تالار گفتمان مانشت
گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - m_sardaari - 17 آذر ۱۳۹۱ ۰۵:۳۸ ب.ظ

(۱۷ آذر ۱۳۹۱ ۰۳:۰۸ ب.ظ)armin_b00ter نوشته شده توسط:  
(17 آذر ۱۳۹۱ ۰۱:۴۶ ب.ظ)m_sardaari نوشته شده توسط:  دوستانی که آزمون پارسه امروز شرکت کردن.
به نظرتون سوالات مشتر ساده بودن یا من خوب زدم؟ من ۵۳%
و تخصصی نرم به نظرتون ساده بود یا نه؟
نسبت به آزمون قبل بهتر بود. ولی شما خوب زدی دوست عزیز. تبریک می گم Wink
ممنون دوست عزیز.
به نظرم معماری و طراحی الگوریتم این ازمون سخت بودن.
یه سوال دارم درس PL فصل وراثت تو کتابای کنکوری نیست و دوران کارشناسی هم این فصل برامون حذف بود.ولی پارسه جزء سرفصلاشه.
آیا جزء سر فصل کنکور هست؟

گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - ali.329 - 17 آذر ۱۳۹۱ ۰۵:۴۴ ب.ظ

سلام دوستان.
به نظر من این پارسه یه قرون هم نمی ارزه.اصلا
سوالات معماری خیلی مسخره است.اصلا نمیدونم سوالات vlsi از کجا
مییاد!؟!؟!؟!؟!؟۳ تا کتاب خوندم اما نمی دونم مبحثش چیه و به کجا ربط داره؟؟؟؟؟؟
این نظره منه.دوستان چه بخونم اخه؟

RE: گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - adele_69 - 17 آذر ۱۳۹۱ ۰۵:۵۳ ب.ظ

(۱۷ آذر ۱۳۹۱ ۰۵:۲۴ ب.ظ)armin_b00ter نوشته شده توسط:  
(17 آذر ۱۳۹۱ ۰۵:۱۶ ب.ظ)adele_69 نوشته شده توسط:  از چه جهت بهتر بود
از این جهت که آزمون قبل مشترک سخت تر بود دیگه و به علاوه غلطم زیاد داشت که باعث می شد درصدت بیاد پایین. من در مجموع که می بینم دوستان همه بهتر زدن این آزمون. آزمون پیش بالاترین درصد مشترک ۴۶ بود. این آزمون همین دوستمون ۵۳ زدن الان Wink

شما که درستون خوبه نظرتون در مورد آزمونای پارسه چیه؟؟و شبیه بودنش به کنکور

گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - armin_b00ter - 17 آذر ۱۳۹۱ ۰۶:۲۱ ب.ظ

(۱۷ آذر ۱۳۹۱ ۰۵:۳۸ ب.ظ)m_sardaari نوشته شده توسط:  ممنون دوست عزیز.
به نظرم معماری و طراحی الگوریتم این ازمون سخت بودن.
یه سوال دارم درس PL فصل وراثت تو کتابای کنکوری نیست و دوران کارشناسی هم این فصل برامون حذف بود.ولی پارسه جزء سرفصلاشه.
آره معماری سخت بود واقعا. وراثت تو کتاب پارسه توضیح داده شده ولی متاسفانه این کتاب پر از غلط املایی و نگارشیه و خوندنش آدمو به مرز جنون می رسونه Big Grin تو کتابای دیگه ام به صورت مختصر تو شی گرا توضیح داده شده ولی خب به نظرم اگه کسی اطلاعات تو طراحی و برنامه نویسی شی گرا خوب باشه خیلی مشکلی تو مباحث این چنینی نداره. این که جز سرفصل هست یا نه نمی دونم. ولی اینجور که من دیدم کلا همه چی جز سرفصل کنکوره. جالب اینه که تو اکثر دانشگاه ها حتی دانشگاه های خوب این سرفصل ها به صورت کامل تدریس نمی شن Wink
(۱۷ آذر ۱۳۹۱ ۰۵:۵۳ ب.ظ)adele_69 نوشته شده توسط:  شما که درستون خوبه نظرتون در مورد آزمونای پارسه چیه؟؟و شبیه بودنش به کنکور
شما به من لطف دارین. والا این سوال خود منم هست. به نظرم مزیت های آزمون پارسه اینه که اولا جامعه آماری بالایی داره. دوما اینکه سوالات نکته دار زیاد داره و باعث میشه یه سری چیزا که تو کتابای ارشد پیدا نمی کنی اینجا ببینی. به اندازه سوالای روتینم داره و میشه گفت یه جورایی بالانس کرده سوالارو. از طرفی اگه دقت کنین تو هر آزمون یه درسی رو سخت تر میده. ولی این که چقدر به کنکور نزدیکه تا وقتی خودمون کمکور ندیم نمی فهمیم Big Grin

گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - grayhat - 17 آذر ۱۳۹۱ ۰۶:۳۸ ب.ظ

دوستان
من امسا ل علوم کاموتر هم میخوام شرکت کنم کسی هست پاسخ تشریحی علوم کامپوتر ۹۱ داشته باشه بزاره اینجا
شنیدم کتاب مقسمی هم هست اگه یکی از دوستان که کتابو داره زحمت بکشه از قسمت پاسخ تشریحی علوم کامپیوتر ۹۱ عکس بگیره بزاره ممنون میشم

گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - Eng_Sara - 17 آذر ۱۳۹۱ ۰۶:۴۳ ب.ظ

مدرسان چرا کارنامه رو نشون نمیده هنووووز؟؟؟؟

آزمون ۲۵% سوم مدرسان به نظر من خیلی خیلی آسون بود. نه که استاندارد نباشه ها نه! مباحث ساده تر بود حداقل برای من.... اما خیلی ی تو تله افتادم!!!!!
مسائل ساده ی کوله پشتی رو توی الگوریتم اینقدر با بی دقتی حل کردم که دلم می خواد یه کتک مفصل به خودم بزنم!!!به خاطر اونا نمره منفیم زیاد میشه و درصدام جالب نمیشه....
اما کلاً آزمون خوبی بود...

گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - mos_hos - 17 آذر ۱۳۹۱ ۰۸:۰۸ ب.ظ

(۱۷ آذر ۱۳۹۱ ۰۵:۳۸ ب.ظ)m_sardaari نوشته شده توسط:  یه سوال دارم درس PL فصل وراثت تو کتابای کنکوری نیست و دوران کارشناسی هم این فصل برامون حذف بود.ولی پارسه جزء سرفصلاشه.
رفیق شایعه سازی نکن!فصل ۸ مقسمی دقیقا همون مبحث وراثت رو گفته.خودتم که میگی جزء سرفصل های پارسه هم هست!!!

RE: گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - alma90 - 17 آذر ۱۳۹۱ ۰۸:۲۴ ب.ظ

سلام من انتقال داده رو ترم بعد باید بردارم ولی شنیدم که سوالاش اسون میاد کتاب راهیان ارشدو گرفتم و مباحث مهمترشو دارم میخونم کنترل جریان و کنترل خطارو فهمیدم ولی تشخیص خطارو اصلا نفهمیدمHuhHuh
چکارکنم؟از کجا بخونمش؟یکی کمکم کنه

گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - ali.329 - 17 آذر ۱۳۹۱ ۰۸:۳۶ ب.ظ

zzzz بهترین کتاب واسه انتقال داده همین راهیان ارشد است که کپی کتاب استالینگز است.
کتاب پارسه هم خوبه اما واسه شروع خیلی سنگینه.
این دوتارو خوب بخونی به نظرم میشه ۱۰۰ زد.

RE: گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - alma90 - 17 آذر ۱۳۹۱ ۰۸:۵۴ ب.ظ

(۱۷ آذر ۱۳۹۱ ۰۸:۳۶ ب.ظ)ali.329 نوشته شده توسط:  zzzz بهترین کتاب واسه انتقال داده همین راهیان ارشد است که کپی کتاب استالینگز است.
کتاب پارسه هم خوبه اما واسه شروع خیلی سنگینه.
این دوتارو خوب بخونی به نظرم میشه ۱۰۰ زد.

یعنی تشخیص خطا رو بی خیال شم؟؟
کنترل جریانو خوب خوندم ولی کنترل خطارو نصفه خوندم...دیگه چه مبحثایی رو بخونم؟کدگذاری چی بخونم؟

گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - fa_karoon - 17 آذر ۱۳۹۱ ۱۰:۰۱ ب.ظ

بچه ها دیدمش!
آره دیدمش
دستم بهش نرسید، اما از یه فاصله ای دیدمش
چیزی رو که معلوم نیست دیگه قسمتم می شه ببینم یا نه دیدم
فکر می کردم اون لحظه خیلی دعا یادم بیاد اما فقط مبهوت بودم

اصلا فکر نمی کردم آقا به منه گناهکار هم اجازه بده تا نزدیک های ضریحش برم
انگار اون بالا نشسته بود و به هممون ، به این ازدحام سنگین لبخند می زد
آره ضریح مولامون امام حسین رو دیدم
آه از نهادم بر می خیزد
انشاء الله قسمت همه بشه بین الحرمین
-------------------------------
امروز سیستم عامل رو بی خیال شدم و رفتم استقبال

RE: گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - adele_69 - 17 آذر ۱۳۹۱ ۱۰:۴۶ ب.ظ

من باید سولای درسیمو کجا مطرح کنم؟

گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - ali.329 - 17 آذر ۱۳۹۱ ۱۰:۵۲ ب.ظ

تشخیص خطا از همه که ساده تره.
از همه مهمترش crc هست که فقط عمل xor هست که خارج قسمت اصلا مهم نیست
چه باشه.

RE: گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - svk7 - 17 آذر ۱۳۹۱ ۱۱:۲۶ ب.ظ

ریاضیات ۱۸/۷۵
مشترک ۵۱/۸۵
نرم ۸/۳۳
رتبه نرم ۶۵(تعداد شرکت کنندگان ۱۲۰۶)

RE: گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - adele_69 - 17 آذر ۱۳۹۱ ۱۱:۴۴ ب.ظ

(۱۷ آذر ۱۳۹۱ ۱۱:۲۶ ب.ظ)svk7 نوشته شده توسط:  ریاضیات ۱۸/۷۵
مشترک ۵۱/۸۵
نرم ۸/۳۳
رتبه نرم ۶۵(تعداد شرکت کنندگان ۱۲۰۶)

الان درصدا درست نوشته شده یا ممیزا اشتباه؟