تالار گفتمان مانشت
گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - banafsheh68 - 18 دى ۱۳۹۱ ۰۱:۲۹ ب.ظ

(۱۷ دى ۱۳۹۱ ۱۰:۵۰ ب.ظ)tayebe68 نوشته شده توسط:  بچه های مشهد کتابخونه ای که هر روز برای خانوما دایر باشه سراغ دارید؟
یا حداقل روزای زوج (یعنی فردا) دخترانه باشه؟؟
کتابخونه شهدای هفت تیر شبانه روزی هست و روزای زوج برای خانوما-روزای فرد آقاییون / تقریبا آخر هفت تیر، دور میدون پارک لاله

(البته من یک بار رفتم اما محیطش اصلا به نظرم خوب نیومد، سالن مطالعش خیلی کوچیکو کم نور بود)

کتابخونه رضا هم خوبه که الان قسمت خانوما به علت بنایی تعطیله
البته درس خوندن تو خونه خیلی بهتره ها، چون کلی وقتو انرژیت تو ترافیکو رانندگی میره...

گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - دانشجوی خسته - ۱۸ دى ۱۳۹۱ ۰۱:۴۰ ب.ظ

سلام من که دارم نا امید میشم رشته خودم ریاضی محضه می خوام علوم کامپیوتر کنکور بدم اصلا به زبان و معماری نرسیدم چه کار کنم؟

گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - sir_ams - 18 دى ۱۳۹۱ ۰۹:۱۴ ب.ظ

سلام بچه ها خسته نباشید
آقا من یه مشکلی دارم از همه شما هم راهنمایی میخوام اگر لطف کنید ممنون میشم
من الان امتحانام شروع شده و هیچی برای هیچکدومش نخوندم! از طرفی هم کنکور هست و موندم که چه کنم؟
اولیش رو دادم و ۴ تایه دیگه مونده!
آخریش هوش هست که مشکلی ندارم باهاش!
اما بقیه اش هم سخت هست و هم زیاد! و اینکه ۲۹ دی هم آزمون جامع اول پارسه هست!
کلا گیج شدم!
از طرفی میترسم که مشروط شم!
از طرفی اگه درست و حسابی بخونم میتونم که شانس شاگرد اولی رو داشته باشم(الان دومم) و از همه اینا گذشته میترسم که این همه زحمتم برای کنکور هدر بره!
لطفا راهنماییم کنید
پیشاپیش متشکرمBig GrinHeart

گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - Eng_Sara - 18 دى ۱۳۹۱ ۰۹:۳۵ ب.ظ

دوستان اینجا توی تایپیک خاصی در مورد پیمایش های فلوید و بلمن فورد توضیحاتی داده شده؟
من احساس میکنم این دو تا پیمایش رو نگرفتم درست!
ممنون میشم اگه مطلبی در موردش دارید کمکم کنید.
با سپاس فراوان

گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - alone boy - 18 دى ۱۳۹۱ ۰۹:۴۱ ب.ظ

این روز ها هر موقع میخوام درس بخونم بعد چند دقیقه مخچه ام هی به مخم میگه استاد خسته نباشی.

گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - ۸Operation - 18 دى ۱۳۹۱ ۰۹:۵۷ ب.ظ

(۱۸ دى ۱۳۹۱ ۰۹:۱۴ ب.ظ)sir_ams نوشته شده توسط:  من الان امتحانام شروع شده و هیچی برای هیچکدومش نخوندم! از طرفی هم کنکور هست و موندم که چه کنم؟
اولیش رو دادم و ۴ تایه دیگه مونده!
آخریش هوش هست که مشکلی ندارم باهاش!
اما بقیه اش هم سخت هست و هم زیاد! و اینکه ۲۹ دی هم آزمون جامع اول پارسه هست!
کلا گیج شدم!
از طرفی میترسم که مشروط شم!
از طرفی اگه درست و حسابی بخونم میتونم که شانس شاگرد اولی رو داشته باشم(الان دومم) و از همه اینا گذشته میترسم که این همه زحمتم برای کنکور هدر بره!
لطفا راهنماییم کنید
علی اکبر جان من سال قبل شرایط شما رو داشتم!البته من تا این حد نخوندم و بخاطر چندتا مقاله و همین معدل الفی بی خیال ارشد سال قبل شدم!جریان مالک اشترم که برات تعریف کردم که چجوری با وجود قبولی ردم کردن!به نظر من در حد پاسی که مجبوری بخونی!(البته چون میشناسمت میدونم یکم بخونی نگرانی پاسی رو نخواهی داشت)
اگر هم زمینه پژوهشت خوبه، معدل الفی هم مزایای خودشو داره!شما که رتبه هات خوبه به نظر من یه هفته بشین امتحاماتو فشرده بخون روزی (یه ساعت) مرور کن مباحث ارشد و یادت نره!بعد که تموم شد خوندن امتحانا برگرد اساسی رو ارشد!
با توجه به رتبه های پارست به نظرم می تونی هم به امتحانات برسی هم به کنکورت!
موفق باشی رفیق...

گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - shahbazi - 18 دى ۱۳۹۱ ۱۰:۲۶ ب.ظ

من هنوز به چیزایی که خوندم تسلط ندارم ناامید شدم

بقیه هم مثل من هستن؟
از وضعیتتون بگید شاید روحیه بگیرم

گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - SarahRad - 18 دى ۱۳۹۱ ۱۰:۳۰ ب.ظ

بجه ها شما هم مشکل فراموشی رو دارید؟؟؟؟؟ از وقتی که دوره رو شروع کردم . خیلی با این حس بد فراموشی روبه رو میشم. ازم ممکنه اینایی که دوره می کنم یادم بره؟؟؟؟

RE: گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - Amir V - 18 دى ۱۳۹۱ ۱۰:۳۵ ب.ظ

(۱۸ دى ۱۳۹۱ ۰۹:۳۵ ب.ظ)Eng_Sara نوشته شده توسط:  دوستان اینجا توی تایپیک خاصی در مورد پیمایش های فلوید و بلمن فورد توضیحاتی داده شده؟
من احساس میکنم این دو تا پیمایش رو نگرفتم درست!
ممنون میشم اگه مطلبی در موردش دارید کمکم کنید.
با سپاس فراوان
سارا جان اینجا رو ببین:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

RE: گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - ghaderiyaser - 18 دى ۱۳۹۱ ۱۰:۴۱ ب.ظ

سلام
همگی خسته نباشید.
اگه این سوالات رو بلدین حل کنید پیشاپیش موفقیت شمارو تو ارشد تبریک میگم.

گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - sir_ams - 18 دى ۱۳۹۱ ۱۱:۴۵ ب.ظ

(۱۸ دى ۱۳۹۱ ۰۹:۵۷ ب.ظ)۸Operation نوشته شده توسط:  علی اکبر جان من سال قبل شرایط شما رو داشتم!البته من تا این حد نخوندم و بخاطر چندتا مقاله و همین معدل الفی بی خیال ارشد سال قبل شدم!جریان مالک اشترم که برات تعریف کردم که چجوری با وجود قبولی ردم کردن!به نظر من در حد پاسی که مجبوری بخونی!(البته چون میشناسمت میدونم یکم بخونی نگرانی پاسی رو نخواهی داشت)
اگر هم زمینه پژوهشت خوبه، معدل الفی هم مزایای خودشو داره!شما که رتبه هات خوبه به نظر من یه هفته بشین امتحاماتو فشرده بخون روزی (یه ساعت) مرور کن مباحث ارشد و یادت نره!بعد که تموم شد خوندن امتحانا برگرد اساسی رو ارشد!
با توجه به رتبه های پارست به نظرم می تونی هم به امتحانات برسی هم به کنکورت!
موفق باشی رفیق...
آقاجان من،عزیزم،رفیق گلم به جان خودم،همه هم میگن به این رتبه ها نمیشه اعتماد کرد!
آخه اختلاف ما ۰/۷ هست و اگه بجنبم میگیرمش .....
حیفم میاد آخه! میتونم اما میترسم به کنکورم لطمه بخوره!
ای خدا......................
این دودلی ها و دو راهی ها آدم رو میکشه!

گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - ۸Operation - 18 دى ۱۳۹۱ ۱۱:۵۳ ب.ظ

(۱۸ دى ۱۳۹۱ ۱۱:۴۵ ب.ظ)sir_ams نوشته شده توسط:  آقاجان من،عزیزم،رفیق گلم به جان خودم،همه هم میگن به این رتبه ها نمیشه اعتماد کرد!
آخه اختلاف ما ۰/۷ هست و اگه بجنبم میگیرمش .....
تسلیم.....
واسه شمایی که دانشجویی اگه بخوای از معدل الفی(واسه کنکور) استفاده کنی معدل این ترم و ترم بعدتونم حساب میشه یا فقط معدلای ترم های قبل؟!
اگه حساب میشه روش سرمایه گذاری کن....
صلاح مملکت خویش خسروان داند
موفق و پیروز باشی رفیق

گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - sir_ams - 18 دى ۱۳۹۱ ۱۱:۵۹ ب.ظ

(۱۸ دى ۱۳۹۱ ۱۱:۵۳ ب.ظ)۸Operation نوشته شده توسط:  واسه شمایی که دانشجویی اگه بخوای از معدل الفی(واسه کنکور) استفاده کنی معدل این ترم و ترم بعدتونم حساب میشه یا فقط معدلای ترم های قبل؟!
اگه حساب میشه روش سرمایه گذاری کن....
چرا تسلیم عزیزم!
من اینجا مطرح کردم که راهنمایی بگیرم!
آره شاگرد اولی تا آخر ترم ۸ هست و اسامی رو مرداد ماه ارسال میکنن! بعدشم من ترم بعد همش ۱۱ واحد دارم که ۵ واحدش گلابیه( عمومی و پروژه که میتونم بگم هر۲تاش ۲۰ میشم!) و اون ۶ واحد رو هم میترکونم که معدلم بالا بشه!
اگه این ترم بتونم بین ۰/۴ تا ۰/۵ نمره اختلاف رو کم کنم همه چی حله!
با این اوصاف چی؟

RE: گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - srj - 19 دى ۱۳۹۱ ۱۲:۰۷ ق.ظ

(۱۸ دى ۱۳۹۱ ۱۰:۴۱ ب.ظ)ghaderiyaser نوشته شده توسط:  اگه این سوالات رو بلدین حل کنید پیشاپیش موفقیت شمارو تو ارشد تبریک میگم.

یاسر اینا رو زمانی که یونی بودی جواب دادی حالا قبول شدی اومدی این موقع مارو ناامید کنی؟ConfusedAngry

Re: RE: گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - Amir V - 19 دى ۱۳۹۱ ۰۱:۲۲ ق.ظ

(۱۸ دى ۱۳۹۱ ۱۱:۴۵ ب.ظ)sir_ams نوشته شده توسط:  آخه اختلاف ما ۰/۷ هست و اگه بجنبم میگیرمش .....
این دودلی ها و دو راهی ها آدم رو میکشه!
به نظرم با یک ترم نمیشه ٠.٧ معدل رو آورد بالا.
من معدلم ترم ٧ حدودا ١٦.٩٨ بود. ترم ٨ معدم ١٨.٨٠ شد و معدل کلم فقط ٣٠ صدم اومد بالا...

Sent from my Google Galaxy Nexus using Tapatalk 2.4