تالار گفتمان مانشت
همکاری دسته جمعی بچه های آی تی در رابطه با بازگرداندن کد آی تی شریف - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰ ۱۱ ۱۲ ۱۳
RE: همکاری دسته جمعی بچه های آی تی در رابطه با بازگرداندن کد آی تی شریف - happy07 - 18 خرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۱۹ ب.ظ

مبارکه، خدا رو شکر[SMILING FACE WITH SMILING EYES] همین که دست از تلاش بر نداشتید و ناامید نشدین اخرش نتیجه داد[FACE WITH OK GESTURE][HAPPY PERSON RAISING ONE HAND][PERSON RAISING BOTH HANDS IN CELEBRATION][VICTORY HAND]

RE: همکاری دسته جمعی بچه های آی تی در رابطه با بازگرداندن کد آی تی شریف - leo.leo - 18 خرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۲۴ ب.ظ

خدا رو شکر
بچه ها تا چه رتبه‌ای رو زنگ زدن؟
خبر دارید؟

RE: همکاری دسته جمعی بچه های آی تی در رابطه با بازگرداندن کد آی تی شریف - dornajo0on - 18 خرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۳۵ ب.ظ

به من الان زنگ زدن ولی رتبه بهترها برن انتخاب کنن منم به چیزی که میخام میرسمCool

فقط میخوام از همه کسانی که تلاش کردن و ما نمیشناسمشون تشکر کنم.
خیر خدا نصیبشون...Heart

همکاری دسته جمعی بچه های آی تی در رابطه با بازگرداندن کد آی تی شریف - gholizadeh1992 - 18 خرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۳۵ ب.ظ

بچه ها به منم زنگ زدند ، گفتند میخواین اضافه کنیم ؟ گفتم آره همون اول اضافه کن ، گفتم کدوم گرایشه شبکه هس یا آی تی ؟ گفت آی تیه ، ولی مطمئن نبود انگار ، از ظرفیت ها هم خبر نداشت ، اگر کسی میدونه از کدوم گرایشه و اینکه چقدر ظرفیت داره بیاد بگه
--
کد رشته رو گفت متوجه نشدم چی گفتم بس هول شده بودم ، اگر ۲۱۲۰۵ هست همون شبکه هست .

همکاری دسته جمعی بچه های آی تی در رابطه با بازگرداندن کد آی تی شریف - mahmoudi_2020 - 18 خرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۳۷ ب.ظ

بچه ها مرسی واقعا
همگی خسته نباشید
همه اونایی که پیگیر بودن
اونا که رفتن سنجش
اونا که رفتن شریف
اونا که نامه نوشتن
اونا که امضا کردن
دست همگی درد نکنه
دمتون گرم
Smile

همکاری دسته جمعی بچه های آی تی در رابطه با بازگرداندن کد آی تی شریف - pasbag - 18 خرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۴۱ ب.ظ

واقعا بچه های تهران بودند خیلی زحمت کشیدند ممنونم از همشون!خدا خیرتون بده
دستشون درد نکنه و خدا رو شکر که زنگ زدند!

RE: همکاری دسته جمعی بچه های آی تی در رابطه با بازگرداندن کد آی تی شریف - mahmoudi_2020 - 18 خرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۴۳ ب.ظ

(۱۸ خرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۳۵ ب.ظ)gholizadeh1992 نوشته شده توسط:  بچه ها به منم زنگ زدند ، گفتند میخواین اضافه کنیم ؟ گفتم آره همون اول اضافه کن ، گفتم کدوم گرایشه شبکه هس یا آی تی ؟ گفت آی تیه ، ولی مطمئن نبود انگار ، از ظرفیت ها هم خبر نداشت ، اگر کسی میدونه از کدوم گرایشه و اینکه چقدر ظرفیت داره بیاد بگه
--
کد رشته رو گفت متوجه نشدم چی گفتم بس هول شده بودم ، اگر ۲۱۲۰۵ هست همون شبکه هست .

نه همون شبکه ست فک کنم ، چونکه به من گفتن کد رشته ۲۱۲۰۵ ، اینم کدرشته شبکه ست دیگه Smile

RE: همکاری دسته جمعی بچه های آی تی در رابطه با بازگرداندن کد آی تی شریف - ata_it88 - 18 خرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۵۰ ب.ظ

(۱۸ خرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۲۴ ب.ظ)leo.leo نوشته شده توسط:  خدا رو شکر
بچه ها تا چه رتبه‌ای رو زنگ زدن؟
خبر دارید؟

چه گرایشی؟میشه شماره شو بدید ما هم؟

همکاری دسته جمعی بچه های آی تی در رابطه با بازگرداندن کد آی تی شریف - explorer - 18 خرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۵۲ ب.ظ

حق به حق دار میرسه...

همکاری دسته جمعی بچه های آی تی در رابطه با بازگرداندن کد آی تی شریف - mahmoudi_2020 - 18 خرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۵۳ ب.ظ

بچه ها گفتن چیا رو فکس کنید ؟

RE: همکاری دسته جمعی بچه های آی تی در رابطه با بازگرداندن کد آی تی شریف - reza777gh - 18 خرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۵۸ ب.ظ

به من که کسی زنگ نزده هنوز!
مهم نیست ... رتبه من به شریف نمیخوره

ولی واقعانمیدونم از چندنفری که حضوری پیگیر کارا بودن چجوری باید تشکر کرد...دستشون رو باید بوسید بااین همه زحمتی که کشیدنHeart
برای ما که درگیر این مشکل بودیم جدا از این موفقیت که رشته برگردانده شد یه درس مهم و نکته تاثیرگذار توی زندگیمون ثبت شد :اینکه دیگه مطمئن باشیم شرایط نباید جلوی مارو بگیره! یاد گرفتیم حتی اگه تنها هم موندیم و هم درد ها هم ساکت شدن، من نباید ساکت باشم باید صداشون کنم و جمعشون کنم روی هدف مشترک

واقعا بچه ها متشکریمBig Grin

همکاری دسته جمعی بچه های آی تی در رابطه با بازگرداندن کد آی تی شریف - ata_it88 - 18 خرداد ۱۳۹۳ ۰۱:۰۰ ب.ظ

بجه ها واقعا ممنونم از کسای که دنبال کارا بودن
یه سوال الا شماره ای که به شما زنگ زد چنده؟کدوم گرایشه؟الان باید چیکار کنیم دقیقا؟

RE: همکاری دسته جمعی بچه های آی تی در رابطه با بازگرداندن کد آی تی شریف - reza777gh - 18 خرداد ۱۳۹۳ ۰۱:۰۹ ب.ظ

(۱۸ خرداد ۱۳۹۳ ۰۱:۰۰ ب.ظ)ata_it88 نوشته شده توسط:  بجه ها واقعا ممنونم از کسای که دنبال کارا بودن
یه سوال الا شماره ای که به شما زنگ زد چنده؟کدوم گرایشه؟الان باید چیکار کنیم دقیقا؟

هیچی! فک کنم باید صبر کنید تا شاید به شما زنگ بزنن
به من هم نزدن
مگه رتبه شما چندشده که انقد نگرانید؟

همکاری دسته جمعی بچه های آی تی در رابطه با بازگرداندن کد آی تی شریف - gholizadeh1992 - 18 خرداد ۱۳۹۳ ۰۱:۱۲ ب.ظ

(۱۸ خرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۵۳ ب.ظ)mahmoudi_2020 نوشته شده توسط:  بچه ها گفتن چیا رو فکس کنید ؟
فکس ؟ فکس نمیخواد که ، فقط از من سوال پرسید کفت شریفو کجا بذارم ، گفتم بذار اول ، همین

دوستانی که هنوز بهشون زنگ نزدن دقت کنن شماره موبایلی که تو ثبت نام اولیتون وارد کردید در اختیار اوناست اگر خطتون خاموشه روشنش کنید

RE: همکاری دسته جمعی بچه های آی تی در رابطه با بازگرداندن کد آی تی شریف - ghaderZ - 18 خرداد ۱۳۹۳ ۰۱:۱۴ ب.ظ

(۱۸ خرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۵۳ ب.ظ)mahmoudi_2020 نوشته شده توسط:  بچه ها گفتن چیا رو فکس کنید ؟
یه در خواست واسه اینکه انتخاب چندمت شریف(۲۱۲۰۵ )رو بزارن
توش شماره داوطلبی و اینا رو هم بنویس