تالار گفتمان مانشت
گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - نسخه‌ی قابل چاپ

گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - Eng_Sara - 03 آبان ۱۳۹۱ ۰۳:۳۲ ب.ظ

شاپری خانوم سوالم این بود که من غیر انتفاعی و مجازی و پیام نورو اینارو بزنم و نرم مشکلی که نیست؟ فقط محض اطمینان می پرسم. ممنون

گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - ۵h4rk - 03 آبان ۱۳۹۱ ۰۳:۳۶ ب.ظ

(۰۳ آبان ۱۳۹۱ ۰۳:۲۹ ب.ظ)white bird نوشته شده توسط:  اقا من قاطی کردم
بلاخره چی به چیه؟HuhHuh

هیچی، کلا وقتی میخوان رتبه و نمره کل یه نفر رو حساب کنن، درصد هر درس رو به یه سری ضرایب ضرب می کنن. یکی از ضرایب، ضریبه درسه که هر سال تو دفترچه ها به عناون ضریب مشخصه (مثلا ضریب زبان یکه). ضریب دیگه ای که تو تعیین رتبه و نمره کل شما تاثیر داره تراز (یا همون نمره خام) یه درسه. تراز هم با توجه به درصد شما به میانگین درصدها حساب میشه، یعنی اگه شما زبان رو ۱۰۰ زده باشین و میانگین درصدای زبان ۳۰ باشه، تراز شما مثلا میشه ۹۰۰۰ ولی اگه مثلا شما ۱۰۰ زده باشین و میانگین ۹۰ باشه، تراز شما میشه مثلا ۵۰۰۰ . برای همینه که درسایی مثل زبان و ریاضی (که خیلیا نمیزنن) خیلی مهمن.

گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - Eng_Sara - 03 آبان ۱۳۹۱ ۰۳:۳۷ ب.ظ

بچه گرامر هم بخونیم واسه زبان؟ من حوصله گرامر خوندن ندااااارم......
نمیشه فقط واژگان بخونیم و ریدینگ؟!!!

RE: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - asusx59sr - 03 آبان ۱۳۹۱ ۰۴:۳۱ ب.ظ

(۰۳ آبان ۱۳۹۱ ۰۳:۳۶ ب.ظ)۵h4rk نوشته شده توسط:  هیچی، کلا وقتی میخوان رتبه و نمره کل یه نفر رو حساب کنن، درصد هر درس رو به یه سری ضرایب ضرب می کنن. یکی از ضرایب، ضریبه درسه که هر سال تو دفترچه ها به عناون ضریب مشخصه (مثلا ضریب زبان یکه). ضریب دیگه ای که تو تعیین رتبه و نمره کل شما تاثیر داره تراز (یا همون نمره خام) یه درسه. تراز هم با توجه به درصد شما به میانگین درصدها حساب میشه، یعنی اگه شما زبان رو ۱۰۰ زده باشین و میانگین درصدای زبان ۳۰ باشه، تراز شما مثلا میشه ۹۰۰۰ ولی اگه مثلا شما ۱۰۰ زده باشین و میانگین ۹۰ باشه، تراز شما میشه مثلا ۵۰۰۰ . برای همینه که درسایی مثل زبان و ریاضی (که خیلیا نمیزنن) خیلی مهمن.

فدات شم منم خوب منظورم همینه . میدونستم بد گفتم. Big Grin

RE: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - moha - 03 آبان ۱۳۹۱ ۰۵:۱۶ ب.ظ

(۰۳ آبان ۱۳۹۱ ۰۱:۳۷ ب.ظ)*farnaz* نوشته شده توسط:  
(03 آبان ۱۳۹۱ ۱۰:۴۷ ق.ظ)moha نوشته شده توسط:  شرمنده بجز پوران بهم معرفی کنید اگه میشه معماری؟؟

من قبلا معماری پوران رو به همراه ویس یوسفی یاد گرفته بودم کتاب خوبیه واسه کنکور و از تدریس یوسفی هم خیلی راضی بودم ولی تو معماری full نشدم به نظرم اجلالی مفهومی تر تدریس میکنه چند تا از ویس هاشو که گوش دادم خیلی راضی بودم
پوران یوسفی در کنار اجلالی واسه معماری عالیه

مرسی عزیزم
این اجلالی از چه انتشاراتی هست کتابش؟؟

RE: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - gordafarid - 03 آبان ۱۳۹۱ ۰۵:۴۸ ب.ظ

سلام بر دوستان عزیز
مهندسی نرم افزار چرا اینجوریه دهنم کف کرد بخداHuh
می خوام برم معماری بخونم وای خداااااااا
ولی می خونم حتی اگه شده به زورBig Grin

گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - mohammadali1990 - 03 آبان ۱۳۹۱ ۰۶:۳۹ ب.ظ

نرم افزار ک خیلی جیگرهههههههههه :دی

RE: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - ۸Operation - 03 آبان ۱۳۹۱ ۰۶:۴۸ ب.ظ

(۰۳ آبان ۱۳۹۱ ۰۵:۴۸ ب.ظ)gordafarid نوشته شده توسط:  سلام بر دوستان عزیز

سلام می خواستم تجربه خودمو به دوستان عزیز بگم شاید برا بعضیا مفید باشه...
منم مثه همه با مهندسی نرم افزار خیلی مسئله داشتم!سه فصلشو به زور از سالخورده خوندم بعد دیدم معایبش نسبت به مزایاش بیشتره در دفتر کنکورم ۶-۷ تا عیب براش نوشتم و مهترینش وقت گیر بودن زیاد و استرس دادن به بقیه درسا بود(چون مجبور بودم از اونا بزنم)Confused
تصمیم گرفتم برم سمت ناظمی،با خوندن ناظمی بهتون قول می دم یه ۷۰% پرسمن مسلط میشد!قرار گذاشتم با خودم که وقتی ناظمی رو دوره کردم سرعتی پرسمن رو بخونم!اینجوری تو پرس من غرق نمی شم! و اتفاقا با خیال راحت این درسو می خونم....
نتیجه داستان:
سه فصل پرسمن که بعداز یک ماه(البته موازی با سایر دورس) با کلی فشار و اعصاب خوردی خونده شد!
اما ۷ فصل ناظمی رو با تستاش با لذت تمام در کمتر از نصف این زمان خوندم... و بقیه مباحث رو هم همینجوری ادامه می دم....

همگی موفق باشید ... منو هم دعا کنید....Wink

RE: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - ana_12345 - 03 آبان ۱۳۹۱ ۰۷:۱۲ ب.ظ

تست چی زدی ؟

RE: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - maryam.raz - 03 آبان ۱۳۹۱ ۰۷:۲۰ ب.ظ

(۰۳ آبان ۱۳۹۱ ۰۵:۱۶ ب.ظ)moha نوشته شده توسط:  [مرسی عزیزم
این اجلالی از چه انتشاراتی هست کتابش؟؟
دکتر اجلالی هنوز کتابی چاپ نکردن (میگن در دست چاپه)!
منظور بچه ها جزوه و ویس کلاسهای دکتر هست ولی حجمش زیاده اگه میخواین گوش بدین باید عجله کنید
از اینجا میتونید بگیریدش

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

Re: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - Amir V - 03 آبان ۱۳۹۱ ۰۷:۲۳ ب.ظ

خخخ درود بر مقسمی.

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk 2

گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - asiehmohammadian - 03 آبان ۱۳۹۱ ۰۷:۳۱ ب.ظ

سلام
کسی کتاب آهو ترجمه دکتر کاظم فولادی و خونده؟
براکامپایلر

RE: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - ۸Operation - 03 آبان ۱۳۹۱ ۰۷:۳۴ ب.ظ

(۰۳ آبان ۱۳۹۱ ۰۷:۱۲ ب.ظ)ana_12345 نوشته شده توسط:  تست چی زدی ؟
با من بودید؟!

گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - forouzan - 03 آبان ۱۳۹۱ ۰۸:۰۳ ب.ظ

سلام
منم امروز فصل ۳ محاسبات را از پوران خوندم و فصل ۱ و ۲ نظریه پوران.خیلی بد خوندم باید بیشتر میخوندم.
انشالله فردا جبران میکنم

RE: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - mohammadali1990 - 03 آبان ۱۳۹۱ ۰۸:۰۹ ب.ظ

(۰۳ آبان ۱۳۹۱ ۰۶:۴۸ ب.ظ)۸Operation نوشته شده توسط:  
(03 آبان ۱۳۹۱ ۰۵:۴۸ ب.ظ)gordafarid نوشته شده توسط:  سلام بر دوستان عزیز

سه فصل پرسمن که بعداز یک ماه(البته موازی با سایر دورس) با کلی فشار و اعصاب خوردی خونده شد!
اما ۷ فصل ناظمی رو با تستاش با لذت تمام در کمتر از نصف این زمان خوندم... و بقیه مباحث رو هم همینجوری ادامه می دم....

همگی موفق باشید ... منو هم دعا کنید....Wink

من پرسمن سالخورده رو خوندم ......خوب بود ----- ی خلاصه سامرویللم خوندم ------ این ترو هم نرم۲ دارم رفرنس پرسمنه و توکلاس ی دوره میشه فصول ۱۲-۲۲ و همینطور واسه کوئیزا و امتحاناش .......نرم افزار ناظمی انتشارات جلوه رو بنا ب توصیه دوستم گذاشتم واسه آخرا و جمع بندی --- --چطوره بنظرت؟