تالار گفتمان مانشت
تک فروشی کتابهای پارسه (خیابان انقلاب) - نسخه‌ی قابل چاپ

تک فروشی کتابهای پارسه (خیابان انقلاب) - nahid.moosavi - 17 آبان ۱۳۹۱ ۱۱:۱۵ ق.ظ

با سلام
دوستان عزیزی که کتابهای پارسه رو بصورت تک لازم دارن می تونن از انقلاب تهیه کنند.احتمالا با پیک هم می فرستن .

انتشارات الیاس: ۶۶۴۰۵۰۸۴
کتابفروشی فلاح: ۶۶۴۱۰۳۵۴

موفق باشید

تک فروشی کتابهای پارسه (خیابان انقلاب) - Fardad-A - 17 آبان ۱۳۹۱ ۱۲:۴۷ ب.ظ

نگفتم بهتون غصه نبود کتاب را نخورید و پارسه اینها را مجبور بفروشه و داره فقط تلاش میکنه با پک بفروشه:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

ضمنا" جهت اینکه مجددا" گزارش نفرمایید :
چون خیلی از بچه ها دنبال خرید این کتابها هستند و کتابها ناشر و حق مولف داره بقیمت پشت جلد هم هست ،نیازی هم به تبلیغ ندارند ، این اطلاع رسانی عضو گرامی مانشت را تبلیغ بحساب نیارید و گزارش تبلیغ نفرمایید.

RE: تک فروشی کتابهای پارسه (خیابان انقلاب) - nahid.moosavi - 17 آبان ۱۳۹۱ ۰۵:۲۹ ب.ظ

(۱۷ آبان ۱۳۹۱ ۱۲:۴۷ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  نگفتم بهتون غصه نبود کتاب را نخورید و پارسه اینها را مجبور بفروشه و داره فقط تلاش میکنه با پک بفروشه:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

ضمنا" جهت اینکه مجددا" گزارش نفرمایید :
چون خیلی از بچه ها دنبال خرید این کتابها هستند و کتابها ناشر و حق مولف داره بقیمت پشت جلد هم هست ،نیازی هم به تبلیغ ندارند ، این اطلاع رسانی عضو گرامی مانشت را تبلیغ بحساب نیارید و گزارش تبلیغ نفرمایید.

با تشکر از تاکید شما مبنی بر عدم تبلیغات بودن این موضوع
راستش من چون خودم دربدر دنبال کتاب مدارالکتریکی پارسه بودم و بالاخره دیشب تونستم تهیه کنم خواستم دوستانی هم که مشکل من رو دارند بتونن کتب مورد نیاز خودشون رو تهیه کنن و شاید از استرسشون کم بشه که امیدوارم اینگونه شده باشه .

تک فروشی کتابهای پارسه (خیابان انقلاب) - mehrdad372 - 18 آبان ۱۳۹۱ ۱۰:۵۰ ق.ظ

تو شهر ما سنندج تک فروشی وجود نداره

تک فروشی کتابهای پارسه (خیابان انقلاب) - A V A - 29 آذر ۱۳۹۲ ۱۲:۳۳ ب.ظ

من دیروز انتشارات الیاس رفتم ولی نداشت
گفت برو یکم بالاتر کتابفروشی فلاح
رو در فلاح نوشته بوود نمایندگی پارسه!!!!!! فک کن!!!!! همه رو داشت جز سیستم

تک فروشی کتابهای پارسه (خیابان انقلاب) - Fardad-A - 29 آذر ۱۳۹۲ ۰۲:۳۰ ب.ظ

کتابهای تکی پارسه را میتونید اگه نمایندگیها نداشتند فعلا" از خود پارسه بگیرید. حتی سیستم عامل را. قبلا" از پارسه اطلاع داده اند.

ولی کسی اردیبهشت سال ۹۳ نیاد بگه پارسه نمیفروشه. اونموقع معلومه نمیفروشه چون میخواد پک بفروشه.
موضوع بسته میشود.