تالار گفتمان مانشت
ساختمان داده ها - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰ ۱۱ ۱۲ ۱۳ ۱۴ ۱۵ ۱۶
RE: ساختمان داده ها - Masoud05 - 10 خرداد ۱۳۹۰ ۰۷:۰۸ ب.ظ

(۱۰ خرداد ۱۳۹۰ ۰۶:۴۸ ب.ظ)SarahArshad نوشته شده توسط:  برای کتاب clrsآیا حتمی لازمه کتاب دو جلدی نص رو بگیرم .راستش من انتشارات خوارزمی رو دارم .البته نص ورژن۳ هستش ولی مال من ورژن ۲ هست.دوستان نظرشون چیه؟

نه نیاز نیست . البته تا اونجایی که من بررسی کردن انتشارات نص هم ویرایش دوم رو ترجمه کرده

RE: ساختمان داده ها - azam84 - 10 خرداد ۱۳۹۰ ۰۹:۲۸ ب.ظ

سلام به همه دوستان
سی ترجمه کتاب clrs انتشارات نص رو خونده بگه چجوریه؟روونه یا نه!!!!!

RE: ساختمان داده ها - kashir - 10 خرداد ۱۳۹۰ ۰۹:۴۶ ب.ظ

(۱۰ خرداد ۱۳۹۰ ۰۹:۲۸ ب.ظ)azam84 نوشته شده توسط:  سلام به همه دوستان
سی ترجمه کتاب clrs انتشارات نص رو خونده بگه چجوریه؟روونه یا نه!!!!!
من تازه خریدمش، فصل یک رو خوندم خوب بود Smile

RE: ساختمان داده ها - bitbit - 11 خرداد ۱۳۹۰ ۰۶:۴۱ ب.ظ

من کتاب سی.ال.ار.اس ترجمه خوارزمی رو خوندم انصافا خوب ترجمه شده

RE: ساختمان داده ها - Masoud05 - 11 خرداد ۱۳۹۰ ۰۷:۳۲ ب.ظ

(۱۱ خرداد ۱۳۹۰ ۰۶:۴۱ ب.ظ)bitbit نوشته شده توسط:  من کتاب سی.ال.ار.اس ترجمه خوارزمی رو خوندم انصافا خوب ترجمه شده
تنها اشکالش‌، کیفیت پایین چاپ اونه که تصاویرش زیاد جالب نیست اما قیمتش خیلی خوبه

RE: ساختمان داده ها - azam84 - 11 خرداد ۱۳۹۰ ۰۸:۳۶ ب.ظ

(۱۱ خرداد ۱۳۹۰ ۰۷:۳۲ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  
(11 خرداد ۱۳۹۰ ۰۶:۴۱ ب.ظ)bitbit نوشته شده توسط:  من کتاب سی.ال.ار.اس ترجمه خوارزمی رو خوندم انصافا خوب ترجمه شده
تنها اشکالش‌، کیفیت پایین چاپ اونه که تصاویرش زیاد جالب نیست اما قیمتش خیلی خوبه

اشکال دومش اینکه کامل ترجمه نشده و اشکال سومشم اینکه چاپش تموم شده و گیر نمیادConfused

RE: ساختمان داده ها - Masoud05 - 11 خرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۲۳ ب.ظ

(۱۱ خرداد ۱۳۹۰ ۰۸:۳۶ ب.ظ)azam84 نوشته شده توسط:  
(11 خرداد ۱۳۹۰ ۰۷:۳۲ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  
(11 خرداد ۱۳۹۰ ۰۶:۴۱ ب.ظ)bitbit نوشته شده توسط:  من کتاب سی.ال.ار.اس ترجمه خوارزمی رو خوندم انصافا خوب ترجمه شده

اشکال دومش اینکه کامل ترجمه نشده و اشکال سومشم اینکه چاپش تموم شده و گیر نمیادConfused
اینکه میگید کامل ترجمه نشده‌، مربوط به مباحث پیشرفته طراحی الگوریتمه که غیر از الگوریتم استراسن بقیه مربوط به کنکور ارشد نمیشه.

RE: ساختمان داده ها - blackhalo1989 - 12 خرداد ۱۳۹۰ ۰۵:۰۸ ب.ظ

(۱۱ خرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۲۳ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  
(11 خرداد ۱۳۹۰ ۰۸:۳۶ ب.ظ)azam84 نوشته شده توسط:  

اینکه میگید کامل ترجمه نشده‌، مربوط به مباحث پیشرفته طراحی الگوریتمه که غیر از الگوریتم استراسن بقیه مربوط به کنکور ارشد نمیشه.

اگه بتونید CLRS رو اینگلیسی بخونید بهتره.

RE: ساختمان داده ها - ایرسا - ۲۸ خرداد ۱۳۹۰ ۱۱:۴۰ ب.ظ

سلام دوستان
یه سوالی دارم به نظرتون لازمه برای مباحث اولیه ساختمان مثل آرایه، پشته و صف‌، لیست پیوندی و ... کتاب هورویتز رو بخونم یا همون clrs کفایت میکنه؟ Huh
اگه هرکدومش رو بخونم زبان اصلی میخونم. ممنون

RE: ساختمان داده ها - hanif - 29 خرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۰۳ ق.ظ

(۱۱ خرداد ۱۳۹۰ ۰۸:۳۶ ب.ظ)azam84 نوشته شده توسط:  

من کتاب انتشارات نص رو گرفتم و تقریبا سه فصلش رو خوندم ترجمه‌ی خوب و رونی داره اما تعداد کمی هم اشتیباهات چاپی درش وجود داره که قابل قبوله کلا کتاب بدی نیست

ساختمان داده ها - ali reza - 29 خرداد ۱۳۹۰ ۰۹:۲۹ ق.ظ

منم ترجمه خوارزمی رو گرفتم
از حق نگذریم ترجمه خوبی داره
فقط به قول دوستان کیفیت چاپش پایینه!

RE: ساختمان داده ها - fateme66 - 29 خرداد ۱۳۹۰ ۱۱:۰۴ ق.ظ

(۲۹ خرداد ۱۳۹۰ ۰۹:۴۲ ق.ظ)saeedeh123 نوشته شده توسط:  یعنی می ارزه این کتاب انتشارت نص رو بگیرم؟
من هم clrs انتشارات نص رو دارم ازش راضی هستم به نظرم می ارزه این ترجمه رو بخونین.

ساختمان داده ها - alamdar - 31 خرداد ۱۳۹۰ ۰۶:۵۰ ب.ظ

سلام به همگی

دوستان من دیروز کتاب ساختمان داده + الگوریتم پوران رو گرفتم چاپ ۸۸ هست

خواستم ببینم همینو بخونم کافیه یا CLRS هم واجبه؟

و آخرش من نفهمیدم CLRS ترجمه چه کسی رو بخرم و اینکه مثل اینکه یک حل المسایل هم داره ...اگه فقط اونو بخرم چی؟

ساختمان داده ها - hanif - 31 خرداد ۱۳۹۰ ۰۸:۵۷ ب.ظ

چقدر کتاب خریدید شما.
همونطور که در مورد طراحی الگوریتم گفتم اگه وقت به اندازه کافی داشته باشی clrs فوق العاد است و در مورد ترجمه هم بگم که من از کتاب انتشارات نص راضیم چاپ دیگه‌ی موجود هم مال اقای جعفر نژاده .

ساختمان داده ها - alamdar - 31 خرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۲۱ ب.ظ

من سوال اصلیم این بود

انگار این کتاب CLRS یه حل المسایل ترجمه شده هم داره که نکته درسی هم توشه ... خواستم ببینم اونو به جای اصل کتاب بگیرم کفایت نمیکنه؟
اصلا میرم CLRSرو میخرم بعد جوابهاشو از اینترنت دانلود میکنم ...این خوبه؟