تالار گفتمان مانشت
گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - نسخه‌ی قابل چاپ

گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - asusx59sr - 03 آذر ۱۳۹۱ ۰۸:۴۸ ب.ظ

esisonic گرامی نیستن!!! من امسال به ایشون خیلی امیدوارم

RE: گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - alma90 - 03 آذر ۱۳۹۱ ۰۸:۵۷ ب.ظ

سلام
بچهای سخت افزار کجایین؟بگین چقد خوندین؟
من میان ترمام شروع شده اصلا وقت ندارم...

گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - unicornux - 03 آذر ۱۳۹۱ ۰۹:۰۲ ب.ظ

(۰۳ آذر ۱۳۹۱ ۰۸:۵۷ ب.ظ)ZZZZ نوشته شده توسط:  سلام
بچهای سخت افزار کجایین؟بگین چقد خوندین؟
من میان ترمام شروع شده اصلا وقت ندارم...
ما اینجاییم....میان ترم ها یک مضوع دست و پا گیره.من و بگو آخه چرا ترم کنکورت میری اختیاری میگیری اونم مدیریت و امنیت شبکه و گرافیک کامپیوتری؟ها؟آخه چرا؟

RE: گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - esmaeli.sh - 03 آذر ۱۳۹۱ ۰۹:۱۸ ب.ظ

تازگیا وقتی درس میخونم زود مطلبو یاد می گیرم اما زودم فراموش میکنم با اینکه اون چیزی ک یاد گرفتمو رو کاغذ مینویسم .حتما آلزایمردرسی گرفتم اونم این موقع حساس...Dodgy
نمیدونم چیکار کنم دیگه!!!

RE: گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - alma90 - 03 آذر ۱۳۹۱ ۰۹:۲۴ ب.ظ

دیروز میان ترم الکترونیک دیجیتال داشتم یه هفته واسش وقت گذاشتم آخرش خوب دادم ولی از بقیه درسام عقب افتادم...
چقد خوندین شما؟

گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - unicornux - 03 آذر ۱۳۹۱ ۰۹:۳۹ ب.ظ

من ریاضیات و عقبم.من یکی از دوستام پارسال رتبه یک مهندسی شیمی شد بهم توصیه کرد هیچ وقت در و حذف نکن بلکه مبحث حذف کن.
اول نمیخواستم ریاضی مهندسیو بخونم اما الان تصمیم گرفتم فقط مبحث فوریه و مختلط رو بخونم.اون مبحث مشتقات جزیی و دیفرانسیل پاره ای واسم سخته.
از طرفی از درس آمار چند فصل آخر و فقط میخونم.چون میدونم اونایی هم که ترکیبیات و احتمالات و خوندن نمیتونن بزنن :دی
حس خوبی در کل ندارم اما نا امید هم نمیشم.حس میکنم این حس نا امیدیم طبیعیه.

گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - sir_ams - 03 آذر ۱۳۹۱ ۰۹:۴۵ ب.ظ

سلام
اولین آزمونم رو دادم(۵۰ درصد اول پارسه)
سعی کردم که تستایی رو که شک دارم اصلا نزنم و موفق شدم! اما توی حل تستایی که بلد بودم کم دقتی کردم! :ناراحت
نرم افزار رو هم دوره نکرده بودم،نشد تستاش رو درست بزنم!
سیستم یه کم سخت بود اما شکرخدا۴تاش رو زدم که ۳تاش درست بود!
پایگاه هم ۵تا زدم۴تاش درست بود! میتونستم ۶تاش رو درست بزنم!
هوش هم ۵تا زدم که ۴تاش درست بود! یکی هم بی دقتی کردم! و الا ۵تایی رو که مباحثش رو خونده بودم درست میشد(الفا بتا رو نخوندم هنوز! چون درسش رو این ترم دارم،با استاد پیش میرم)
کلا آزمون خوب بود
تو بعضی درسا ساده بود!
بهتر میتونستم نتیجه بگیرم!
باز هم شکر خدا

RE: گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - mehdi zanjani - 03 آذر ۱۳۹۱ ۱۰:۳۱ ب.ظ

دوستان من تا آخر آذر کلیه درسارو کامل تموم میکنم و کنکور آزمایشی هم شرکت نکردم به نظرتون دی و بهمن چیکار کنم؟ چجور برنامه ریزی کنم؟

RE: گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - adele_69 - 03 آذر ۱۳۹۱ ۱۰:۳۹ ب.ظ

سلام منم اولین پیاممو میزارم یه ماهی واسه یه سری مشکلات نرسیدم بخونم ولی ایشالله جبران بشه ایشا.. تو دانشگاه همو ببینیم

RE: گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - Masoud05 - 03 آذر ۱۳۹۱ ۱۰:۴۱ ب.ظ

(۰۳ آذر ۱۳۹۱ ۱۰:۳۱ ب.ظ)mehdi zanjani نوشته شده توسط:  دوستان من تا آخر آذر کلیه درسارو کامل تموم میکنم و کنکور آزمایشی هم شرکت نکردم به نظرتون دی و بهمن چیکار کنم؟ چجور برنامه ریزی کنم؟

بنظرم اگه بتونی حداقل ۱ یا ۲ مرحله آزمون آزمایشی برو . حتما حتما مرور رو تو اولویتت بزار و نه خوندن همون مباحث از کتاب دیگه ( مگر مباحث خیلی مهم )
تست ها رو بشین دقیق تحلیل کن ، حداقل ۲ تا منبع برای حل تست داشته باش .
حداقل تست های ۱۰ سال اخیر رشته خودت و ۵ سال دروس مربوط سایر گرایش ها رو بصورت کنکور آزمایشی ، بزن یعنی یه پاسخ برگ بزار جلوت و همه تست های ۱ سال رو با هم بزن . اول دفترچه زبان و ریاضی و مشترک و بعد که وقتت تمام شد تخصصیا .

تست های مهمش هم علامت بزار که نخوای تست های ساده و کمتر مهم رو دوباره بخونی Smile

RE: گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - adele_69 - 03 آذر ۱۳۹۱ ۱۰:۴۵ ب.ظ

[
(۰۳ آذر ۱۳۹۱ ۱۰:۴۱ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  
(03 آذر ۱۳۹۱ ۱۰:۳۱ ب.ظ)mehdi zanjani نوشته شده توسط:  دوستان من تا آخر آذر کلیه درسارو کامل تموم میکنم و کنکور آزمایشی هم شرکت نکردم به نظرتون دی و بهمن چیکار کنم؟ چجور برنامه ریزی کنم؟

بنظرم اگه بتونی حداقل ۱ یا ۲ مرحله آزمون آزمایشی برو . حتما حتما مرور رو تو اولویتت بزار و نه خوندن همون مباحث از کتاب دیگه ( مگر مباحث خیلی مهم )
تست ها رو بشین دقیق تحلیل کن ، حداقل ۲ تا منبع برای حل تست داشته باش .
حداقل تست های ۱۰ سال اخیر رشته خودت و ۵ سال دروس مربوط سایر گرایش ها رو بصورت کنکور آزمایشی ، بزن یعنی یه پاسخ برگ بزار جلوت و همه تست های ۱ سال رو با هم بزن . اول دفترچه زبان و ریاضی و مشترک و بعد که وقتت تمام شد تخصصیا .

تست های مهمش هم علامت بزار که نخوای تست های ساده و کمتر مهم رو دوباره بخونی Smile
سلام به نظر شما از ریاضیات چه درسایی به آدم کمک می کنه و میشه زد؟

گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - maneshty - 03 آذر ۱۳۹۱ ۱۱:۰۱ ب.ظ

(۰۳ آذر ۱۳۹۱ ۰۳:۲۳ ق.ظ)zeitun نوشته شده توسط:  این ارسالم به خاطر ادامه ی این بحث نبود.
الان به دشمن من تبدیل شدی؟Huh
sorry
نمیتونستم غصه ی یکی از دوستای قدیمی مانشتی رو ببینم.
منم ادامه نمیدم.
دشمن چیه؟!Smile

RE: گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - Masoud05 - 03 آذر ۱۳۹۱ ۱۱:۴۲ ب.ظ

(۰۳ آذر ۱۳۹۱ ۱۰:۴۵ ب.ظ)adele_69 نوشته شده توسط:  سلام به نظر شما از ریاضیات چه درسایی به آدم کمک می کنه و میشه زد؟

من ریاضی مهندسی رو نمیدونم چون نخوندم

اما امار درس خوش فرمیه سوالاش و الان ۲ ساله که خیلی ساده میاد و خوندنش هم خیلی سیستماتیک هست و معلومه سوالاش چه فرمی داره

گسسته که یه درسیه که بخونیش خوبه هم برای ساختمان و هم برای هوش . در واقع کامپیوتری ترین ریاضیه

محاسبات هم که حقیقتا ساده هست ، من با اینکه این درس رو تو دانشگاه نداشتم و کلاسی هم براش نرفتم ، خوب یاد گرفتم و تست زدم

کلا ریاضی بنظرم از همه دروس بهترمیشه روش مانور داد حتی برای یکی مثل من که هنرستانی بودم Smile و بعد از مشترک واقعا تو رتبه خیلی موثره

ریاضی ارشد بنظرم خیلی ساده تر هست تا کنکور کارشناسی

گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - nasim mehri92 - 04 آذر ۱۳۹۱ ۱۲:۰۱ ق.ظ

بچه ها من خیلی خیلی استرس دارم!پارسال غیرانتفاعی تبریز و آزاد قزوین قبول شدم نرفتم !تو رو خدا بگید چی کار کنم استرسم کم بشه؟

RE: گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل - adele_69 - 04 آذر ۱۳۹۱ ۱۲:۰۹ ق.ظ

(۰۳ آذر ۱۳۹۱ ۱۱:۴۲ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  
(03 آذر ۱۳۹۱ ۱۰:۴۵ ب.ظ)adele_69 نوشته شده توسط:  سلام به نظر شما از ریاضیات چه درسایی به آدم کمک می کنه و میشه زد؟

من ریاضی مهندسی رو نمیدونم چون نخوندم

اما امار درس خوش فرمیه سوالاش و الان ۲ ساله که خیلی ساده میاد و خوندنش هم خیلی سیستماتیک هست و معلومه سوالاش چه فرمی داره

گسسته که یه درسیه که بخونیش خوبه هم برای ساختمان و هم برای هوش . در واقع کامپیوتری ترین ریاضیه

محاسبات هم که حقیقتا ساده هست ، من با اینکه این درس رو تو دانشگاه نداشتم و کلاسی هم براش نرفتم ، خوب یاد گرفتم و تست زدم

کلا ریاضی بنظرم از همه دروس بهترمیشه روش مانور داد حتی برای یکی مثل من که هنرستانی بودم Smile و بعد از مشترک واقعا تو رتبه خیلی موثره

ریاضی ارشد بنظرم خیلی ساده تر هست تا کنکور کارشناسی

من آمارو می خونم آره جالبه ولی گسسته یه جوریه واسه هوش کتاب راهیان چطوره؟