تالار گفتمان مانشت
زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - نسخه‌ی قابل چاپ

زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - H-Arshad - 19 شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۵۵ ب.ظ

(۱۹ شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۵۱ ب.ظ)pedram25teh نوشته شده توسط:  بچه ها من ناراحتم قصه ام گرفته...
چی شده؟

زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - overactive - 19 شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۵۵ ب.ظ

(۱۹ شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۳۸ ب.ظ)jamshidi نوشته شده توسط:  
(19 شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۲۵ ب.ظ)khalilparvar نوشته شده توسط:  شبکه قزوین.
من همکلاسیم. سلام همکلاسیSmile
همکلاسیا کجان؟؟؟ Big Grin
---------------------

تبریک.. Smile

Re: RE: زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - negar.v - 19 شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۵۵ ب.ظ

(۱۹ شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۵۲ ب.ظ)olom tahghighat نوشته شده توسط:  وای داشتم میمردم از اون موقع باورتو ن نمیشه جرات نداشتم برم ببینممممممم نتایج شماهارو اومدم نگاه میکنم
.
.
.
..
.
.
.
..
یوووووووووووووهووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووی​

خدا عاشقتمممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممم ماچچچچچچچچچچچچچچچچ
من علوم تحقیقات مهندسی نرمممممممممممم
خدا دوست دارممممممممممممممممممممممم

تبریییک
منم قبولیدم
تراز اخرین نفر رو میگی؟
نرم افزار بودی؟

Sent from my ME172V using Tapatalk

زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - pedram25teh - 19 شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۵۵ ب.ظ

ممکنه من تو دور دوم شبکه قبول شم؟؟؟؟؟؟؟

زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - Mohammad_OM - 19 شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۵۶ ب.ظ

من کارنامم زیاد خوب نیست Big Grin
ولی ترازم ۶۰۰۰ - شبکه - علوم تحقیقات کرمانشاه Big Grin

RE: زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - m-m - 19 شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۵۶ ب.ظ

تراز اخرین نفر نرم افزار علوم تحقیقات تهران ۶۵۸۰

زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - pedram25teh - 19 شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۵۷ ب.ظ

چرا هیچکس جواب منو نمیده؟؟؟؟؟؟؟؟

زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - Mohammad_OM - 19 شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۵۷ ب.ظ

(۱۹ شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۵۵ ب.ظ)pedram25teh نوشته شده توسط:  ممکنه من تو دور دوم شبکه قبول شم؟؟؟؟؟؟؟

اره چرا نشی ؟ ؟ ؟
ببین رتبت چند بوده و رتبه اخرین نفر چند بوده

زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - Yektax - 19 شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۵۸ ب.ظ

آخرین نفر نرم افزار علوم تحقیقات ۶۵۸۰ رتبه اخرین نفر ۳۶۱

زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - H-Arshad - 19 شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۵۸ ب.ظ

لطفا کارنامه ها حتما بزارید منتها در تاپیک دیگر
یا اینجا بزارید بعد مدیران منتقل میکنند.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - A-Best - 19 شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۵۸ ب.ظ

بچه ها تراز آخرین نفرای قبول شده رو بگین هر کی هر جا زده

زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - mahdi200hell - 19 شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۵۸ ب.ظ

دوستان کسی معماری علوم تحقیقات قبول نشده ؟

RE: زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - negar.v - 19 شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۵۹ ب.ظ

دوستان نرم افزار لطفا تراز آخرین نفر تهران مرکز و قزوین رو بگین
لطفا

Sent from my ME172V using Tapatalk

RE: زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - npour - 19 شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۵۹ ب.ظ

پدرام چرا؟

زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - H-Arshad - 19 شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۵۹ ب.ظ

(۱۹ شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۵۷ ب.ظ)pedram25teh نوشته شده توسط:  چرا هیچکس جواب منو نمیده؟؟؟؟؟؟؟؟
اقا پدارم مشکل چیه
توضیح بده