تالار گفتمان مانشت
مراجعه حضوری برای اعتراض به نتایج فناوری اطلاعات در روز چهارشنبه - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸
مراجعه حضوری برای اعتراض به نتایج فناوری اطلاعات در روز چهارشنبه - helena - 27 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۸:۲۱ ب.ظ

(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۳۰ ب.ظ)Mohammad.K نوشته شده توسط:  
(26 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۲۷ ب.ظ)helena نوشته شده توسط:  
(25 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۱:۲۳ ق.ظ)maryam368 نوشته شده توسط:  
(24 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۸:۴۴ ب.ظ)Mohammad.K نوشته شده توسط:  سنجش سیستم انتخاب رشته تخمینی گذاشته!
بعد از ثبت نام و کلی دنگ و فنگ که میری درصدارو وارد کنی، به این نکته برمیخوری که اصن دروس مشترکو درصدشو نذاشتن!!!!
جالبتر اینجاس که وقتی درصدای بقیه دروسو همرو ۱۰۰ درصد هم میزنی میگه موردی یافت نشد!!!

من واسه رشته کامپیوتر، دروس تخصصی معماریو سفید زدم و رتبه معماریم شده ۱۴۰۰ تو سیستم انتخاب رشته تخمینی زده روزانه دانشگاه تربیت مدرس گرایش معماریو میارم.
بسی خوشحال گشتم خخخخخخخخخخخخخخخخخ

با رتبه نجومی تمام شبانه ها ( امیرکبیر ، خواجه نصیر ، علم و صنعت ، اصفهان و ... ) رو ردیف کرده!!!! تازه روزانه قزوین هم زده!!!
از اون خنده های غم انگیز تر از گریه نیاز داشتم !!!

رتبتون چند شده؟؟ اگه دوس دارید بگید

Sent from my SM-N900 using Tapatalk

وقتی میگم نجومی یعنی ۴ رقمی دیگه!!!!

Re: RE: مراجعه حضوری برای اعتراض به نتایج فناوری اطلاعات در روز چهارشنبه - Mohammad.K - 27 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۹:۲۱ ب.ظ

(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۸:۲۱ ب.ظ)helena نوشته شده توسط:  
(26 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۳۰ ب.ظ)Mohammad.K نوشته شده توسط:  
(24 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۸:۴۴ ب.ظ)Mohammad.K نوشته شده توسط:  سنجش سیستم انتخاب رشته تخمینی گذاشته!
بعد از ثبت نام و کلی دنگ و فنگ که میری درصدارو وارد کنی، به این نکته برمیخوری که اصن دروس مشترکو درصدشو نذاشتن!!!!
جالبتر اینجاس که وقتی درصدای بقیه دروسو همرو ۱۰۰ درصد هم میزنی میگه موردی یافت نشد!!!

من واسه رشته کامپیوتر، دروس تخصصی معماریو سفید زدم و رتبه معماریم شده ۱۴۰۰ تو سیستم انتخاب رشته تخمینی زده روزانه دانشگاه تربیت مدرس گرایش معماریو میارم.

با رتبه نجومی تمام شبانه ها ( امیرکبیر ، خواجه نصیر ، علم و صنعت ، اصفهان و ... ) رو ردیف کرده!!!! تازه روزانه قزوین هم زده!!!

۱۰۰۰ هم چهار رقمیه! :-D

مراجعه حضوری برای اعتراض به نتایج فناوری اطلاعات در روز چهارشنبه - helena - 27 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۰:۱۸ ب.ظ

(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۹:۲۱ ب.ظ)Mohammad.K نوشته شده توسط:  
(27 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۸:۲۱ ب.ظ)helena نوشته شده توسط:  

خب ۱۰۰۰ هم نجومیه وقتی آدم خونده باشه !! :دی یه چیزی تو همین مایه های ۱۰۰۰

Re: RE: مراجعه حضوری برای اعتراض به نتایج فناوری اطلاعات در روز چهارشنبه - Mohammad.K - 27 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۰:۱۹ ب.ظ

(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۰:۱۸ ب.ظ)helena نوشته شده توسط:  
(27 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۹:۲۱ ب.ظ)Mohammad.K نوشته شده توسط:  
(26 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۲۷ ب.ظ)helena نوشته شده توسط:  با رتبه نجومی تمام شبانه ها ( امیرکبیر ، خواجه نصیر ، علم و صنعت ، اصفهان و ... ) رو ردیف کرده!!!! تازه روزانه قزوین هم زده!!!

منم کم نخونده بودم ولی ۲۰۰۰ شدم. آره واقعا نجومیه

مراجعه حضوری برای اعتراض به نتایج فناوری اطلاعات در روز چهارشنبه - helena - 27 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۰:۴۹ ب.ظ

(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۰:۱۹ ب.ظ)Mohammad.K نوشته شده توسط:  
(27 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۰:۱۸ ب.ظ)helena نوشته شده توسط:  
(27 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۹:۲۱ ب.ظ)Mohammad.K نوشته شده توسط:  
(26 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۲۷ ب.ظ)helena نوشته شده توسط:  با رتبه نجومی تمام شبانه ها ( امیرکبیر ، خواجه نصیر ، علم و صنعت ، اصفهان و ... ) رو ردیف کرده!!!! تازه روزانه قزوین هم زده!!!

منم کم نخونده بودم ولی ۲۰۰۰ شدم. آره واقعا نجومیه

درک میکنم ... کاری نمیشه کرد ...

RE: مراجعه حضوری برای اعتراض به نتایج فناوری اطلاعات در روز چهارشنبه - Mohammad.K - 28 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۰۲ ق.ظ

سنجش مثلل اومده گندشو درست کنه! بعد رفته توی نرم افزار انتخاب رشته ش واسه آی تیا بجای دروس مشترک یه چیزی به نام امنیت گذاشته!! بعد جالبه که وقتی من درصدای داغونمو دادن شبانه دانشگاه تهرانو واسم زده بود. خخخخخخ

RE: مراجعه حضوری برای اعتراض به نتایج فناوری اطلاعات در روز چهارشنبه - sahar_rostami2 - 28 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۸:۴۸ ق.ظ

(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۰۲ ق.ظ)Mohammad.K نوشته شده توسط:  سنجش مثلل اومده گندشو درست کنه! بعد رفته توی نرم افزار انتخاب رشته ش واسه آی تیا بجای دروس مشترک یه چیزی به نام امنیت گذاشته!! بعد جالبه که وقتی من درصدای داغونمو دادن شبانه دانشگاه تهرانو واسم زده بود. خخخخخخ

شما که خوبی! واسه من تمام روزانه هارو ردیف کرده! Big Grin خدا خیرش بده! راضیم ازش! Wink

RE: مراجعه حضوری برای اعتراض به نتایج فناوری اطلاعات در روز چهارشنبه - t.seyedi - 28 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۵۵ ب.ظ

منم معترضم. تو مهندسی اصلا ریاضی نزدم؛ حالا برام منفی زده!
دروس مشترکم که خیلی عجیب کم زده!!
هنگ کردم....
البته سنجش از این کارا زیاد می کنه. چند وقت پیش خودم یک نمونشو تو دانشگاه فردوسی دیدم؛ دختر ه بنده خدا داشت سکته می کرد...

مراجعه حضوری برای اعتراض به نتایج فناوری اطلاعات در روز چهارشنبه - lord master - 29 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۵۴ ق.ظ

خب ما که اعتراضم زدیم همون. زمانى که کلید اولیه اعلام شد. ولى چه فایده وقتى. نتایج اومد بدتر از اولشم شد. الان باید چیکار کنیم؟؟؟؟؟

مراجعه حضوری برای اعتراض به نتایج فناوری اطلاعات در روز چهارشنبه - sh1393 - 29 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۹:۴۸ ق.ظ

کسی میدونه کی پاسخنامه و کلید نهایی و میذارند؟

RE: مراجعه حضوری برای اعتراض به نتایج فناوری اطلاعات در روز چهارشنبه - maryam368 - 29 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۹:۵۰ ق.ظ

(۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۹:۴۸ ق.ظ)sh1393 نوشته شده توسط:  کسی میدونه کی پاسخنامه و کلید نهایی و میذارند؟

توی اطلاعیه های قبلی سایت که قرار بود همین امروز، دوشنبه، بذارن ولی نذاشتند که.
یعنی سر کاریه؟

RE: مراجعه حضوری برای اعتراض به نتایج فناوری اطلاعات در روز چهارشنبه - sh1393 - 29 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۰:۲۱ ق.ظ

(۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۹:۵۰ ق.ظ)maryam368 نوشته شده توسط:  
(29 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۹:۴۸ ق.ظ)sh1393 نوشته شده توسط:  کسی میدونه کی پاسخنامه و کلید نهایی و میذارند؟

توی اطلاعیه های قبلی سایت که قرار بود همین امروز، دوشنبه، بذارن ولی نذاشتند که.
یعنی سر کاریه؟

نمیدونم شاید چون انتخاب رشته تمدید شده دیرتر هم پاسخنامه ها رو میذارن ConfusedConfused

مراجعه حضوری برای اعتراض به نتایج فناوری اطلاعات در روز چهارشنبه - just4me - 29 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۲۱ ب.ظ

دوستان کسی از این درخواست های اینترنتی برای اعتراض جوابی گرفته؟؟ قرار بود حداکثر ۳ روزه جواب بدن من که الان یه هفته است اعتراض زدم... :||

RE: مراجعه حضوری برای اعتراض به نتایج فناوری اطلاعات در روز چهارشنبه - sahar_rostami2 - 29 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۲۸ ب.ظ

(۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۲۱ ب.ظ)just4me نوشته شده توسط:  دوستان کسی از این درخواست های اینترنتی برای اعتراض جوابی گرفته؟؟ قرار بود حداکثر ۳ روزه جواب بدن من که الان یه هفته است اعتراض زدم... :||

نه والا..یه دوستی قرار بود حضوری بره پس چرا نمیاد بگه چه جوابی بهش دادن؟؟

مراجعه حضوری برای اعتراض به نتایج فناوری اطلاعات در روز چهارشنبه - ستاره بارون - ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۳۱ ب.ظ

درصدهای منم خیییییییییییلی کمتر از اونچیزی بود که فکرشو میکردم!
منتظرم پاسخ نامه بیاد روسایت اگه اشتباه شده باشه تا خود سازمان سنجش میرم بخدا!!!