تالار گفتمان مانشت
آغاز ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان تکمیل ظرفیت ارشد از ۷ آذر - نسخه‌ی قابل چاپ

آغاز ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان تکمیل ظرفیت ارشد از ۷ آذر - انرژی مثبت - ۲۹ آبان ۱۳۹۱ ۰۳:۰۵ ب.ظ

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، اسامی پذیرفته‌شدگان نهایی و معرفی‌شدگان چندبرابر ظرفیت رشته‌های بورسیه، دارای شرایط خاص، دوره‌های مجازی و بین‌الملل مرحله تکمیل ظرفیت آزمون ورودی تحصیلات تکمیلی (دوره‌های کارشناسی ارشد ناپیوسته داخل) سال ۱۳۹۱ در حال حاضر برروی سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
قرار دارد.

براساس این گزارش، برنامه زمانی مصاحبه کدرشته محل‌های بورسیه، دارای شرایط خاص، دوره‌های مجازی و بین‌الملل در کدرشته‌های امتحانی ذیربط در روز چهارشنبه ۸ آذرماه از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور منتشر می‌شود.

براساس این گزارش،‌ در مرحله تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۱ حدود ۲۰ هزار داوطلب پذیرش می‌شوند.

گفتنی است، پذیرفته‌شدگان مرحله تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۱ باید در روزهای سه‌شنبه ۷ و چهارشنبه ۸ آذر برای ثبت‌نام به دانشگاه‌های محل قبولی مراجعه کنند.

خبرگزاری فارس
۲۹/۸/۹۱

RE: آغاز ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان تکمیل ظرفیت ارشد از ۷ آذر - ubun2os - 01 آذر ۱۳۹۱ ۰۸:۴۴ ب.ظ

برخی دانشگاه ها زمان ثبت نام خودشونو دارن
مثلا امام رضا زمان ثبت نام رو ۲۲ و ۲۳ آذر ماه ۹۱ اعلام کرده
اما من یه سوال دارم:
در بخش سوم کارنامه اعلام نتیجه کد دانشگاه فردوسی رو به عنوان ارگان مصاحبه کننده وارد کرده و اولویت اولم هم دانشگاه فردوسی بوده. آیا با این تفاسیر ، دعوت به مصاحبه شدم؟