تالار گفتمان مانشت
پذیرش دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد در پردیس شماره ۲ دانشگاه شهید بهشتی - نسخه‌ی قابل چاپ

پذیرش دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد در پردیس شماره ۲ دانشگاه شهید بهشتی - pooya_ww - 01 مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۴۴ ب.ظ

دوستان تا اونجایی که من در این باره خوندم پذیرش با مصاحبه و آزمون ورودی بدون کنکور هست. البته شهریه ها زیاد هستش. ولی کلاسها در تهران برگزار میشه.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

کسی از این نوع پذیرش و سطح کیفیت آن ها خبر داره؟

پذیرش دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد در پردیس شماره ۲ دانشگاه شهید بهشتی - leila_sh - 02 مهر ۱۳۹۱ ۰۳:۳۰ ب.ظ

لطفا اگه کسی اطلاعات داره یه راهنمایی بکنه خواهشا

پذیرش دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد در پردیس شماره ۲ دانشگاه شهید بهشتی - banafshe - 19 مهر ۱۳۹۱ ۰۴:۴۸ ب.ظ

من هم دوست دارم بدونم

پذیرش دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد در پردیس شماره ۲ دانشگاه شهید بهشتی - Manix - 19 مهر ۱۳۹۱ ۰۶:۴۶ ب.ظ

مدرکش معتبره چون صادره از دانشگاه شهید بهشتی هست ، منتها اگر نگاهی به شهریه اش بندازید برای یک ترم با ۱۰ واحد درس باید بیش از ۵ میلیون تومان بپردازید.

پذیرش دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد در پردیس شماره ۲ دانشگاه شهید بهشتی - banafshe - 19 مهر ۱۳۹۱ ۰۷:۲۱ ب.ظ

(۱۹ مهر ۱۳۹۱ ۰۶:۴۶ ب.ظ)Manix نوشته شده توسط:  مدرکش معتبره چون صادره از دانشگاه شهید بهشتی هست ، منتها اگر نگاهی به شهریه اش بندازید برای یک ترم با ۱۰ واحد درس باید بیش از ۵ میلیون تومان بپردازید.
ممنونم
می دونم هزینه اش زیاده ولی اگه برم شهرستان همین قدر خرجم میشه

(۱۹ مهر ۱۳۹۱ ۰۷:۲۱ ب.ظ)banafshe نوشته شده توسط:  
(19 مهر ۱۳۹۱ ۰۶:۴۶ ب.ظ)Manix نوشته شده توسط:  مدرکش معتبره چون صادره از دانشگاه شهید بهشتی هست ، منتها اگر نگاهی به شهریه اش بندازید برای یک ترم با ۱۰ واحد درس باید بیش از ۵ میلیون تومان بپردازید.
ممنونم
می دونم هزینه اش زیاده ولی اگه برم شهرستان همین قدر خرجم میشه
کنکور هم داره؟آزمون؟

پذیرش دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد در پردیس شماره ۲ دانشگاه شهید بهشتی - banafshe - 24 مهر ۱۳۹۱ ۰۳:۵۰ ب.ظ

khabare jadidi nadarin? kelasash koja tashkil mishe?

تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد / حتی آن ها که مجاز نشده بودند - pouya1391 - 24 مهر ۱۳۹۱ ۰۴:۲۲ ب.ظ

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.