تالار گفتمان مانشت
منتظران تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - نسخه‌ی قابل چاپ

منتظران تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - zahra1360 - 16 مهر ۱۳۹۱ ۰۳:۵۱ ب.ظ

تمام وجودم داره میلرزه . خدایا کمکمون کن

منتظران تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - farshid - 16 مهر ۱۳۹۱ ۰۳:۵۱ ب.ظ

.
اینا گفتن ساعت ۱۵
حالا سر ساعت که لینک نمیزارن

RE: منتظران تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - kati - 16 مهر ۱۳۹۱ ۰۳:۵۱ ب.ظ

(۱۶ مهر ۱۳۹۱ ۰۳:۴۹ ب.ظ)sohail0098 نوشته شده توسط:  ۱۰ دقیقه دیگه مونده ،هی میام این سایت رو رفرش می کنم هر می رم اون سایت رو رفرش می کنم

سایت مانشت دیرتر از سایت دانشگاه آزاد لود می شه!!Blush

منتظران تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - presidenthamid - 16 مهر ۱۳۹۱ ۰۳:۵۲ ب.ظ

دقیقا شده مثل انتخاب واحد دانشگاه Smile

منتظران تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - *Najmeh* - 16 مهر ۱۳۹۱ ۰۳:۵۳ ب.ظ

سایت مانشتم سرعتش اومده پایینBig Grin
فکر کنم نتایج جای دیگه اعلام میشه

RE: منتظران تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - byb - 16 مهر ۱۳۹۱ ۰۳:۵۳ ب.ظ

(۱۶ مهر ۱۳۹۱ ۰۳:۵۱ ب.ظ)sohail0098 نوشته شده توسط:  من ایقدر که الان استرس دارم واسه کنکورش نداشتم
دقیقا.....

منتظران تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - maryam.sh - 16 مهر ۱۳۹۱ ۰۳:۵۴ ب.ظ

کارم شده رفرش کردن سایت مرکز آزمون

خدایا ایشالا همه منتظران تکمیل ظرفیت را قبول بفرما .....

آمیییییییییییییییییییییین

RE: منتظران تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - sohail0098 - 16 مهر ۱۳۹۱ ۰۳:۵۴ ب.ظ

(۱۶ مهر ۱۳۹۱ ۰۳:۵۱ ب.ظ)farshid نوشته شده توسط:  .
اینا گفتن ساعت ۱۵

اگه دقت کرده باشید علاوه بر این که به تا علاقه دارند به ۱۵ هم علاقه دارند اگه منظورشون از این ۱۵ همون باشته که تا ۲۰ هست

RE: منتظران تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - byb - 16 مهر ۱۳۹۱ ۰۳:۵۵ ب.ظ

(۱۶ مهر ۱۳۹۱ ۰۳:۵۴ ب.ظ)sohail0098 نوشته شده توسط:  
(16 مهر ۱۳۹۱ ۰۳:۵۱ ب.ظ)farshid نوشته شده توسط:  .
اینا گفتن ساعت ۱۵

اگه دقت کرده باشید علاوه بر این که به تا علاقه دارند به ۱۵ هم علاقه دارند اگه منظورشون از این ۱۵ همون باشته که تا ۲۰ هست

Big Grin Big Grin Big Grin

منتظران تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - Sadeghq1 - 16 مهر ۱۳۹۱ ۰۳:۵۷ ب.ظ

اومد نتایج

منتظران تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - mehdi67ma - 16 مهر ۱۳۹۱ ۰۳:۵۷ ب.ظ

نیومد که ؟؟؟؟؟؟ العان که استرسمونو بیشتر کردن

منتظران تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - maryam.sh - 16 مهر ۱۳۹۱ ۰۳:۵۸ ب.ظ

من قبول شدمممممممممممممممممممممممممممممممممممممم
رشته شهر محل آزموننننننننننننننننننننن

خدایا شکرتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت

منتظران تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - sohail0098 - 16 مهر ۱۳۹۱ ۰۴:۰۰ ب.ظ

من همونی که می خاستم قبول شدم

RE: منتظران تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - arman4343 - 16 مهر ۱۳۹۱ ۰۴:۰۰ ب.ظ

کانامه من
با تهران جابجایی میشه...؟؟؟

منتظران تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - mehdi67ma - 16 مهر ۱۳۹۱ ۰۴:۰۰ ب.ظ

مهندسی کامپیوتر- معماری سیستمهای کامپیوتری / واحد بافت قبول شدم