تالار گفتمان مانشت
اگر خودکارت به اندازه یک کلمه جوهر داشت چی می نوشتی؟؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
اگر خودکارت به اندازه یک کلمه جوهر داشت چی می نوشتی؟؟ - fatemesoleimani - 05 بهمن ۱۳۹۲ ۰۵:۰۵ ب.ظ

انسانیت

اگر خودکارت به اندازه یک کلمه جوهر داشت چی می نوشتی؟؟ - A V A - 05 بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۵۲ ب.ظ

عقش:دی

RE: اگر خودکارت به اندازه یک کلمه جوهر داشت چی می نوشتی؟؟ - osho - 05 بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۲۹ ب.ظ

پوچی

اگر خودکارت به اندازه یک کلمه جوهر داشت چی می نوشتی؟؟ - Parham000 - 06 بهمن ۱۳۹۲ ۰۵:۵۳ ب.ظ

مـــادر

اگر خودکارت به اندازه یک کلمه جوهر داشت چی می نوشتی؟؟ - Riemann - 09 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۲۶ ق.ظ

--- خـــــــــــــــــــــــــــــــــــر ---

RE: اگر خودکارت به اندازه یک کلمه جوهر داشت چی می نوشتی؟؟ - Mehrdad7soft - 09 بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۵۵ ق.ظ

کلمه: پدرسوختگی

اما اگه بخوام یه جمله بگم: دین راه کاسبی نیست آقایان اگر بود معاویه از شما کاسب تر بود!

اگر خودکارت به اندازه یک کلمه جوهر داشت چی می نوشتی؟؟ - shima_24 - 09 بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۱۹ ق.ظ

مامان و بابا ( من دو کلمه مینویسم ولی یه دنیا هستن واسم)

اگر خودکارت به اندازه یک کلمه جوهر داشت چی می نوشتی؟؟ - eh3an2010 - 09 بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۳۲ ب.ظ

چرا این چیزا خز نمیشه!! فقط فک کنم از نسلی به نسل بعد منتقل میشه! اگه یه تابلو تو اسمون بود ... اگه خودکار دست بود ... اگه از سخره میخاسی پاییین بیفتی!!!!!!!!!!!!!!

RE: اگر خودکارت به اندازه یک کلمه جوهر داشت چی می نوشتی؟؟ - izadan11 - 09 بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۴۵ ب.ظ

هر چه فکر کردم چیزی به ذهنم نخورد[تصویر:  242871_22048_eskelet_70.gif]
تو واقعیت که جوهر خودکارم تموم نمی شه معمولا اسم خودم رو می نویسم بعد خطش می زنم[تصویر:  242871_24138_s381.gif]

RE: اگر خودکارت به اندازه یک کلمه جوهر داشت چی می نوشتی؟؟ - αɾια - ۲۰ دى ۱۳۹۶ ۰۵:۳۵ ب.ظ

اگر خودکارت به اندازه یک کلمه جوهر داشت چی می نوشتی؟؟ - H-Arshad - 20 دى ۱۳۹۶ ۰۶:۵۴ ب.ظ

خواهر Sad

اگر خودکارت به اندازه یک کلمه جوهر داشت چی می نوشتی؟؟ - reticent - 26 دى ۱۳۹۶ ۰۹:۱۵ ب.ظ

او‌‌‌‌