تالار گفتمان مانشت
عکسایی که خودتون گرفتید - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: عکسایی که خودتون گرفتید - goldoonehkhanoom - 23 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۲:۳۹ ب.ظ

(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۲:۱۹ ق.ظ)SarahArshad نوشته شده توسط:  یکسری کیک خوشمزه که تازگی ها درست کردم.
بفرمایید کیک!!!!!!!!
خیلی هنرمندیدTongueمن که این هنراروندارمBlush

RE: عکسایی که خودتون گرفتید - انرژی مثبت - ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۴:۳۵ ب.ظ

(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۲:۱۹ ق.ظ)SarahArshad نوشته شده توسط:  یکسری کیک خوشمزه که تازگی ها درست کردم.
بفرمایید کیک!!!!!!!!
چقدر خوشمزه به نظر میرسنBig GrinBig Grin
ما دلمون کیک خواست Tongue

RE: عکسایی که خودتون گرفتید - yaser_ilam_com - 23 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۴:۵۶ ب.ظ

بفرمایید کیک!!!!!!!!
حالا خواستید دستور پخت رو بزارید سارا خانم خواهرام سر سری میزنن شاید خواست یاد بگیرن Wink

عکسایی که خودتون گرفتید - SarahArshad - 24 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۲:۴۴ ق.ظ

در خدمتتون هستم یه پیشنهاد برای مدیران سایت یه بخش بزارن برای آشپزی دانشجویی اونجا میشه یه کارهایی کرد.
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۲:۳۹ ب.ظ)goldoonehkhanoom نوشته شده توسط:  
(23 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۲:۱۹ ق.ظ)SarahArshad نوشته شده توسط:  یکسری کیک خوشمزه که تازگی ها درست کردم.
بفرمایید کیک!!!!!!!!
گل دونه جونم کار زیاد سختی نیس .منم تا ۶ ماه پیش همیشه با ترس ولرز کیک می پختم و هیچ وقت خوب نمی شد .به خودم گفتم باید بتونی واراده کردم که خوب بشه وشد .خواستم بگم که آدمی هر کاری بخواد می تونه فقط باید مصالعه کرد وتحقیق وسعی کرد .تو دوران کنکورم این رو تفریحی اینقدر چک نویس کردم تا خوب شد .حالا امسال هم دوباره باید به فکر دوران تفریح پشت کنکوریم باشم .یه تفریح جدید

RE: عکسایی که خودتون گرفتید - goldoonehkhanoom - 24 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۳:۲۵ ب.ظ

(۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۲:۴۴ ق.ظ)SarahArshad نوشته شده توسط:  در خدمتتون هستم یه پیشنهاد برای مدیران سایت یه بخش بزارن برای آشپزی دانشجویی اونجا میشه یه کارهایی کرد.
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۲:۳۹ ب.ظ)goldoonehkhanoom نوشته شده توسط:  
(23 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۲:۱۹ ق.ظ)SarahArshad نوشته شده توسط:  یکسری کیک خوشمزه که تازگی ها درست کردم.
بفرمایید کیک!!!!!!!!
گل دونه جونم کار زیاد سختی نیس .منم تا ۶ ماه پیش همیشه با ترس ولرز کیک می پختم و هیچ وقت خوب نمی شد .به خودم گفتم باید بتونی واراده کردم که خوب بشه وشد .خواستم بگم که آدمی هر کاری بخواد می تونه فقط باید مصالعه کرد وتحقیق وسعی کرد .تو دوران کنکورم این رو تفریحی اینقدر چک نویس کردم تا خوب شد .حالا امسال هم دوباره باید به فکر دوران تفریح پشت کنکوریم باشم .یه تفریح جدید
ساراجون بعضی هنرهاحوصله میخوادSmileمن که هردفعه خراب میکنم و بعد یواشکی میریزم یه جایی که مامانم نبینه بگن دختراخه توچراهیچ هنری نداریBig Grin

RE: عکسایی که خودتون گرفتید - goldoonehkhanoom - 25 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۲:۵۱ ب.ظ

پارک ملت.مرغابی های قشنگ قشنگTongue

RE: عکسایی که خودتون گرفتید - Mansoureh - 25 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۳:۵۷ ب.ظ

بفرمایید کیک!!!!!!!!

سارا خانوم ما همیشه تعریف این کیک هاتون رو شنیدیم... قرار بود اومدم اهواز برای من شکمو بیارید Big Grin باور کن اومدم شریف ضعیف شدم اساسی Big Grin نیاز به تقویتی دارم Blush

جدا از شوخی... دمت گرم. خیلی خوشمزه به نظر میرسه...

عکسایی که خودتون گرفتید - fateme66 - 25 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ

آبشار تمام خزه ای کبودوال-شهر علی آباد کتول استان گلستان

عکسایی که خودتون گرفتید - SarahArshad - 26 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۲:۳۷ ق.ظ

(۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۳:۵۷ ب.ظ)Mansoureh نوشته شده توسط:  
بفرمایید کیک!!!!!!!!

سارا خانوم ما همیشه تعریف این کیک هاتون رو شنیدیم... قرار بود اومدم اهواز برای من شکمو بیارید Big Grin باور کن اومدم شریف ضعیف شدم اساسی Big Grin نیاز به تقویتی دارم Blush

جدا از شوخی... دمت گرم. خیلی خوشمزه به نظر میرسه...
منصوره جان منتظرم بیایی اهواز .در خدمتتم چند طبقش رو میارم برات گلم .میخوای پست کنم شریف!!!!

RE: عکسایی که خودتون گرفتید - Mansoureh - 26 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۵:۴۳ ب.ظ

(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۲:۳۷ ق.ظ)SarahArshad نوشته شده توسط:  منصوره جان منتظرم بیایی اهواز .در خدمتتم چند طبقش رو میارم برات گلم .میخوای پست کنم شریف!!!!

قربونه دستت عزیز... انشالله تابستون همدیگه رو ببینیم Blush

RE: عکسایی که خودتون گرفتید - shobair87 - 26 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۷:۴۰ ب.ظ

عکس هایی برگزیده از طبیعت شمال ۱)غروب آفتاب در آشوراده ۲)غروب آفتاب بر فراز روستای پیته نو واقع درشهر نوکنده ۳)آبشاری زیبا در روستای چلی از توابع شهر علی آباد استان گلستان ۴)وقتی خورشید صبح زود از پشت کوه ها سر می کشد(جنگل های بین استان گلستان و سمنان در حاشیه کوهپیمایی) ۵)ای کاش پرنده بودم میان جنگل و ابر پرواز میکردم(جنگل های مابین استان گلستان و سمنان حاشیه کوهپیمایی)

RE: عکسایی که خودتون گرفتید - fateme66 - 26 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۷:۵۸ ب.ظ

(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۷:۴۰ ب.ظ)shobair87 نوشته شده توسط:  عکس هایی برگزیده از طبیعت شمال ۱)غروب آفتاب در آشوراده ۲)غروب آفتاب بر فراز روستای پیته نو واقع درشهر نوکنده ۳)آبشاری زیبا در روستای چلی از توابع شهر علی آباد استان گلستان ۴)وقتی خورشید صبح زود از پشت کوه ها سر می کشد(جنگل های بین استان گلستان و سمنان در حاشیه کوهپیمایی) ۵)ای کاش پرنده بودم میان جنگل و ابر پرواز میکردم(جنگل های مابین استان گلستان و سمنان حاشیه کوهپیمایی)

ممنون بابت عکسای قشنگی که گذاشتین، اگه عکس کامل از آبشار کبودوال دارین ممنون میشم بذارین،
عکسایی که دارم از کل آبشار نیست.

RE: عکسایی که خودتون گرفتید - kashir - 28 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۰:۴۴ ق.ظ

[تصویر:  attachment.php?aid=4426]

[تصویر:  attachment.php?aid=4427]
[attachment=4426][attachment=4427]

RE: عکسایی که خودتون گرفتید - shobair87 - 28 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۳:۲۰ ب.ظ

(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۷:۵۸ ب.ظ)fateme66 نوشته شده توسط:  
(26 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۷:۴۰ ب.ظ)shobair87 نوشته شده توسط:  عکس هایی برگزیده از طبیعت شمال ۱)غروب آفتاب در آشوراده ۲)غروب آفتاب بر فراز روستای پیته نو واقع درشهر نوکنده ۳)آبشاری زیبا در روستای چلی از توابع شهر علی آباد استان گلستان ۴)وقتی خورشید صبح زود از پشت کوه ها سر می کشد(جنگل های بین استان گلستان و سمنان در حاشیه کوهپیمایی) ۵)ای کاش پرنده بودم میان جنگل و ابر پرواز میکردم(جنگل های مابین استان گلستان و سمنان حاشیه کوهپیمایی)

ممنون بابت عکسای قشنگی که گذاشتین، اگه عکس کامل از آبشار کبودوال دارین ممنون میشم بذارین،
عکسایی که دارم از کل آبشار نیست.

با پوزش عکس غروب آفتاب در جزیره آشوراده رو اشتباه گذاشته بودم که اصلاح شد! ضمنا عکس های بهتر از طبیعت شمال دارم در اسرع وقت خدمت دوستان نمایش خواهم داد

RE: عکسایی که خودتون گرفتید - a.hooshmand - 28 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۳:۳۶ ب.ظ

(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۰:۴۴ ق.ظ)kashir نوشته شده توسط:  
[تصویر:  attachment.php?aid=4426]

[تصویر:  attachment.php?aid=4427]
شما سطح مصرف انرژیتان... ببخشید حجابتان چند است؟Big Grin