تالار گفتمان مانشت
[دانلود] جزوه سیستم عامل دکتر پدرام از دانشگاه صنعتی امیرکبیر - نسخه‌ی قابل چاپ

[دانلود] جزوه سیستم عامل دکتر پدرام از دانشگاه صنعتی امیرکبیر - ali - 25 شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۲۲ ب.ظ

سلام دوستان
به خودم قول دادم که وقتی رفتم امیرکبیر جزوه هاشو بگیرم و آپلود کنم
اینم لینک جزوه سیستم عامل دکتر پدرام ، حجم فایل ۷۳ مگابایت

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

از دوستانی که امکانش رو دارند خواهش می کنم بک آپش رو بگیرن.

[دانلود] جزوه سیستم عامل دکتر پدرام از دانشگاه صنعتی امیرکبیر - yaser_ilam_com - 01 مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۴۸ ب.ظ

علی آقا بازم تشکر ازتون تو این مدت خیلی زحمت جزوه ها رو کشیدید لقب هاتف ۲ واقعا برازندتونه

RE: [دانلود] جزوه سیستم عامل دکتر پدرام از دانشگاه صنعتی امیرکبیر - bagherok - 23 مهر ۱۳۹۱ ۱۰:۵۹ ب.ظ

[code]
(25 شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۲۲ ب.ظ)ali نوشته شده توسط:  از دوستانی که امکانش رو دارند خواهش می کنم بک آپش رو بگیرن.

سلام اینم لینک مستقیم اینجا

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

[دانلود] جزوه سیستم عامل دکتر پدرام از دانشگاه صنعتی امیرکبیر - bemani - 27 آذر ۱۳۹۱ ۱۲:۳۷ ق.ظ

ممنون از جزوه خوبتون. جزوه کامپایلر قاسم ثانی رو دارین؟

[دانلود] جزوه سیستم عامل دکتر پدرام از دانشگاه صنعتی امیرکبیر - hajarazizi moedab - 03 خرداد ۱۳۹۲ ۰۸:۳۶ ب.ظ

ممنون

[دانلود] جزوه سیستم عامل دکتر پدرام از دانشگاه صنعتی امیرکبیر - mohammad.ardeshiri - 19 خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۴۹ ب.ظ

سلام ممنون از زحمتی که کشیدید
یه سوال داشتم این جزوه برای چه سالی هست؟

[دانلود] جزوه سیستم عامل دکتر پدرام از دانشگاه صنعتی امیرکبیر - pooyaa - 27 شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۰۶ ق.ظ

کسی جزوه جدیدتر از دکتر پدرام نداره؟
این جزوه مال سال ۸۷ هست!

[دانلود] جزوه سیستم عامل دکتر پدرام از دانشگاه صنعتی امیرکبیر - ali - 27 شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۲۹ ق.ظ

مگه سیستم عامل عوض شده ؟

RE: [دانلود] جزوه سیستم عامل دکتر پدرام از دانشگاه صنعتی امیرکبیر - zohreh_karimiii - 30 شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۵۷ ب.ظ

سلام:
مرسی ازتون
واقعا خوبه که به همدیگه کمک کنیم.
موفق باشی وشاد.

RE: [دانلود] جزوه سیستم عامل دکتر پدرام از دانشگاه صنعتی امیرکبیر - ENGii - 01 آبان ۱۳۹۲ ۰۶:۵۳ ب.ظ

دانلود نمیشه...
میشه یه جای دیگه بذاریدش؟

[دانلود] جزوه سیستم عامل دکتر پدرام از دانشگاه صنعتی امیرکبیر - رووناک - ۲۱ آبان ۱۳۹۲ ۰۱:۲۸ ب.ظ

salam ali agha vaghean dastetoon dard nakone vase jozveha
khaste nabashid khili khob bodan
man jozveye modiriat male amir kabir ro mikhastam tamame sit ha ro search kardam vali natonestam peida konam age lotf konin komakam konin o inam ro sit bezarin vaghean mamnooneton misham

[دانلود] جزوه سیستم عامل دکتر پدرام از دانشگاه صنعتی امیرکبیر - ali - 21 آبان ۱۳۹۲ ۰۱:۴۷ ب.ظ

سلام
والا جزوه مدیریت اصلا نبودش، فکر کنم قدیما یکی گفته که جزوه مدیریت امیرکبیر رو خونده قبول شده، الان همه می خوان همینکار رو بکنن.
بهتره در مصاحبه های قبلی که منابع رو نوشتن از اونا استفاده کنین.