تالار گفتمان مانشت
راهنمایی برای خرید لپ تاپ - پیش از ۹۲ - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰ ۱۱ ۱۲ ۱۳ ۱۴ ۱۵ ۱۶ ۱۷ ۱۸ ۱۹
RE: انتخاب لپ تاپ - Joonz - 24 اسفند ۱۳۹۰ ۰۲:۳۰ ب.ظ

(۲۴ اسفند ۱۳۹۰ ۰۲:۱۳ ب.ظ)banou نوشته شده توسط:  فک کنم فوجیتسو رو ژاپن تحت لیسانس آلمان میزنه.
حتی اپل هم چین می زنه به احتمال بسیار زیاد فوجیتسو هم ماله چینه چون موقع خرید هم اون فروشنده هایی که حرفه ایی هستند زیاد روی کشور سازندش مانور نمیدن چون می دونن مال چینه ولی اونایی که تازه کارن اول و آخرش می گن هر چی باشه ماله آلمانهBig Grin
ولی در کل از چین و آلمانش بگذریم لپ تاپ خیلی خوبیه پسر خالم داره خیلی ازش راضیه(البته تازه خریده).
چرا در مورد ایسر هیچ حرفی نمی زنین با این قیمت . حتی نمایندگی های ایسوز هم از ایسر تعریف می کنند من پارسال شاید با ۵۰ شرکت کامپیوتری کار درست صحبت کردم هیچ کدومشون از ایسر بد نگفتن.

RE: انتخاب لپ تاپ - farazin - 24 اسفند ۱۳۹۰ ۰۴:۱۰ ب.ظ

(۲۴ اسفند ۱۳۹۰ ۰۲:۳۰ ب.ظ)aliebtehaj نوشته شده توسط:  
(24 اسفند ۱۳۹۰ ۰۲:۱۳ ب.ظ)banou نوشته شده توسط:  فک کنم فوجیتسو رو ژاپن تحت لیسانس آلمان میزنه.
چرا در مورد ایسر هیچ حرفی نمی زنین با این قیمت . حتی نمایندگی های ایسوز هم از ایسر تعریف می کنند من پارسال شاید با ۵۰ شرکت کامپیوتری کار درست صحبت کردم هیچ کدومشون از ایسر بد نگفتن.
ایسر نسبت به قیمتش امکاناتش خوبه ولی نه برای استفاده حرفه ای و مداوم.من کلا تو این چند سال ۴ تا ایسر فروختم ۳ تاش برگشت واسه گارانتی واسه همین دیگه توبه کردم

RE: انتخاب لپ تاپ - پشتکار - ۲۴ اسفند ۱۳۹۰ ۰۷:۳۵ ب.ظ

(۲۴ اسفند ۱۳۹۰ ۰۲:۲۶ ب.ظ)farazin نوشته شده توسط:  
(24 اسفند ۱۳۹۰ ۰۲:۲۴ ب.ظ)پشتکار نوشته شده توسط:  بچه ها آخرش یکی نیست بگه بهترین لپ تاپ از نظر برنامه نویسی و اینکه چشممون کمتر خسته شه چیه؟
بغیر از ایسوس؟
من خودم ایسوز رو بیشتر می پسندم

اپلSmile

مدلهاش چی ان و نسبت به ایسوز چه مزیتهایی داره؟

RE: انتخاب لپ تاپ - Joonz - 24 اسفند ۱۳۹۰ ۰۷:۴۹ ب.ظ

(۲۴ اسفند ۱۳۹۰ ۰۴:۱۰ ب.ظ)farazin نوشته شده توسط:  
(24 اسفند ۱۳۹۰ ۰۲:۳۰ ب.ظ)aliebtehaj نوشته شده توسط:  
(24 اسفند ۱۳۹۰ ۰۲:۱۳ ب.ظ)banou نوشته شده توسط:  فک کنم فوجیتسو رو ژاپن تحت لیسانس آلمان میزنه.
ایسر نسبت به قیمتش امکاناتش خوبه ولی نه برای استفاده حرفه ای و مداوم.من کلا تو این چند سال ۴ تا ایسر فروختم ۳ تاش برگشت واسه گارانتی واسه همین دیگه توبه کردم
قبلنو نمی دونم ولی الآن ۲ ساله که جز بهترین لپ تاب هاست مخصوصاً سری های aspire 57?? g واقعاً خوبن نمی خواد من بگم برید از یکی که واقعاً کارش اینه بپرسین ببینید این مدلا خوبن یا نه؟

RE: انتخاب لپ تاپ - farazin - 24 اسفند ۱۳۹۰ ۰۷:۵۴ ب.ظ

(۲۴ اسفند ۱۳۹۰ ۰۷:۴۹ ب.ظ)aliebtehaj نوشته شده توسط:  
(24 اسفند ۱۳۹۰ ۰۴:۱۰ ب.ظ)farazin نوشته شده توسط:  
قبلنو نمی دونم ولی الآن ۲ ساله که جز بهترین لپ تاب هاست مخصوصاً سری های aspire 57?? g واقعاً خوبن نمی خواد من بگم برید از یکی که واقعاً کارش اینه بپرسین ببینید این مدلا خوبن یا نه؟

فکر کنم منظورتون ۵۷۳۸ باشه.لپ تاپ متوسطیه.نسبت به پولش بد نبود.الان دیگه از رده خارج شده

انتخاب لپ تاپ - nikou - 24 اسفند ۱۳۹۰ ۰۸:۱۷ ب.ظ

مم لپ تاپ قبلیم dell studio 1555 بود که ازش خسته شدم.الان دوست دارم apple بگیرم.یکی راهنماییم کنه چه مدلی بگیرم و قیمتش و مشخصات هم اگه لطف کنه واقعا ممنون میشم

RE: انتخاب لپ تاپ - farazin - 24 اسفند ۱۳۹۰ ۰۸:۲۳ ب.ظ

(۲۴ اسفند ۱۳۹۰ ۰۸:۱۷ ب.ظ)nikou نوشته شده توسط:  مم لپ تاپ قبلیم dell studio 1555 بود که ازش خسته شدم.الان دوست دارم apple بگیرم.یکی راهنماییم کنه چه مدلی بگیرم و قیمتش و مشخصات هم اگه لطف کنه واقعا ممنون میشم

واسه چه کاری مخوایین؟چقدر می خوایین هزینه بکنین؟چه مشخصاتی خودتون در نظر دارین؟

RE: انتخاب لپ تاپ - HighVoltage - 24 اسفند ۱۳۹۰ ۰۹:۱۳ ب.ظ

دوستان اگه میخواید لپ تاپ بگیرید در مورد ریفربیش (Refurbished) نبودنش تحقیق کنید که کلاه سرتون نره.
مارک Dell رو که اطلاع دارم با بررسی سرویس تگ شاید بشه فهمید.(اگه تو سایت Dell ثبت شده باشه).
اگر هم اصلا اطلاعاتی در مورد ریفر بودن ندارید
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
بخونید.

RE: انتخاب لپ تاپ - farazin - 24 اسفند ۱۳۹۰ ۰۹:۴۹ ب.ظ

(۲۴ اسفند ۱۳۹۰ ۰۹:۱۳ ب.ظ)HighVoltage نوشته شده توسط:  دوستان اگه میخواید لپ تاپ بگیرید در مورد ریفربیش (Refurbished) نبودنش تحقیق کنید که کلاه سرتون نره.
مارک Dell رو که اطلاع دارم با بررسی سرویس تگ شاید بشه فهمید.(اگه تو سایت Dell ثبت شده باشه).
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
بخونید.

این خیلی مهمه...بازار هم پره...۹۹% لپ تاپ هایی که از کردستان می یان ریفربیش هستن

انتخاب لپ تاپ - banou - 24 اسفند ۱۳۹۰ ۱۰:۱۴ ب.ظ

(۲۴ اسفند ۱۳۹۰ ۰۹:۱۳ ب.ظ)HighVoltage نوشته شده توسط:  دوستان اگه میخواید لپ تاپ بگیرید در مورد ریفربیش (Refurbished) نبودنش تحقیق کنید که کلاه سرتون نره.
ریفربیش یعنی چی؟

RE: انتخاب لپ تاپ - Joonz - 24 اسفند ۱۳۹۰ ۱۰:۲۹ ب.ظ

(۲۴ اسفند ۱۳۹۰ ۰۷:۵۴ ب.ظ)farazin نوشته شده توسط:  
(24 اسفند ۱۳۹۰ ۰۷:۴۹ ب.ظ)aliebtehaj نوشته شده توسط:  
(24 اسفند ۱۳۹۰ ۰۴:۱۰ ب.ظ)farazin نوشته شده توسط:  

فکر کنم منظورتون ۵۷۳۸ باشه.لپ تاپ متوسطیه.نسبت به پولش بد نبود.الان دیگه از رده خارج شده
نه بابا پس خیلی وقت که دیگه خبر ایسرو نداری ۵۷۴۲ که پارسال مهرماه اومد تو ایران که تو نمایشگاه الکامپ پارسال هم رونمایی شد و در ضمن پرفروش ترین لپ تاب فصل پاییز پارسال تو کشور هم بود بعدش ۵۷۵۰ و ۵۷۵۵ و ۵۷۶۰ هم اومده که خیلی لپ تاب های قوی و خوش قیمتی هستن برا همین هم میگم یک از قویترین برند هاست یعنی مطمئن باشین باپول ۴۰۰ یا ۵۰۰ تومن ارزونتر با سونی برابری می کنه. البته گفتم اینو من نمیگم هر کی که واقعاً تو اینکاره و واقعاً انواع لپ تاب ها رو کار کرده وبازار تو دستش میگه .می تونید برید تو بازار لپ تاب بپرسین.

RE: انتخاب لپ تاپ - nikou - 24 اسفند ۱۳۹۰ ۱۰:۲۹ ب.ظ

(۲۴ اسفند ۱۳۹۰ ۰۸:۲۳ ب.ظ)farazin نوشته شده توسط:  
(24 اسفند ۱۳۹۰ ۰۸:۱۷ ب.ظ)nikou نوشته شده توسط:  مم لپ تاپ قبلیم dell studio 1555 بود که ازش خسته شدم.الان دوست دارم apple بگیرم.یکی راهنماییم کنه چه مدلی بگیرم و قیمتش و مشخصات هم اگه لطف کنه واقعا ممنون میشم

تا ۲/۵ میتونم هزینه کنم.می خوام core i7 باشه ۴Gb-DDR3 ، HDD520 ، می خوام هم "۱۴ باشه
وزنش خیلی واسم مهمه آخه مجبورم زیاد حملش کنم Undecided
از طرفی موندم الان بگیرم یا امکانش هست وضع دلار بهتر شه و من چند ماهی صبر کنم؟!Huh

انتخاب لپ تاپ - pos - 24 اسفند ۱۳۹۰ ۱۰:۳۶ ب.ظ

چطور میشه متوجه شد لپ تاب ریفربیش هست یا نه؟

انتخاب لپ تاپ - موج - ۲۴ اسفند ۱۳۹۰ ۱۰:۴۲ ب.ظ

(۲۴ اسفند ۱۳۹۰ ۱۰:۱۴ ب.ظ)banou نوشته شده توسط:  ریفربیش یعنی چی؟

لینک داده بودند دوست گرامی

بخونید.
HighVoltage عزیز این رو من پست اولش بخش ریفربیش رو خوندم ولی اینکه گفته بعضی ها بدون هیچ مشکلی برچسب رو میکنن و میفروشن و گفته راه شناسایی هم نداره پس باید چه کرد؟؟ Sad

RE: انتخاب لپ تاپ - farazin - 24 اسفند ۱۳۹۰ ۱۱:۱۰ ب.ظ

(۲۴ اسفند ۱۳۹۰ ۱۰:۲۹ ب.ظ)nikou نوشته شده توسط:  
(24 اسفند ۱۳۹۰ ۰۸:۲۳ ب.ظ)farazin نوشته شده توسط:  
(24 اسفند ۱۳۹۰ ۰۸:۱۷ ب.ظ)nikou نوشته شده توسط:  مم لپ تاپ قبلیم dell studio 1555 بود که ازش خسته شدم.الان دوست دارم apple بگیرم.یکی راهنماییم کنه چه مدلی بگیرم و قیمتش و مشخصات هم اگه لطف کنه واقعا ممنون میشم

تا ۲/۵ میتونم هزینه کنم.می خوام core i7 باشه ۴Gb-DDR3 ، HDD520 ، می خوام هم "۱۴ باشه
وزنش خیلی واسم مهمه آخه مجبورم زیاد حملش کنم Undecided
از طرفی موندم الان بگیرم یا امکانش هست وضع دلار بهتر شه و من چند ماهی صبر کنم؟!Huh
شما غیر از مارک اپل تو بقیه مارک ها می تونین بهترین مدل و بگیرین
تضمینی نیست که دلار گرون تر نشه...یعنی تو این ۱۰۰ سال که من ندیدمBig Grin