تالار گفتمان مانشت
گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - Hamed92 - 06 دى ۱۳۹۱ ۱۱:۲۰ ب.ظ

من شبا که از کتابخونه میومدم باز یه یکی دو ساعتی میخوندم.امام الان نمیتونم و خیلی احساس خستگی میکنم.من اعتقادی به خستگی انباشته ! ندارم.ولی ممکنه از تداوم درس خوندن در چند ماه باشه؟کسی تجربه مشابهی داشته؟

گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - mahi_24 - 06 دى ۱۳۹۱ ۱۱:۵۵ ب.ظ

دوستان مانشتی خدا قوت
من نیاز به یه هفکری دارم.
قبلا در روز ۳ درس میخوندمم.۱ مشترک ۱ تخصصی و یک درس برای تست.که کند پیش میرفتم. و یکم مطالب توی ذهنم پراکنده بود.یکی از دوستان به من گفت واسه هر روز یه درس اختصاص بده واسه مرور و تست همه ی فصل ها اینجوری سریعتر پیش میری.حالا میخوام نظر شما رو بدونم.آیا موثره اینکار؟در ضمن من تا ۱۰ دی میخام قسمتهایی که نرسیدم بخونم یا درست نخوندم رو بخونم.مثل محاسبات.حالا اگه واسه محاسبات ۱ روز کامل وقت بذارم خوبه یا تقسیمش کنم توی جندروز؟؟

گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - fatima1537 - 07 دى ۱۳۹۱ ۱۲:۰۰ ق.ظ

اون روشی که دوستتون پیشنهاد دادن خوبه.کلا اگه یه روش جواب نداد یا ناراضی بودید یکی دیگه رو امتحان کنید شاید جواب بده.اگر از یه درسی خسته شدید میتونید بقیه روز رو با یه درس دیگه پر کنید.
محاسبات سخت نیست ولی یکمی خسته کننده است برا ۱ روز.کلی هم حفظیاتی داره.فرمولهاش رو که باید تا بهمن ماه مرور کنید که یادتون بمونه

RE: گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - deh-ab - 07 دى ۱۳۹۱ ۰۱:۰۷ ق.ظ

(۰۶ دى ۱۳۹۱ ۱۱:۲۰ ب.ظ)Hamed92 نوشته شده توسط:  من شبا که از کتابخونه میومدم باز یه یکی دو ساعتی میخوندم.امام الان نمیتونم و خیلی احساس خستگی میکنم.من اعتقادی به خستگی انباشته ! ندارم.ولی ممکنه از تداوم درس خوندن در چند ماه باشه؟کسی تجربه مشابهی داشته؟

من دقیقا مثل شما شدم قبلا راحت تا ۲ شب میخوندم بدون خستگی الان تا ۱۱ شب نهایتش/...
کلا فکر کنم به خاطر خستگی ناشی دروس باشه/...

RE: گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - Hamed92 - 07 دى ۱۳۹۱ ۰۱:۱۳ ق.ظ

(۰۷ دى ۱۳۹۱ ۰۱:۰۷ ق.ظ)deh-ab نوشته شده توسط:  
(06 دى ۱۳۹۱ ۱۱:۲۰ ب.ظ)Hamed92 نوشته شده توسط:  من شبا که از کتابخونه میومدم باز یه یکی دو ساعتی میخوندم.امام الان نمیتونم و خیلی احساس خستگی میکنم.من اعتقادی به خستگی انباشته ! ندارم.ولی ممکنه از تداوم درس خوندن در چند ماه باشه؟کسی تجربه مشابهی داشته؟

من دقیقا مثل شما شدم قبلا راحت تا ۲ شب میخوندم بدون خستگی الان تا ۱۱ شب نهایتش/...
کلا فکر کنم به خاطر خستگی ناشی دروس باشه/...

من تفریحمم کم شده.قبلا هر هفته میرفتم استخر.تقریبا هرشبم میرفتیم بیرون با دوستام.اما الان چون هوا سرد شده نمیریم.از کتابخونه مستقیم خونه.از رفت و برگشتم رانندگی می کنم.یعنی پیاده روی هم ندارم.
به هر حال اگه تا دو سه روز دیگه به همین منوال باشه باید برناممو عوض کنم.من شبا قرار بود ریاضی بخونم که یک هفتس نشده.

صبا هم دیر پا میشمTongue

RE: گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - majid67110 - 07 دى ۱۳۹۱ ۰۱:۴۳ ق.ظ

سلام دوستان این مبحث TLB در معماری کامپیوتر با TLB سیستم عامل فرق میکنه ؟ یعنی منظورم اینه که پیشرفته تر از سیستم عامل است یا نه ؟ آیا می شه با همون TLB سیستم سوالای معماری هم جواب داد ؟

دوستان کتاب جامع سوالای کنکور آی تی بین مقسمی و پوران و راهیان کدوم بهتره ؟ آیا جواب کنکور پارسال هم دادند ؟

گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - H3NGAM3H - 07 دى ۱۳۹۱ ۰۳:۰۲ ق.ظ

منم افسردگی گرفتم
احساس میکنم هرچی میخونم فایده نداره و بازم یادم میره ...
کلا بیشتر از ۵-۶ ساعت هم کشش ندارم

مشکلم با خواب هم حل نشده ؛ الان در اوج خستگی خواب نرفتم ... و این شد که اینجام
صبحا هم تا لنگ ظهر طبیعتا خوابم ...

ایشاله هرچی صلاحه پیش بیاد ...

گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - esisonic - 07 دى ۱۳۹۱ ۰۳:۴۰ ق.ظ

(۰۷ دى ۱۳۹۱ ۰۳:۰۲ ق.ظ)H3NGAM3H نوشته شده توسط:  منم افسردگی گرفتم
احساس میکنم هرچی میخونم فایده نداره و بازم یادم میره ...
کلا بیشتر از ۵-۶ ساعت هم کشش ندارم

مشکلم با خواب هم حل نشده ؛ الان در اوج خستگی خواب نرفتم ... و این شد که اینجام
صبحا هم تا لنگ ظهر طبیعتا خوابم ...

ایشاله هرچی صلاحه پیش بیاد ...
خودتو ناراحت نکن ...کلا ً همه ی پشت کنکوریا یکی دوماه آخر که میخوان جمع بندی رو شروع کنن اعصابشون یه نمه بهم میریزه
حالا ممکنه مشکل خواب به وجود بیاد یا مشکل غذا خوردن یا....
.
.
باید قوی بود...
ما بچه های مانشتیم...مانشت ۳ باید بهترین رکورد قبولی رو تو مانشت های ۱ و ۲ داشته باشه!!!
...
بچه ها ... جمع بندی مهمترین بخش درس خوندن واسه کنکوره...
کسی که ۱۰ دور هم خونده باشه...جمع بندی نداشته باشه انگار هیچی نخونده!!!

به امید قبولی با رتبه های بالا

گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - m_sardaari - 07 دى ۱۳۹۱ ۱۱:۵۵ ق.ظ

(۰۷ دى ۱۳۹۱ ۰۱:۴۳ ق.ظ)majid67110 نوشته شده توسط:  سلام دوستان این مبحث TLB در معماری کامپیوتر با TLB سیستم عامل فرق میکنه ؟ یعنی منظورم اینه که پیشرفته تر از سیستم عامل است یا نه ؟ آیا می شه با همون TLB سیستم سوالای معماری هم جواب داد ؟

دوستان کتاب جامع سوالای کنکور آی تی بین مقسمی و پوران و راهیان کدوم بهتره ؟ آیا جواب کنکور پارسال هم دادند ؟
مفهوم و کاربردش یکیه فقط تو معماری بین کش و حافظه اصلی کاربرد داره و در سیستم بین حافظه اصلی و حافظه مجازی یا حافظه منطقی کاربرد داره.

RE: گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - p.daliri - 07 دى ۱۳۹۱ ۰۱:۳۶ ب.ظ

سلام
همگی خسته نباشید.یک راهنمایی میخواستم من برای مهندسی نرم افزار کتاب پوران خوندم ولی ازبقیه شنیدم زیادجالب نیست Confused
خودمم احساس کردم به نظرشما باتوجه به زمان باقی مونده چه کتابی بخونم سپاهان ارشد یا پرسمن؟؟؟HuhHuh

RE: گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - deh-ab - 07 دى ۱۳۹۱ ۰۲:۴۴ ب.ظ

(۰۷ دى ۱۳۹۱ ۰۱:۳۶ ب.ظ)p.daliri نوشته شده توسط:  سلام
همگی خسته نباشید.یک راهنمایی میخواستم من برای مهندسی نرم افزار کتاب پوران خوندم ولی ازبقیه شنیدم زیادجالب نیست Confused
خودمم احساس کردم به نظرشما باتوجه به زمان باقی مونده چه کتابی بخونم سپاهان ارشد یا پرسمن؟؟؟HuhHuh
با سلام:
به نظر من کتاب پوران پژوهش خیلی کتاب خوبی هست اما متاسفانه کامل نیست ولی اینایی که تو اون گفته شده بدون اغراق فوق العاده بیان شده/...
شما می تونید کتاب ۱۰۰۰ نکته مهندسی نرم افزار از دکتر اسلام ناظمی را برای تست در کنار پوران بخونید و تا حدودی روی این درس مسلط بشین/...

من به شخصه توصیه کتاب جدیدی نمیکنم چون الان دوران مرور و جمع بندی نهایی است/...

گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - Eng_Sara - 07 دى ۱۳۹۱ ۰۲:۵۰ ب.ظ

کسی کتاب سنجش طلایی رو گرفته؟ مفیده؟

RE: گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - white bird - 07 دى ۱۳۹۱ ۰۳:۱۶ ب.ظ

(۰۷ دى ۱۳۹۱ ۰۱:۳۶ ب.ظ)p.daliri نوشته شده توسط:  سلام

کتاب سپاهان به نطر من خیلی بهتره پورانه
ولی همون پوران دوره کنی فکر کنم بهتر باشه
بیشتر تست کار کن

(۰۷ دى ۱۳۹۱ ۰۲:۳۶ ب.ظ)maneshty نوشته شده توسط:  
(06 دى ۱۳۹۱ ۰۳:۵۹ ب.ظ)jameshenas نوشته شده توسط:  خانوم wite bird مرسی از کتابی که گذاشتین...
خیلی خوب بود،
کارنامه ها رو حتما ببینید یه چیزای دستتون میاد...Shy
لینکش حذف شده؟من هر چی تو ارسالا میگردم، پیداش نمیکنم.
بله لینکش حذف کردن

گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - Payam92 - 07 دى ۱۳۹۱ ۰۳:۳۳ ب.ظ

(۰۶ دى ۱۳۹۱ ۱۱:۵۵ ب.ظ)mahi_24 نوشته شده توسط:  مثل محاسبات.حالا اگه واسه محاسبات ۱ روز کامل وقت بذارم خوبه یا تقسیمش کنم توی جندروز؟؟
من این روش رو استفاده کردم و سری مطلب از محاسبات مونده بود یه روزه تموم شد.
ولی محاسبات باید مدام مرور بشه.

گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - Adel01 - 07 دى ۱۳۹۱ ۰۵:۵۸ ب.ظ

(۰۷ دى ۱۳۹۱ ۰۲:۵۰ ب.ظ)Eng_Sara نوشته شده توسط:  کسی کتاب سنجش طلایی رو گرفته؟ مفیده؟
من جلد ۱ خریدم -به نظرم نمیتونه زیاد مفید باشه چون اکثر سوالات خیلی ساده و سطحی اند.