تالار گفتمان مانشت
قبولی های تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: قبولی های تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد - coffee - 20 مهر ۱۳۹۱ ۰۲:۵۳ ق.ظ

(۱۸ مهر ۱۳۹۱ ۰۳:۰۴ ب.ظ)saam نوشته شده توسط:  با عرض معذرت از یکسری دوستان . یه توصیه داشتم که شاید زیاد برای بعضی ها جالب نباشه . همه شما که انتخاب رشته شهر کردید و الان که قبول شدید نمی خواهید برید ، می دونستید که شهری که دارید انتخاب می کنید دوره ، دانشگاه مناسبی نداره و یا هزار و یک مشکل دیگه . ولی اونجا رو انتخاب کردید . و حالا که قبول شدید می گید نمی خوام برم . ولی چه خوب بود که قبل از انتخاب اون رشته شهر ، تحقیق می کردید و بعد با اطمینان خاطر انتخاب می کردید .
با این کارتون حق یکسری ها که اگه اونجاها قبول می شدن از خدا می خواستن و می رفتن رو ضایع کردید . به نظر من این کار اصلا درست نبود .
بازم اگه با حرفام باعث رنجش خاطر یکسری ها می شم معذرت می خوام .Heart

به هرحال هر سال یه درصدی ثبت نام نمی کنند و اونایی که ظرفیت رو اعلام می کنند اینها رو در نظر می گیرند. همینطوری هم کلاس های ارشد آزاد بیش از استاندارد شلوغ است. در ضمن توصیه شما مسئله پیچیده ای نیست که به ذهن کسی نرسه.

RE: قبولی های تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد - marivany - 20 مهر ۱۳۹۱ ۰۳:۴۴ ق.ظ

[quote='kimiya_496' pid='135302' dateline='1349620049']
۱- شهر قبولی :کرمانشاه Sad Sad
۲- رتبه در انتخاب :۱۰۶
۳- نمره کل :۵۸۵۷
۴- آخرین فرد قبولی : ۱۰۶
۵- نمره آخرین فرد قبول شده :۵۸۵۷
- نوع سهمیه : عادی
Sad Sad من دوست ندارم برم کرمانشاه ... ای خدا آخه به کی بگم
اگه کسی هست که بخواد باهام جابجا بشه بوشهر یا اهواز بهم ایمیل بزنه . ممنون میشم Sad Sad
[

سلام من بوشهر قبول شدم میخوام با کرمانشاه جابجا بشم

RE: قبولی های تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد - agha meysam - 20 مهر ۱۳۹۱ ۰۸:۴۸ ق.ظ

(۱۸ مهر ۱۳۹۱ ۰۵:۱۵ ب.ظ)shirin_abb نوشته شده توسط:  نمی دونم جای سوالم ، جای درستیه یا نه ، ولی کسی ، خبر داره که چه جوری ، تو دانشگاه آزاد ، به بعضی از درسها پیش می خوره ، به گرایش کارشناسی بستگی داره یا به نمره ی درس در دوره ی کارشناسی؟ من امروز رفتم تهران مرکز ، ثبت نام ، انتخاب واحدمون شنبه است

be hichkodom bastegi nadare.faghat nazare modir goroh

بچه های معماری علوم تحقیقات کرمان اگه سوالی راجع به ثبت نام دارید بپرسید.من دیروز کرمان بودم و کارای ثبت نام رو انجام دادم .

RE: قبولی های تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد - saman_itc - 20 مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۱۱ ق.ظ

(۲۰ مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۵۶ ق.ظ)sahar_2000 نوشته شده توسط:  
(19 مهر ۱۳۹۱ ۰۳:۵۶ ب.ظ)saman_itc نوشته شده توسط:  سلام دوستان.
من بین الملل کیش قبول شدم.
کسی از شمال اگه خواست جا به جا کنه باهام تماس بگیریه.
کسی می دونه بین الملل چه فرقی با آزاد معمولی داره؟
احتمال قبولی تو بهمن هست؟ما رو شرکت میدن تو تکمیل ظرفیت؟
شهریه ازاد کیش چند برابر ازاده..هر ترم نزدیک ۳۵۰۰۰۰۰///و به هیچ عنوان قابل جابجایی با واحدای معمولی نیست...من ۲ سال قبل کیش قبول شدم و کامل پرسیدم...و به هیچ عنوان تو تکمیل بهمن شرکت داده نمیشید...وقتتون رو تلف نکنید..

فکر کنم برم مالزی بخونم ارزون تر بیفته.
اگه تکمیل ظرفیت ثبت نامی باشه فکر کنم بتونم یه کاری بکنم.
۴ روزه دارم زنگ میزنم به دانشگاه کسی ور نمی داره.
فقط میخوان پول بگیرین.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

راهنمایه ثبت نام تکمیل ظرفیت

RE: قبولی های تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد - Sunshine Off - 20 مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۰۹ ب.ظ

(۲۰ مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۱۱ ق.ظ)saman_itc نوشته شده توسط:  
(20 مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۵۶ ق.ظ)sahar_2000 نوشته شده توسط:  [quote='saman_itc' pid='136266' dateline='1349868418']
سلام دوستان.
من بین الملل کیش قبول شدم.
کسی از شمال اگه خواست جا به جا کنه باهام تماس بگیریه.
کسی می دونه بین الملل چه فرقی با آزاد معمولی داره؟
احتمال قبولی تو بهمن هست؟ما رو شرکت میدن تو تکمیل ظرفیت؟
شهریه ازاد کیش چند برابر ازاده..هر ترم نزدیک ۳۵۰۰۰۰۰///و به هیچ عنوان قابل جابجایی با واحدای معمولی نیست...من ۲ سال قبل کیش قبول شدم و کامل پرسیدم...و به هیچ عنوان تو تکمیل بهمن شرکت داده نمیشید...وقتتون رو تلف نکنید..

فکر کنم برم مالزی بخونم ارزون تر بیفته.
اگه تکمیل ظرفیت ثبت نامی باشه فکر کنم بتونم یه کاری بکنم.
۴ روزه دارم زنگ میزنم به دانشگاه کسی ور نمی داره.
فقط میخوان پول بگیرین.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

راهنمایه ثبت نام تکمیل ظرفیت
[/quote
متاسفانه کسانی که قبول میشن حق شرکت درتکمیل ظرفیت را ندارند.اینو گفتم تا خودت تکلیف خودت را روشن کنی.
به نظرم برید برای سراسری بخونید.۴ماه دیگه امتحانه.موفق باشید.

RE: قبولی های تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد - Nimak2 - 21 مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۰۹ ب.ظ

(۲۰ مهر ۱۳۹۱ ۰۳:۴۴ ق.ظ)marivany نوشته شده توسط:  [quote='kimiya_496' pid='135302' dateline='1349620049']
اگه کسی هست که بخواد باهام جابجا بشه بوشهر یا اهواز بهم ایمیل بزنه . ممنون میشم Sad Sad
[

من خمین قبول شدم.. نیم ساعت با اراک فاصله داره اگه دوس داری بیا جابه جا کنیم.. خونه ما نزدیک کرمانشاهه.. به هر حال این شمارم: ۰۹۳۸۴۴۳۹۵۷۹

(۲۰ مهر ۱۳۹۱ ۰۳:۴۴ ق.ظ)marivany نوشته شده توسط:  [quote='kimiya_496' pid='135302' dateline='1349620049']
[

من خمین قبول شدم.. نیم ساعت با اراک فاصله داره اگه دوس داری بیا جابه جا کنیم.. خونه ما نزدیک کرمانشاهه.. به هر حال این شمارم: ۰۹۳۸۴۴۳۹۵۷۹

RE: قبولی های تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد - FSNHAAE - 21 مهر ۱۳۹۱ ۰۲:۲۶ ب.ظ

[شما پول رو ریختی؟ شهریه ثابتو..... تو همون دانشگاه یا به صورت اینترنتی
[/quote]

من به کارشناس گفتم هفته دیگه پول میریزم گفت اشکالی نداره...به صورت اینترنتی دستی که پول نمی گیرن.

(۲۱ مهر ۱۳۹۱ ۰۲:۲۶ ب.ظ)FSNHAAE نوشته شده توسط:  [شما پول رو ریختی؟ شهریه ثابتو..... تو همون دانشگاه یا به صورت اینترنتی

من به کارشناس گفتم هفته دیگه پول میریزم گفت اشکالی نداره...به صورت اینترنتی دستی که پول نمی گیرن.
[/quote]

منم دوباره لیست درسارو نگاه کردم...ظرفیتا صفر شده....تا قبل ثبت نام کلی جای خالی داشت...انگار هرکی رو خواستن گفتن همون مهر..بقیه هم بهمن....در صورتی که من رتبم ۲۶ بود و من باید مهر می شدم.HuhUndecided

شما کدوم گرایش قبول شدید؟
[/quote]

معماری کامپیوتر

RE: قبولی های تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد - byb - 22 مهر ۱۳۹۱ ۰۷:۴۸ ب.ظ

سلام..من امروز واسه ثبت نام رفتم...کلاسا از مهره و ۱۱ واحد برداشتم(مدیرگروه گفت باید اینارو بردارین)
مباحث پیشرفته-مهندسی نرم پیشرفته-معماری پیشرفته-روش تحقیق

RE: قبولی های تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد - rainy - 22 مهر ۱۳۹۱ ۱۰:۳۴ ب.ظ

(۲۲ مهر ۱۳۹۱ ۰۷:۴۸ ب.ظ)byb نوشته شده توسط:  سلام..من امروز واسه ثبت نام رفتم...کلاسا از مهره و ۱۱ واحد برداشتم(مدیرگروه گفت باید اینارو بردارین)
مباحث پیشرفته-مهندسی نرم پیشرفته-معماری پیشرفته-روش تحقیق
شما تو لیسانس روش تحقیق برنداشته بودید؟ به منم این واحدو دادن ولی من هنوز برنداشتم، آخه تو لیسانسم گذروندم . به جز روش تحقیق درس جبرانی دیگه ای ارائه کردن براتون؟

RE: قبولی های تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد - byb - 22 مهر ۱۳۹۱ ۱۰:۴۹ ب.ظ

(۲۲ مهر ۱۳۹۱ ۱۰:۳۴ ب.ظ)rainy نوشته شده توسط:  شما تو لیسانس روش تحقیق برنداشته بودید؟ به منم این واحدو دادن ولی من هنوز برنداشتم، آخه تو لیسانسم گذروندم . به جز روش تحقیق درس جبرانی دیگه ای ارائه کردن براتون؟
مدیر گروه گفت همه باید روش تحقیقو بردارن..من شیوه ارائه مطلب داشتم تو کارشناسی..
نه درس دیگه ای جبرانی ندادن...

RE: قبولی های تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد - nani-p - 23 مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۳۶ ب.ظ

(۱۹ مهر ۱۳۹۱ ۰۸:۴۱ ب.ظ)m2m3m92 نوشته شده توسط:  
(19 مهر ۱۳۹۱ ۰۸:۲۷ ب.ظ)FSNHAAE نوشته شده توسط:  من معماری کامپیوترم ولی هنوز پول نریختم ولی ثبت نامم رو کامل انجام دادم اصلا درمورد پول هیچی نگفتن فردا دوباره میرم دانشگاه ببینم چه خبره!!!! به نظرم اصلا خوب نیست که گفتن برید بهمن بیاید تازه من رفتن تو سایتش علوم تحقیقات بخش اتوماسیون یه عالمه ظرفیت خالی داشت نمی دونم چرا اینجوری میکنن

منم معماری کامپیوتر علوم تحقیقات ثبت نام کردم گفتن شهریه ثابت رو باید بریزم...که میره واسه ترم بهمن...همون کارشناس رشته گفت.

شما پول رو ریختی؟ شهریه ثابتو..... تو همون دانشگاه یا به صورت اینترنتی
[/quote]

گروه کامپیوتر، دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات
انتخاب واحد دانشجویان تکمیل ظرفیت کامپیوتر در مهر ماه نامه الکترونیک
شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۱ ساعت ۱۵:۴۴

دانشجویان کارشناسی ارشد پذیرفته شده در تکمیل ظرفیت کامپیوتر، گرایشهای نرم افزار، هوش مصنوعی و معماری کامپیوتر در مهر ماه انتخاب واحد شده و ورودی مهر ماه محسوب میشوند. لذا دانشجویان مذکور برای انتخاب واحد به دانشگاه مراجعه نمایند.

RE: قبولی های تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد - rainy - 24 مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۲۹ ب.ظ

سلام بچه ها خیلی ضروریه
میشه اطلاع رسونی کنید که چند واحد برداشتین؟ و اینکه لیسانستون مرتبط بوده یا نه؟

RE: قبولی های تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد - farshid - 24 مهر ۱۳۹۱ ۰۲:۵۹ ب.ظ

(۲۴ مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۲۹ ب.ظ)rainy نوشته شده توسط:  سلام بچه ها خیلی ضروریه
میشه اطلاع رسونی کنید که چند واحد برداشتین؟ و اینکه لیسانستون مرتبط بوده یا نه؟

سلام
به ما که گفتن برین ۲۵مهر برین تو سایت ببینین چه واحدهایی بهتون دادن
یعنی خودشون واحد میدن به ما

قبولی های تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد - Nimak2 - 24 مهر ۱۳۹۱ ۰۷:۳۶ ب.ظ

بچه ها به من ۹ واحد دادن..
شبکه های کامپیوتری پیشرفته . الگوریتم های موازی . مباحث پیشرفته در مهندسی نرم افزار
به نظرتون کم نیست... میشه ۱۲ واحد پاس کرد؟ اصلا این ها درسهای تئوری؟ یا پروژه هم داره..؟

RE: قبولی های تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد - Nimak2 - 24 مهر ۱۳۹۱ ۱۰:۳۸ ب.ظ

(۲۴ مهر ۱۳۹۱ ۰۹:۰۵ ب.ظ)f_a نوشته شده توسط:  
(24 مهر ۱۳۹۱ ۰۷:۳۶ ب.ظ)Nimak2 نوشته شده توسط:  بچه ها به من ۹ واحد دادن..
شبکه های کامپیوتری پیشرفته . الگوریتم های موازی . مباحث پیشرفته در مهندسی نرم افزار
به نظرتون کم نیست... میشه ۱۲ واحد پاس کرد؟ اصلا این ها درسهای ئوریت؟ یا پروژه هم داره..؟

به نظر من کم نیست...الان من ۱۲ واحد دارم واقعا خیلی مشکل هست...این ترم مهندسی نرم افزار پیشرفته رو دارم که هم حالت تئوری داره و هم پروژه داره

شما چه درس هایی رو دارین؟ من هنوز سر کلاس نرفتم.. روش تحقیق درس آسونیه فکر کنم.. کاش اونو بش اضافه کنم بشه ۱۱ واحد... Tongue