تالار گفتمان مانشت
زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - نسخه‌ی قابل چاپ

زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - H-Arshad - 19 شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۴۰ ب.ظ

حداقل کارنامه هاتون رو با محل ها بزارید تو سایت با عکس برای سال بعدی ها
کاری که سال پیش برای ما ها کردند

زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - nasim** - 19 شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۴۰ ب.ظ

تجارت الکترونیک دانشگاه قزوین...انتخاب اولم

RE: زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - neda_Network - 19 شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۴۱ ب.ظ

(۱۹ شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۳۰ ب.ظ)ayubes نوشته شده توسط:  من علوم تحقیقات تهران
زبان سفید
مشترک ۴۲
مدیریت ۲۰
پایگاه ۳۱/۷۰
هوش ۳۷
سیتم ۲۸/۴
معماری ۴۲
رتیه ۲۸

من و شما همکلاسی شدیم

زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - H-Arshad - 19 شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۴۱ ب.ظ

شما نمی توانید امروز بیشتر از این پیام ارسال نمایید. برای رفع این مشکل می توانید به جمع کاربران ویژه سایت بپیوندید.

زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - اورین - ۱۹ شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۴۲ ب.ظ

دوباره میتونی انتخاب رشته کنی شاید تو این مرحله که جوابش هفته بعد میاد قبول بشی

RE: زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - bahman.pm - 19 شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۴۲ ب.ظ

(۱۹ شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۳۸ ب.ظ)neda140781 نوشته شده توسط:  
(19 شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۳۶ ب.ظ)NOOSHIN61 نوشته شده توسط:  من هوش علوم و تحقیقات تهران
شبکه علوم تحقیقات تهران با تراز ۷۴۰۰ قبول شدم میبینمت علوم

تبریک میگم . ترازتون خیلی عالیه

زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - samang - 19 شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۴۳ ب.ظ

تراز شبکه قزوین رو کسی نمیدونه؟

زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - H-Arshad - 19 شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۴۳ ب.ظ

آقا این علوی فاضل بنده خدا راست میگفت ظرفیت ها رو برده بالا
تازه اون هایی که قبول نشدند . فردا شانس زیادی دارن با انخاب رشته جدید
به نظرم به صبرش میارزید.
البته من تراز خوب اوردم. اما خیلی ها ی دیگه هم که تراز کمتری داشتند شانسشون خیلی رفت بالا

زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - mahdi200hell - 19 شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۴۳ ب.ظ

من هنوز باورم نمیشه این ینی چی ؟؟؟؟؟!!!!!!!!
نتیجه قبول عادی درانتخاب اول
رشته / محل قبولی مهندسی کامپیوتر- معماری سیستمهای کامپیوتری / واحد علوم و تحقیقات

زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - samang - 19 شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۴۴ ب.ظ

تراز شبکه قزوین رو کسی نمیدونه؟

RE: زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - m-m - 19 شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۴۴ ب.ظ

تبریک به همه دوستان
اینم از کارنامه من

زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - kingmax - 19 شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۴۴ ب.ظ

دوستان ازتون خواهش میکنم حالا که نتیجه هاتون اومد و خوشحالید هر وقت یاد مانشت و کنکور افتادید برای من و سایر دوستانی امسال کنکور دارن دعا کنید ممنون

زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - H-Arshad - 19 شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۴۴ ب.ظ

کارنامه هاتون رو با محل ها بزارید تو سایت با عکس برای سال بعدی ها
کاری که سال پیش برای ما ها کردند

RE: زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - negar.v - 19 شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۴۵ ب.ظ

بچه ها انتخاب اول قبول شدم
مهندسی کامپیوتر-واحد علوم و تحقیقات کرمانشاه تراز ۶۱۸۰ تراز آخرین نفر ۵۳۷۱

Sent from my ME172V using Tapatalk

زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - bahman.pm - 19 شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۴۶ ب.ظ

منم شبکه علوم تحقیقات قبول شدم

زبان ۵۰ درصد
مشترک ۲۳/۴۰ Sad
مدیریت ۲۵
پایگاه داده ۳۳/۴۰
هوش مصنوعی ۴۰
سیستم عامل ۱۵
معماری ۲۵

تبریک به همه اونایی که قبول شدن و همکلاسی های آینده میشن.