تالار گفتمان مانشت
نحوه و شرایط انتقالی و مهمانی ارشد آزاد ۹۱ - نسخه‌ی قابل چاپ

نحوه و شرایط انتقالی و مهمانی ارشد آزاد ۹۱ - mdunicorn - 23 شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۵۹ ق.ظ

سلام به همه دوستان
من توی انتخاب رشته علوم تحقیقات رو زده بودم ولی دانشگاه آزاد تهران جنوب قبول شدم!
با توجه به اینکه کارمند هستم و ساکن شهر یزد و اینکه یزد شعبه علوم تحقیقات داره
۱- آیا به نظرتون ارزششو داره که وقت بزارم بیام تهران؟ (از نظر ادامه تحصیل و دکترا)
۲-آیا میشه یک ترم رو تهران بخونم و دو ترم بعدی رو یزد مهمان بشم که مدرکم تهران بخوره؟
پیشاپیش از راهنماییتون متشکرم.

نحوه و شرایط انتقالی ارشد آزاد ۹۱ - Amin.rad - 11 مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۵۳ ب.ظ

سلام
کسی هست که بدونه با چه شرایطی میشه انتقالی گرفت من اشتیان تراز ۶۷۳۲ ساکن کرج هستم برای قزوین میخواستم بدونم

نحوه و شرایط انتقالی ارشد آزاد ۹۱ - m_f123456 - 11 مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۰۹ ب.ظ

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

RE: نحوه و شرایط انتقالی ارشد آزاد ۹۱ - Amin.rad - 11 مهر ۱۳۹۱ ۰۵:۵۰ ب.ظ

اقا مرسی ولی این ایین نامه سال ۸۷ برای دوره جاسبی بوده برای دوره اقای دانشجو تغییر نکرده به نظرت!!!
من موقع ثبت نام گفتن انگار که کلن لقو کردن از سال ۹۱ ؟؟؟کسی خبر نداره؟

RE: نحوه و شرایط انتقالی ارشد آزاد ۹۱ - byb - 11 مهر ۱۳۹۱ ۱۰:۴۲ ب.ظ

(۱۱ مهر ۱۳۹۱ ۰۵:۵۰ ب.ظ)Amin.rad نوشته شده توسط:  اقا مرسی ولی این ایین نامه سال ۸۷ برای دوره جاسبی بوده برای دوره اقای دانشجو تغییر نکرده به نظرت!!!
به نظرم اول دفترچه امسال نوشته بود انتقالی نمی دن..یه نگاه به دفتر چه بندازید...

RE: نحوه و شرایط انتقالی ارشد آزاد ۹۱ - farshid - 12 مهر ۱۳۹۱ ۰۳:۲۸ ب.ظ

(۱۱ مهر ۱۳۹۱ ۱۰:۴۲ ب.ظ)byb نوشته شده توسط:  
(11 مهر ۱۳۹۱ ۰۵:۵۰ ب.ظ)Amin.rad نوشته شده توسط:  اقا مرسی ولی این ایین نامه سال ۸۷ برای دوره جاسبی بوده برای دوره اقای دانشجو تغییر نکرده به نظرت!!!
به نظرم اول دفترچه امسال نوشته بود انتقالی نمی دن..یه نگاه به دفتر چه بندازید...

توی دفترچه نوشته ولی جاهای دیگه توی سایتا گفتن میشه!!

نحوه و شرایط انتقالی ارشد آزاد ۹۱ - hp1361 - 12 مهر ۱۳۹۱ ۰۴:۱۹ ب.ظ

سلام

انتقالی امکانش وجود داره اما شرایط خاص داره که من کامل نمی دونم چه شرایطی اما همین امسال خواهر بنده که رفته بود ثبت نام گفت از مرودشت خانمی که پارسال قبول شده بود امسال قوچان آمده بود ثبت نام!

پس شدن میشه فقط سخته.باید سفت و سخت دنبالش بود

نحوه و شرایط انتقالی ارشد آزاد ۹۱ - shirin_abb - 12 بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۰۷ ب.ظ

سلام ، راستش من برای یکی از دوستانم ، یه سوال می خواستم بپرسم ، نمی دونستم که دقیقا کجا باید مطرحش کنم ، دوسنم ، الان ، تو تکمیل ظرفیت مرحله دوم ، قزوین قبول شده ، اگر بره و ثبت نام کنه و یه ترم بره ، بعدش کنکور اردیبهشت ۹۲ ، تهران قبول بشه و بخواد بیاد تهران ، می تونه واحدها رو منتقل کنه ؟ دانشگاه مبدا ، شرایط خاصی برای انتقال نداره ؟ مثلا شهریه ای دریافت کنه ؟ مرسی

نحوه و شرایط انتقالی ارشد آزاد ۹۱ - hodhod - 14 بهمن ۱۳۹۱ ۰۵:۳۹ ب.ظ

(۱۲ بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۰۷ ب.ظ)shirin_abb نوشته شده توسط:  سلام ، راستش من برای یکی از دوستانم ، یه سوال می خواستم بپرسم ، نمی دونستم که دقیقا کجا باید مطرحش کنم ، دوسنم ، الان ، تو تکمیل ظرفیت مرحله دوم ، قزوین قبول شده ، اگر بره و ثبت نام کنه و یه ترم بره ، بعدش کنکور اردیبهشت ۹۲ ، تهران قبول بشه و بخواد بیاد تهران ، می تونه واحدها رو منتقل کنه ؟ دانشگاه مبدا ، شرایط خاصی برای انتقال نداره ؟ مثلا شهریه ای دریافت کنه ؟ مرسی

من شنیدم مشکلی نداره.اما اطلاعات دقیق رو میتونه از مرکز آزمون بگیره.خیابان پاسداران-بالاتر از پمپ بنزین-نبش بهستان ششم

نحوه و شرایط انتقالی ارشد آزاد ۹۱ - soli - 15 بهمن ۱۳۹۱ ۰۹:۴۵ ق.ظ

منم خیلی دنبالش بودم - بهم گفتن بایستی شرایطش داشته باشی

نحوه و شرایط انتقالی ارشد آزاد ۹۱ - farshid - 16 بهمن ۱۳۹۱ ۰۲:۵۰ ب.ظ

من خودم این ترم رو انتقالی گرفتم
از پردیس سمنان به علوم تحقیقات آمل