تالار گفتمان مانشت
مقاله و موضوع تحقیق برای درس معماری کامپیوتر پیشرفته - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲
RE: مقاله و موضوع تحقیق برای درس معماری کامپیوتر پیشرفته - انرژی مثبت - ۱۶ آبان ۱۳۹۲ ۰۴:۲۱ ب.ظ

(۱۶ آبان ۱۳۹۲ ۰۲:۱۳ ب.ظ)adel28 نوشته شده توسط:  امکانش هست در مورد "مکانیزم های تحمل پذیری خطا در NOC ها" توضیح مختصری بدید؟

یه روش نیست که توضیح داده بشه می تونید با سرچ موارد زیادی رو پیدا کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

این پایان نامه رو هم می تونید نگاهی بندازید

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مقاله و موضوع تحقیق برای درس معماری کامپیوتر پیشرفته - هیچ کاک - ۰۴ دى ۱۳۹۲ ۰۲:۱۹ ب.ظ

با سلام
من دنبال مطلب در مورد سی پی یو های فیزیکی و منطقی می گردم . خیلی گشتم تا مطالبی مناسب ارائه پیداکنم . لطفا اگه کسی سراغ داره لینک بده . دنبال مطلب آماده نیستم . فقط می خوام منبعی برای تحقیق و ارائه باشه . در حد ارشد . با تشکر
physical and logical CPU cores

مقاله و موضوع تحقیق برای درس معماری کامپیوتر پیشرفته - adel28 - 15 دى ۱۳۹۲ ۰۸:۳۵ ب.ظ

(۱۶ آبان ۱۳۹۲ ۰۴:۲۱ ب.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  
(16 آبان ۱۳۹۲ ۰۲:۱۳ ب.ظ)adel28 نوشته شده توسط:  امکانش هست در مورد "مکانیزم های تحمل پذیری خطا در NOC ها" توضیح مختصری بدید؟

یه روش نیست که توضیح داده بشه می تونید با سرچ موارد زیادی رو پیدا کنید.

این پایان نامه رو هم می تونید نگاهی بندازید

لینک پایان نامه مشکل داره.
لطفا دوباره قرار بدید.

مقاله و موضوع تحقیق برای درس معماری کامپیوتر پیشرفته - hadirr - 11 اسفند ۱۳۹۲ ۰۳:۲۸ ب.ظ

سلام
یه مقاله برا درس معماری کامپیوتر پیشرفته میخواستم(موضوعش فرقی نمیکنه ترجیحا ۲۰۱۲)
خیلی بهش احتیاج دارم
خواهشا برام واسه دانلود بزارید

RE: مقاله و موضوع تحقیق برای درس معماری کامپیوتر پیشرفته - انرژی مثبت - ۱۴ اسفند ۱۳۹۲ ۱۱:۱۹ ق.ظ

(۱۱ اسفند ۱۳۹۲ ۰۳:۲۸ ب.ظ)hadirr نوشته شده توسط:  سلام
یه مقاله برا درس معماری کامپیوتر پیشرفته میخواستم(موضوعش فرقی نمیکنه ترجیحا ۲۰۱۲)
خیلی بهش احتیاج دارم
خواهشا برام واسه دانلود بزارید
برید تو گوگل اسکولار
از سمت راست واسه سال بزنید از ۲۰۱۲ به بعد
کلمه مورد نظر رو سرچ کنید که می تونه computer architecture باشه یا هز مبحثی که در درس شما تدریس شده از مقاالت اومده دانلود کنید.
این جوری دیگه که این قدر اماده بدیم نداریم. اینجا راه کار نشون داده می شه.