تالار گفتمان مانشت
گروه درسی آبان ماه - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: گروه درسی آبان ماه - alwaysPeace - 30 آبان ۱۳۹۳ ۰۷:۳۴ ب.ظ

(۲۹ آبان ۱۳۹۳ ۰۹:۵۶ ب.ظ)tanhatarin نوشته شده توسط:  
(28 آبان ۱۳۹۳ ۱۱:۴۵ ب.ظ)ziba.O نوشته شده توسط:  تازه از شوک درومدم که آزمون رسید.کاش فردا دوشنبه ۲۶ آبان بود

============
درود بر همه
فکر کن فردا ۲۶هست
یادمون نره ما ازمون ازمایشی میدیم که خودمونو بسنجیم اماده بشیم واسه کنکور و مسابقه اصلی
من تازه ۱/۳ کل طالب کل رو به سختی تموم کردم نگرانی نداره سعی کن با لذت واارمش درس ها رو بخونی نه با استرس
اگر۷۰% مطالب رومسلط باشی خیلی بهتر از این که همه رو سرسریبخونی
مثلا من هنوز سیستم یک کلمه هم نخوندم صدای حقیقت رو تازه امروز خریدم اول بسم اله شروع کنم بخوندن
نصفشم بخونم کفایت میکنه البته باید جوری خوند از اون نصفه بشه یک یا ۲تست رو حتما زد

ببخشید قضیه صدای حقیقت چیه؟

RE: گروه درسی آبان ماه - ziba.O - 30 آبان ۱۳۹۳ ۰۷:۳۹ ب.ظ

(۳۰ آبان ۱۳۹۳ ۰۷:۳۴ ب.ظ)alwaysPeace نوشته شده توسط:  
(29 آبان ۱۳۹۳ ۰۹:۵۶ ب.ظ)tanhatarin نوشته شده توسط:  
(28 آبان ۱۳۹۳ ۱۱:۴۵ ب.ظ)ziba.O نوشته شده توسط:  تازه از شوک درومدم که آزمون رسید.کاش فردا دوشنبه ۲۶ آبان بود

============
درود بر همه
فکر کن فردا ۲۶هست
یادمون نره ما ازمون ازمایشی میدیم که خودمونو بسنجیم اماده بشیم واسه کنکور و مسابقه اصلی
من تازه ۱/۳ کل طالب کل رو به سختی تموم کردم نگرانی نداره سعی کن با لذت واارمش درس ها رو بخونی نه با استرس
اگر۷۰% مطالب رومسلط باشی خیلی بهتر از این که همه رو سرسریبخونی
مثلا من هنوز سیستم یک کلمه هم نخوندم صدای حقیقت رو تازه امروز خریدم اول بسم اله شروع کنم بخوندن
نصفشم بخونم کفایت میکنه البته باید جوری خوند از اون نصفه بشه یک یا ۲تست رو حتما زد

ببخشید قضیه صدای حقیقت چیه؟

اگه سیستم عامل مشکل دارین میتونین از رو کتاب پارسه + وویس دکتر حقیقت به نتایج خوبی برسین. لینک دانلود وویس رو تو مانشت نمیدونم

گروه درسی آبان ماه - shamim_70 - 30 آبان ۱۳۹۳ ۰۸:۱۰ ب.ظ

(۳۰ آبان ۱۳۹۳ ۰۷:۲۲ ب.ظ)mrm.sary نوشته شده توسط:  سلام بچه ها یکی لطف میکنه بگه چی شده؟
من متوجه نمیشم.
چی رو باید اصلاح می کردیم؟
من میخام itشرکت کنم
موقع ثبت نام کامپیوتر رو اصلی شرکت کردم و it رو شناور
بعد که اصلاحیه دفترچه اومد باید تغییری میدادم؟
لطف میکنید اگه جوابمو بدید؟؟؟؟
سلام

نه دوست عزیز..شما هر دو رو ثبت نام کردین..مشکلی پیش نمیاد...این مال کسایی بود بخاطر شبکه و امنیت رفتن فقط کامپیوتر ثبت نام کرده بودن که حالا گرایشا برگشته سرجاش باید میرفتن تصحیح میکردن ای تی رو انتخاب میکردن!

بچه ها کسی حل تشریحی درست حسابی ای از سوالای ساختمان it93داره بزاره ما هم استفاده کنیم!!..من پوران دارم ک خیلی خلاصه گفته!!!!!!

ممنون

گروه درسی آبان ماه - hmdh - 30 آبان ۱۳۹۳ ۰۸:۱۲ ب.ظ

بچه ها لطفا یکی جواب بده میخام بدونم کسایی ک رابینز میخونن برا مدیریت میتونن سوالای مدیریت مدرسان رو بزنن؟ آخه ظاهرا تستایی ک تو ازمونا میدن مباحثش فرق داره با رابینز!

(۳۰ آبان ۱۳۹۳ ۰۸:۱۰ ب.ظ)shamim_70 نوشته شده توسط:  
(30 آبان ۱۳۹۳ ۰۷:۲۲ ب.ظ)mrm.sary نوشته شده توسط:  سلام بچه ها یکی لطف میکنه بگه چی شده؟
من متوجه نمیشم.
چی رو باید اصلاح می کردیم؟
من میخام itشرکت کنم
موقع ثبت نام کامپیوتر رو اصلی شرکت کردم و it رو شناور
بعد که اصلاحیه دفترچه اومد باید تغییری میدادم؟
لطف میکنید اگه جوابمو بدید؟؟؟؟
سلام

نه دوست عزیز..شما هر دو رو ثبت نام کردین..مشکلی پیش نمیاد...این مال کسایی بود بخاطر شبکه و امنیت رفتن فقط کامپیوتر ثبت نام کرده بودن که حالا گرایشا برگشته سرجاش باید میرفتن تصحیح میکردن ای تی رو انتخاب میکردن!

بچه ها کسی حل تشریحی درست حسابی ای از سوالای ساختمان it93داره بزاره ما هم استفاده کنیم!!..من پوران دارم ک خیلی خلاصه گفته!!!!!!

ممنون
برید تو سایت پارسه اونجا حل تشریحیشو گذاشته من ماهها پیش از اونجا دانلود کردم

بچه ها کسی حل تشریحی درست حسابی ای از سوالای ساختمان it93داره بزاره ما هم استفاده کنیم!!..من پوران دارم ک خیلی خلاصه
گفته!!!!!!

ممنون
[/quote]

برید تو سایت پارسه حل کنکور ۹۳ رو گذاشته

گروه درسی آبان ماه - abji22 - 30 آبان ۱۳۹۳ ۰۹:۰۲ ب.ظ

حل سنجشو میخوام پارسه ک پراز اشتباس

RE: گروه درسی آبان ماه - احسان مومنی - ۳۰ آبان ۱۳۹۳ ۰۹:۵۲ ب.ظ

یعنی واقعا فردا میشه ۱ آذر ؟
یعنی به این زودی رسید ؟ Smile
یادمه وقتی شروع کردم پیش خودم میگفتم آیا به یاد شب بیداری هامون تو خوابگاه ، تو شب های امتحان ، با بچه ها یادش به خیر که به زور چای ، نسکافه و از این قبیل Big Grin و گاها به زور متوسل می شدیم تا خواب از سر طرف بپره Big Grin واسه کنکور ارشد شب امتحانیم هست ؟ Big Grin

یکم فکر کردم گفتم آره دیگه از اول آذر به بعد یه جورایی فرجه امتحان و شب امتحان حساب میشه دیگه Big Grin
الان می بینم رسیدم به اول آذر Big Grin خدایا کمک کن آخر این امتحان سر همه بالا باشه

RE: گروه درسی آبان ماه - احسان مومنی - ۳۰ آبان ۱۳۹۳ ۱۰:۰۶ ب.ظ

[attachment=17281]
سلام ریحان خانوم
من واسه آی تی میخونم و نمیتونم واسه درس های کامپیوتر (منظورم ریاضیاته) نظر بدم اما توزیع موضوعی کامپیوتر رو پیوست می کنم شاید کمکی کنه و به دردتون بخوره

RE: گروه درسی آبان ماه - sahar_rostami2 - 30 آبان ۱۳۹۳ ۱۰:۳۳ ب.ظ

(۳۰ آبان ۱۳۹۳ ۰۹:۵۲ ب.ظ)احسان مومنی نوشته شده توسط:  یعنی واقعا فردا میشه ۱ آذر ؟
یعنی به این زودی رسید ؟ Smile
یادمه وقتی شروع کردم پیش خودم میگفتم آیا به یاد شب بیداری هامون تو خوابگاه ، تو شب های امتحان ، با بچه ها یادش به خیر که به زور چای ، نسکافه و از این قبیل Big Grin و گاها به زور متوسل می شدیم تا خواب از سر طرف بپره Big Grin واسه کنکور ارشد شب امتحانیم هست ؟ Big Grin

یکم فکر کردم گفتم آره دیگه از اول آذر به بعد یه جورایی فرجه امتحان و شب امتحان حساب میشه دیگه Big Grin
الان می بینم رسیدم به اول آذر Big Grin خدایا کمک کن آخر این امتحان سر همه بالا باشه

آخ گفتین..... آذر=شب امتحان

گروه درسی آبان ماه - Ametrine - 30 آبان ۱۳۹۳ ۱۰:۵۲ ب.ظ

(۳۰ آبان ۱۳۹۳ ۱۰:۰۶ ب.ظ)احسان مومنی نوشته شده توسط:  من واسه آی تی میخونم و نمیتونم واسه درس های کامپیوتر (منظورم ریاضیاته) نظر بدم اما توزیع موضوعی کامپیوتر رو پیوست می کنم شاید کمکی کنه و به دردتون بخوره
این فایلی که پیوست کردید مشکل داره ظاهراً.

RE: گروه درسی آبان ماه - احسان مومنی - ۳۰ آبان ۱۳۹۳ ۱۰:۵۸ ب.ظ

(۳۰ آبان ۱۳۹۳ ۱۰:۵۲ ب.ظ)Ametrine نوشته شده توسط:  
(30 آبان ۱۳۹۳ ۱۰:۰۶ ب.ظ)احسان مومنی نوشته شده توسط:  من واسه آی تی میخونم و نمیتونم واسه درس های کامپیوتر (منظورم ریاضیاته) نظر بدم اما توزیع موضوعی کامپیوتر رو پیوست می کنم شاید کمکی کنه و به دردتون بخوره
این فایلی که پیوست کردید مشکل داره ظاهراً.

آره مشکل داشت ، درستش کردم ، خودمم یه بار دانلود کردم تا مطمئن شم درسته

گروه درسی آبان ماه - okok - 30 آبان ۱۳۹۳ ۱۱:۲۰ ب.ظ

دوستان من مایلم ۳ مرحله آخر مدرسان شریف رو شرکت کنم ... آیا از تخفیف مخصوص اعضای مانشت برخوردار می شم؟

RE: گروه درسی آبان ماه - A V A - 30 آبان ۱۳۹۳ ۱۱:۲۹ ب.ظ

ریحان جان
موضوع صحبت غیر درسی چیزی بود که نمیخواستیم ناراحتت کنیم...و اونطور گفته شد...
پارسال نزدیکای کنکور همگی بخاطر از دست دادن دختره نازنینت ناراحت شدیم. اما بیشتر ارسالهای شما با فلاش بک زدن به اون موضوع باعث ناراحتی همگی میشه...الان ۱ سال گذشته و همگی به احترامتون چیزی نگفتیم...ولی به نمایندگی از خیلی از اعضا ازتون خواهش میکنم دیگه این موضوع گفته نشه...درکتون میکنیم...اما این موضوع بهتره با مشاور مطرح بشه...

درمورد سوالاتتون، باور بفرمایید اینجا کسی با کسی دشمنی نداره که بخواد جواب نده...

درمورد منفی ها هم لحن شما واقعا مناسب نبوده...و احتمالا بچه هایی که منفی دادن هم دلیلشون همین بوده...کسی که طلبی نداره اینجا...همه در کنار همیم که باهم پیشرفت کنیم...

شما احتمالا بزرگتر از خیلی از ماها باشید...مطمعنم حرفامو درک میکنید

گروه درسی آبان ماه - sanaz777 - 30 آبان ۱۳۹۳ ۱۱:۴۰ ب.ظ

خسته نباشید بچه ها ، آزمونا رو چطور میدین؟ این مدیریت پارسه رو اونایی که ۷۰، ۸۰ میزنن از کجا میخونن؟ آخه خیلی از مطالبش توو سوالا اشنا نیست واسه من، من از رابینز میخونم یعنی همین بسه دیگه؟

RE: گروه درسی آبان ماه - sahar_rostami2 - 30 آبان ۱۳۹۳ ۱۱:۴۹ ب.ظ

(۳۰ آبان ۱۳۹۳ ۱۱:۲۰ ب.ظ)okok نوشته شده توسط:  دوستان من مایلم ۳ مرحله آخر مدرسان شریف رو شرکت کنم ... آیا از تخفیف مخصوص اعضای مانشت برخوردار می شم؟

میدونید هزینه ش چقده؟

Re: گروه درسی آبان ماه - ldns0098 - 30 آبان ۱۳۹۳ ۱۱:۵۰ ب.ظ

بچه ها من تو مبحث مرتب سازی بدجور مشکل دارم. وویس سیدجوادی هم دقیقا همین یه قسمت رو نداره اصن Sad
راهنماییم میکنین؟