تالار گفتمان مانشت
منتظران تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - نسخه‌ی قابل چاپ

منتظران تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - taha.maten - 15 مهر ۱۳۹۱ ۰۵:۴۰ ب.ظ

بچه ما که رفتیم انشااله خبری شد اطلاع بدید..............

به امید قبولی همه...............

منتظران تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - Premier Homme - 15 مهر ۱۳۹۱ ۰۵:۴۸ ب.ظ

(۱۵ مهر ۱۳۹۱ ۰۳:۵۴ ب.ظ)byb نوشته شده توسط:  آخه سوالای شما یکم عجیبه..آخه وقتی هنوز تکمیل نیومده ما از کجا باید بدونیم کارنامه قابل رویته یا نه؟؟؟؟!!!!!!!
ترازها رو هم اگه کسی میدونست میگفت ،چون اکثر این رشته و شهرها بار اوله که اعلام شدن فکر کنم کسی نمیدونه کدوم بالاتره کدوم پایین تر.. آخه سوالای شما یکم عجیبه..آخه وقتی هنوز تکمیل نیومده ما از کجا باید بدونیم کارنامه قابل رویته یا نه؟؟؟؟!!!!!!!
ترازها رو هم اگه کسی میدونست میگفت ،چون اکثر این رشته و شهرها بار اوله که اعلام شدن فکر کنم کسی نمیدونه کدوم بالاتره کدوم پایین تر..

اولا چیش عجیبه ؟ دوما تو این تاپیک درباره خیلی چیزا که هیچیش معلوم نیست سوال و جواب میشه به ما که میرسه ...
خوب به صبر کردن بودن نیاز به سوال نبود وامیسادم بعدا معلوم میشد

RE: منتظران تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - byb - 15 مهر ۱۳۹۱ ۰۵:۵۶ ب.ظ

(۱۵ مهر ۱۳۹۱ ۰۵:۴۸ ب.ظ)Premier Homme نوشته شده توسط:  اولا چیش عجیبه ؟ دوما تو این تاپیک درباره خیلی چیزا که هیچیش معلوم نیست سوال و جواب میشه به ما که میرسه ...

الان مسئولای آزمون تاریخ نتیجه های تکمیل ظرفیتو اعلام نمیکنن...اونوقت شما می پرسی که کارنامه باز میشه یا نه؟خوب عجیب نیست؟؟؟؟؟؟؟

منتظران تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - mahsarasht - 15 مهر ۱۳۹۱ ۰۶:۱۴ ب.ظ

من با ۴۹۹۰ اینقدر حرس دارم میخورم که اندازه نداره خدا کنه رشت قبول شم
شما که ترازتون بالاست واسه چی نگرانین
نگران کلاس هستید Smile)))
شیرنی ارشد مهمتره که واسا یه هفته دیرتر برین دانشگاه ...حرص نداره که
مهم قبولیه!!
به خودم امید میدم شاید بومی ام...شاید کم زدن قبول شم!!
امید الکی میدم ؟؟؟
شروع کنم واسه سال آینده Sad(؟؟

RE: منتظران تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - mahpari - 15 مهر ۱۳۹۱ ۰۶:۱۸ ب.ظ

(۱۵ مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۳۷ ب.ظ)mehrhanieh نوشته شده توسط:  
(15 مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۳۲ ب.ظ)byb نوشته شده توسط:  
(15 مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۲۶ ب.ظ)mehrhanieh نوشته شده توسط:  Wink چه جالب ، منم با آخرین نفر ۴ تا فاصله دارم ... فاصله کم یه درد داره ،زیادشم یه درد دیگه
چه رشته و چه شهری زده بودی؟؟؟
اگه فاصله ات نه کم باشه نه زیاد دیگه بدتره..من با آخرین نفر ۱۸ تا فاصله دارم همش فکر میکنم چند نفر میگیرن؟

قزوین ، نرم افزار

همه قزوین هستن که.. دیگه مطمئنم قزوین قبول نمیشم.. ده نفر فاصله دارم با اخرین نفر SadSadSad وووووووای خدا مردیم دیگه.. واقعا ظرفیته من یکی تموم شده از فکر و خیال دارم روانی میشم

RE: منتظران تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - aatwo - 15 مهر ۱۳۹۱ ۰۶:۲۶ ب.ظ

(۱۵ مهر ۱۳۹۱ ۰۵:۵۶ ب.ظ)byb نوشته شده توسط:  
(15 مهر ۱۳۹۱ ۰۵:۴۸ ب.ظ)Premier Homme نوشته شده توسط:  اولا چیش عجیبه ؟ دوما تو این تاپیک درباره خیلی چیزا که هیچیش معلوم نیست سوال و جواب میشه به ما که میرسه ...

الان مسئولای آزمون تاریخ نتیجه های تکمیل ظرفیتو اعلام نمیکنن...اونوقت شما می پرسی که کارنامه باز میشه یا نه؟خوب عجیب نیست؟؟؟؟؟؟؟

دوسته عزیز پارسال هر کی قبول نمی شد کارنامش هم نشون نمی داد و این به نوعی ناخوشایند بود خوب تو این تاپیک خیلی بحث ها میشه اینم یکیشه به اندازه کافی فشار رو روح و روان بچها هست خوب بگذارید هرکی هرچی دلش میخواد بپرسه و بگه

منتظران تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - npour - 15 مهر ۱۳۹۱ ۰۶:۳۱ ب.ظ

یک سوال به شدت ذهن من را در گیر کرده است..دانشگاه ازاد با توجه به پذیرش نسبتا راحت که در اینده راحت تر هم میشه...واقعا بدون تعصب ارزش رفتن داره؟! در مقایسه با پیام نور و اینا نمیگم چون میدونم ارزش مدرک دانشگاه ازاد بعد از روزانه و شبانه است...ممنون میشم جوابم رو بدون تعصب بدید..مثلا دانشگاه ازاد تهران خب از خیلی دانشگاه های روزانه شهرستان بهتره..ولی قزوین و کرج و دماوند هم همینطوره؟

RE: منتظران تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - byb - 15 مهر ۱۳۹۱ ۰۶:۳۹ ب.ظ

(۱۵ مهر ۱۳۹۱ ۰۶:۱۸ ب.ظ)mahpari نوشته شده توسط:  همه قزوین هستن که.. دیگه مطمئنم قزوین قبول نمیشم.. ده نفر فاصله دارم با اخرین نفر SadSadSad وووووووای خدا مردیم دیگه.. واقعا ظرفیته من یکی تموم شده از فکر و خیال دارم روانی میشم
نه روحیه داشته باشین..قبولید...ده نفر که چیزی نیست

(۱۵ مهر ۱۳۹۱ ۰۶:۳۱ ب.ظ)NOOSHIN61 نوشته شده توسط:  یک سوال به شدت ذهن من را در گیر کرده است..دانشگاه ازاد با توجه به پذیرش نسبتا راحت که در اینده راحت تر هم میشه...واقعا بدون تعصب ارزش رفتن داره؟! در مقایسه با پیام نور و اینا نمیگم چون میدونم ارزش مدرک دانشگاه ازاد بعد از روزانه و شبانه است...ممنون میشم جوابم رو بدون تعصب بدید..مثلا دانشگاه ازاد تهران خب از خیلی دانشگاه های روزانه شهرستان بهتره..ولی قزوین و کرج و دماوند هم همینطوره؟

اگه ظرفیتا هر سال بیشتر بشه خوب مسلما کیفیت میاد پایین..
ولی اگه کسی قصد ادامه تحصیل و یادگرفتن داشته باشه هر جایی میشه موفق بود...بستگی به خودمون داره..

منتظران تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - نیکو - ۱۵ مهر ۱۳۹۱ ۰۸:۰۳ ب.ظ

اخبار بازم چیزی نگفت که فردا اعلام میشه !!!!!
Sad(((

منتظران تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - فرحناز - ۱۵ مهر ۱۳۹۱ ۰۹:۰۰ ب.ظ

یکی از آشنایانم در مرکز آزمون است اعلام کرده اند نتایج کارشناسی ارشد آخر هفته اعلام میشود و قبل آن نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی اعلام می شود

یکی از آشنایانم در مرکز آزمون است اعلام کرده اند نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد آخر هفته اعلام میشود و قبل آن نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی اعلام می شود

RE: منتظران تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - presidenthamid - 15 مهر ۱۳۹۱ ۰۹:۱۴ ب.ظ

(۱۵ مهر ۱۳۹۱ ۰۹:۰۰ ب.ظ)فرحناز نوشته شده توسط:  یکی از آشنایانم در مرکز آزمون است اعلام کرده اند نتایج کارشناسی ارشد آخر هفته اعلام میشود و قبل آن نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی اعلام می شود

یکی از آشنایانم در مرکز آزمون است اعلام کرده اند نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد آخر هفته اعلام میشود و قبل آن نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی اعلام می شود

طبق اعلام خودشون قرار بر این بود که نتایج تکمیل ظرفیت ارشد زودتر از کارشناسی بیاد . چون برای ما رو که می دونید گفتن حداکثر نیمه مهر و کارشناسی هارو نیمه ی دوم مهر اعلام کرده بودن ! ولی طبف گفته ی این دوستمون اینطوری نیست . شما ار فامیلتون لطفا یه آمار بگیرید بگید پذیرش ارشد توی تکمیل ظرفیت زیاد بوده یا نه . و این هم هست که می تونه نتیجه ی خودتون رو بگه هـــــا. اون سوالِ رو بی زحمت بپرسید خبرش رو به ما هم بدین لطفا

RE: منتظران تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - javid_1110 - 15 مهر ۱۳۹۱ ۰۹:۲۰ ب.ظ

(۱۵ مهر ۱۳۹۱ ۰۹:۰۰ ب.ظ)فرحناز نوشته شده توسط:  یکی از آشنایانم در مرکز آزمون است اعلام کرده اند نتایج کارشناسی ارشد آخر هفته اعلام میشود و قبل آن نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی اعلام می شود

چی فکر میکردیم چی شد ... !!!!!!

RE: منتظران تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - فرحناز - ۱۵ مهر ۱۳۹۱ ۰۹:۴۱ ب.ظ

(۱۵ مهر ۱۳۹۱ ۰۹:۱۴ ب.ظ)presidenthamid نوشته شده توسط:  
(15 مهر ۱۳۹۱ ۰۹:۰۰ ب.ظ)فرحناز نوشته شده توسط:  یکی از آشنایانم در مرکز آزمون است اعلام کرده اند نتایج کارشناسی ارشد آخر هفته اعلام میشود و قبل آن نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی اعلام می شود

طبق اعلام خودشون قرار بر این بود که نتایج تکمیل ظرفیت ارشد زودتر از کارشناسی بیاد . چون برای ما رو که می دونید گفتن حداکثر نیمه مهر و کارشناسی هارو نیمه ی دوم مهر اعلام کرده بودن ! ولی طبف گفته ی این دوستمون اینطوری نیست . شما ار فامیلتون لطفا یه آمار بگیرید بگید پذیرش ارشد توی تکمیل ظرفیت زیاد بوده یا نه . و این هم هست که می تونه نتیجه ی خودتون رو بگه هـــــا. اون سوالِ رو بی زحمت بپرسید خبرش رو به ما هم بدین لطفا
[/qu
گفتن که مرخصی هستن اما مثل اینکه امسال پذیرش بالا هست و خیلی ها قبول میشن.به فکر شیرینی باشید لطفا

(۱۵ مهر ۱۳۹۱ ۰۹:۱۴ ب.ظ)presidenthamid نوشته شده توسط:  [quote='فرحناز' pid='134821' dateline='1349541022']
یکی از آشنایانم در مرکز آزمون است اعلام کرده اند نتایج کارشناسی ارشد آخر هفته اعلام میشود و قبل آن نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی اعلام می شود

گفتن که مرخصی هستن اما مثل اینکه امسال پذیرش بالا هست و خیلی ها قبول میشن.به فکر شیرینی باشید لطفا

RE: منتظران تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - mehdi67ma - 15 مهر ۱۳۹۱ ۰۹:۵۸ ب.ظ

(۱۵ مهر ۱۳۹۱ ۰۹:۱۴ ب.ظ)presidenthamid نوشته شده توسط:  
(15 مهر ۱۳۹۱ ۰۹:۰۰ ب.ظ)فرحناز نوشته شده توسط:  یکی از آشنایانم در مرکز آزمون است اعلام کرده اند نتایج کارشناسی ارشد آخر هفته اعلام میشود و قبل آن نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی اعلام می شود

اشتباه میگی !!!!قرار بود کارشناسی زودتر بیاد --- تو سایت آزمون اقبالی گفته کارشناسی هفته دوم مهر و کارشناسی ارشد حداکثر نیمه مهر

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

RE: منتظران تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - presidenthamid - 15 مهر ۱۳۹۱ ۱۰:۰۴ ب.ظ

خداییش این عکس خیلی حقیقته . . .
یه نفر میگفت، ما قشنگ ترین لحظات زندگیمون رو همش میگیم کی تموم میشه / کی تموم میشه . . .
الان که خیلی استرس و اظطراب دارید ایشالله با این عکس یه کوچولو بخندید Smile