کارشناسیه ولی اکثرا بچه ها شیوه پاس کردن نه روش تحقیق بعد هم درباره مقاله نویسی است

RE: مقاله در فرمت ادهاک - homa1391 - 07 بهمن ۱۳۹۱ ۰۵:۱۱ ب.ظ

سلام اینم یه مقاله به فرمت ژورنال ادهاک