تالار گفتمان مانشت
حذف شدن زبان عمومی از ارشد ۹۲ فناوری اطلاعات - نسخه‌ی قابل چاپ

حذف شدن زبان عمومی از ارشد ۹۲ فناوری اطلاعات - mehdi.nine - 11 آبان ۱۳۹۱ ۰۶:۰۸ ب.ظ

سلام.
با توجه به اینکه دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد سال ۱۳۹۲ توسط سازمان سنجش به نمایش درآمد شاهد این بودیم که
امسال فقط درس زبان تخصصی هستش( همه ساله سوالات زبان از دروس زبان تخصصی و عمومی با هم بود ) آیا تعداد سوالات کم می شه و سوالات گرامر و معنا(۱۵) سوال اول حذف می شن؟(البته می دونم که تا وقتی پای جلسه نشینیم جواب واضحی برای این سوال نیست!!)

اگه اطلاعاتی داشتین بگید.
با تشکر.

حذف شدن زبان عمومی از ارشد ۹۲ فناوری اطلاعات - mohammadali1990 - 11 آبان ۱۳۹۱ ۰۶:۱۴ ب.ظ

اصلا واسه آیتی زبان عمومی نبوده --- همیشه مینوشتن زبان تخصصی --- ولی سوال عمومی هم میومده، شرایط بنظرمن تغییری نکرده ک

حذف شدن زبان عمومی از ارشد ۹۲ فناوری اطلاعات - zeinab - 11 آبان ۱۳۹۱ ۰۸:۱۸ ب.ظ

سلام. من نتونستم دفترچه رو دانلود کنم!!!!!!!
میشه اگر حجمش کمه برام بذارین!!!!!!!!!

دفترچه - - rasool - - 11 آبان ۱۳۹۱ ۰۸:۲۷ ب.ظ

(۱۱ آبان ۱۳۹۱ ۰۸:۱۸ ب.ظ)zeinab نوشته شده توسط:  سلام. من نتونستم دفترچه رو دانلود کنم!!!!!!!
میشه اگر حجمش کمه برام بذارین!!!!!!!!!

حذف شدن زبان عمومی از ارشد ۹۲ فناوری اطلاعات - mehdi.nine - 11 آبان ۱۳۹۱ ۱۰:۱۳ ب.ظ

مممنون از پاسخ شما.
بله درست بود دقت نکرده بودم!!

حذف شدن زبان عمومی از ارشد ۹۲ فناوری اطلاعات - nilofar2335 - 30 آبان ۱۳۹۱ ۰۸:۱۵ ب.ظ

همیشه تو کنکور آی تی میزنن فقط تخصصی ولی سر جلسه کنکور میبینی ۱۵ سوال عمومی هم دادن من که عمومی کنار گذاشتم.