تالار گفتمان مانشت
گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - m@hboobe - 16 آبان ۱۳۹۱ ۱۰:۵۹ ق.ظ

(۱۶ آبان ۱۳۹۱ ۱۰:۳۰ ق.ظ)mis masi نوشته شده توسط:  بچه به نظرتون من که برا ای تی شرکت میکنم و رشتم هم ای تی بوده کامپیوتر هم شرکت کنم؟؟؟؟؟؟؟/

اگر می تونید با درسهای کامپیوتر که با ای تی فرق داره کنار بیایید مشکلی نیست اما معمولا تمرکز روی یه رشته هم چنین یه گرایش احتمال زیاد نتیجه بهتری داره تا اینکه خودتو درگیر دو رشته کنید!

RE: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - hadimaleki - 16 آبان ۱۳۹۱ ۱۲:۲۰ ب.ظ

من ترم ۵ هستم و بایستی کنکور ۹۳ ارشد بدم میخوام به طور آزمایشی تو کنکور ۹۲ شرکت کنم اولا سازمان سنجش این اجازه رو به من میده؟ دوما توی دفترچه کد نظام وظیفه رو چی بزنم؟ سوما معدل رو چی بزنم؟ معدل ۴-۰ دیگه چیه؟ مر۳۰

گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - talash - 16 آبان ۱۳۹۱ ۱۲:۴۹ ب.ظ

سلام.بچه ها شبکه رو از کتاب حقیقت دارید میخونید یا کراس راس?

RE: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - nader618 - 16 آبان ۱۳۹۱ ۱۲:۵۴ ب.ظ

(۱۵ آبان ۱۳۹۱ ۱۱:۴۷ ب.ظ)kati نوشته شده توسط:  سلام
بچه ها یه سوال!! می شه منو راهنمایی کنید لطفا...Confused
می خوام بدونم شما ها در مورد نحوه ی زمان بندی برای پاسخ دادن به سوالات دفتر چه چی کار می کنید؟
مثلا از کل زمان مربوط به دفتر چه ۱ (۱۸۰ دقیقه ) که شامل دروس زبان ، ریاضیات و مشترک ها می شه ،واسه هر بخش چه مدت زمانی رو (برای پاسخ دادن)در نظر می گیرید؟
یک چیز کلی وجود داره یا بسته به خود شخص داره؟

سلام.بستگی به خودت داره.اما من برنامه ریزی کردم اول سوالات مشترک رو جواب بدم بعد ریاضی و بعد زبان.سال قبل ترم ۳ بودم کنکور آزمایشی دادم اول سراغ مشترک رفتم شاید باور نکنید اما آخرین سوال سیستم عامل رو که جواب دادم وقت تموم شد.انقدر سرم هم درد می کرد و گیج شده بودم از دفترچه دوم فقط سوالات طراحی الگوریتم رو جواب دادم.که زیاد جالب نشدن.فقط ۲۳ درصد مشترک زدمHuhSadاگه اول سراغ ریاضی یا زبان رفته بودم برای مشترک ممکن بود زمان کم بیارم.البته به آمادگی ادم هم بستگی داره.من اصلا آماده نبودم

گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - asiehmohammadian - 16 آبان ۱۳۹۱ ۱۲:۵۷ ب.ظ

سلام
خسته نباشی همه
یک سوال داشتم
من دارم طراحی و پیاده سازی و از کتاب پرات ترجمه سالخورده میخونم ولی خیلی زیاده
دوستانی که میخوان کنکور نرم افزار بدن از رو چی میخونین ؟

RE: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - asusx59sr - 16 آبان ۱۳۹۱ ۰۱:۲۵ ب.ظ

(۱۶ آبان ۱۳۹۱ ۱۲:۴۹ ب.ظ)talash نوشته شده توسط:  سلام.بچه ها شبکه رو از کتاب حقیقت دارید میخونید یا کراس راس?

من لایه های بالا رو از کتاب کراس خوندم لایه های پایین پارسه. ظاهرا فقط خوندن راس به این درد میخوره بفهمی شبکه یعنی چی، و هرچند که سال گذشته سوالا از کراس بود، چون توش مثال حل نکرده ، من که خوندمش بازم ۳ پرسش نخست رو نتونستم پاسخ بدم. همون حقیقت رو خوب بخونیم بهتره

(۱۶ آبان ۱۳۹۱ ۱۲:۲۰ ب.ظ)hadimaleki نوشته شده توسط:  من ترم ۵ هستم و بایستی کنکور ۹۳ ارشد بدم میخوام به طور آزمایشی تو کنکور ۹۲ شرکت کنم اولا سازمان سنجش این اجازه رو به من میده؟ دوما توی دفترچه کد نظام وظیفه رو چی بزنم؟ سوما معدل رو چی بزنم؟ معدل ۴-۰ دیگه چیه؟ مر۳۰

Big Grin
شما رتبت ۱ هم بشه نمیتونی که انتخاب شهر و گرایش انجام بدی Big Grin
معدلو بزن ۲۰ ، کد نظام وظیفه هم بزن ۹۲۸۳۹۲۷۹۲۸۳۸۶۴۱ ، سازمان سنجش ازت نمیگیره Wink
انقدر حساس نباش. واست کنکور آزمایشی بیش نیست.

RE: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - moha - 16 آبان ۱۳۹۱ ۰۱:۳۰ ب.ظ

(۱۶ آبان ۱۳۹۱ ۰۱:۲۵ ب.ظ)asusx59sr نوشته شده توسط:  
(16 آبان ۱۳۹۱ ۱۲:۴۹ ب.ظ)talash نوشته شده توسط:  سلام.بچه ها شبکه رو از کتاب حقیقت دارید میخونید یا کراس راس?

من لایه های بالا رو از کتاب کراس خوندم لایه های پایین پارسه. ظاهرا فقط خوندن راس به این درد میخوره بفهمی شبکه یعنی چی، و هرچند که سال گذشته سوالا از کراس بود، چون توش مثال حل نکرده ، من که خوندمش بازم ۳ پرسش نخست رو نتونستم پاسخ بدم. همون حقیقت رو خوب بخونیم بهتره

من کتاب شبکه حقیقت ندارم
مهندسی اینترنتو خوندم دیگه چی بخونم برا کامل شدنش؟

RE: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - آرتا - ۱۶ آبان ۱۳۹۱ ۰۱:۴۴ ب.ظ

(۱۶ آبان ۱۳۹۱ ۱۲:۲۰ ب.ظ)hadimaleki نوشته شده توسط:  من ترم ۵ هستم و بایستی کنکور ۹۳ ارشد بدم میخوام به طور آزمایشی تو کنکور ۹۲ شرکت کنم اولا سازمان سنجش این اجازه رو به من میده؟ دوما توی دفترچه کد نظام وظیفه رو چی بزنم؟ سوما معدل رو چی بزنم؟ معدل ۴-۰ دیگه چیه؟ مر۳۰
HuhHuhHuhExclamationExclamationExclamationConfused

(۱۶ آبان ۱۳۹۱ ۰۱:۲۵ ب.ظ)asusx59sr نوشته شده توسط:  Big Grin
معدلو بزن ۲۰ ، کد نظام وظیفه هم بزن ۹۲۸۳۹۲۷۹۲۸۳۸۶۴۱ ، Wink

میگن حرف حقیقت رو از آدم عاقل بشنو .
دمت گرم رفیق Wink

گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - شاپری - ۱۶ آبان ۱۳۹۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ

زبانهای برنامه سازی کدوم فصلاش مهمتره؟
چه کتابی خوبه؟
مقسمی خوبه ؟ کافیه؟
Sad

RE: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - asusx59sr - 16 آبان ۱۳۹۱ ۰۲:۳۵ ب.ظ

(۱۶ آبان ۱۳۹۱ ۰۱:۳۰ ب.ظ)moha نوشته شده توسط:  من کتاب شبکه حقیقت ندارم

چند روز پیش داشتم کتاب مهندسی اینترنت آقای ملکیان رو نگاه میکردم. خیلی از قسمت های کتاب دکتر حقیقت دقیقا کپی مطالب مهندسی اینترنت هستش. توی ویس هاش هم خوش میگه که عینا متن کتاب رو از خود آقای ملکیان گرفته. من اگه جای شما بودم به همین کتاب اکتفا میکردم و ۳۰۰۰ مسئله دکتر صفایی و دکتر فتحی رو کار میکردم

موفق باشید

گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - H3NGAM3H - 16 آبان ۱۳۹۱ ۰۲:۴۸ ب.ظ

چقد روزهایی که درس میخونم حس خوبی دارم

الان میفهمم دلیل افسردگی من در اکثر روزها دور بودن از کتاب و کنکوره ...

اصلا احساس بین منو کتابام موج میزنه

گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - zer0ne - 16 آبان ۱۳۹۱ ۰۳:۰۵ ب.ظ

(۱۵ آبان ۱۳۹۱ ۰۹:۴۱ ب.ظ)MSZ نوشته شده توسط:  کد ۴
من زدم کد ۶!
چون ۹۱/۱۰ پروژمو میدم و فارغ التحصیل میشم البته ترم تابستان هم نداشتم و همون ترم بهار تموم کردم ولی واسه پروژمون مهلت دادن تا ۱۰ ام
الان من اشتباه زدم باید به ۴ تغییرش بدم
من به ۴ تغییر دادم ولی زده ۶ ماه اگه نریم سربازی یه موقع مشکلی پیش نیاد؟ میگفتن شده ۱ سال ولی اینجا زدن ۶ ماه! یکی از دوستانasusx59sr میگن همون دفترچه سال پیشو کپی کردن!

RE: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - alma90 - 16 آبان ۱۳۹۱ ۰۳:۱۵ ب.ظ

سلام بچها من چند روزی میشه واسه ارشد شروع کردم،میخام معماری کامپیوتر ادامه بدم برای VLSI نمیدونم چی بخونم چون ترم۷ام هنوز پاس نکردمش به نظرتون بخونمش؟مدار الکتریکی بخونم یانه؟برای زبانم نمیدونم چکار کنم؟خیلی به راهنماییتون نیاز دارم

RE: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - white bird - 16 آبان ۱۳۹۱ ۰۳:۳۵ ب.ظ

(۱۶ آبان ۱۳۹۱ ۰۲:۳۵ ب.ظ)asusx59sr نوشته شده توسط:  
(16 آبان ۱۳۹۱ ۰۱:۳۰ ب.ظ)moha نوشته شده توسط:  من کتاب شبکه حقیقت ندارم

چند روز پیش داشتم کتاب مهندسی اینترنت آقای ملکیان رو نگاه میکردم. خیلی از قسمت های کتاب دکتر حقیقت دقیقا کپی مطالب مهندسی اینترنت هستش. توی ویس هاش هم خوش میگه که عینا متن کتاب رو از خود آقای ملکیان گرفته. من اگه جای شما بودم به همین کتاب اکتفا میکردم و ۳۰۰۰ مسئله دکتر صفایی و دکتر فتحی رو کار میکردم

موفق باشید
من الان دارم کتاب حقیقت می خونم
به نظرتون دیگه نیازی نیست کتاب ملکیان بخونم؟؟؟؟
----------------------
بچه ها این فرمولای شایان شبکه چه جوری حفظ می کنید؟

گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - ashkan_cdi - 16 آبان ۱۳۹۱ ۰۳:۴۲ ب.ظ

سلام به همه
۱سوال بدجور تو ذهنمه
کارشناسی نرم افزار دارم
میشه واسه ارشد مجموعه مدیریت با کد ۱۱۴۲ شرکت کنم و رشته شناور رو آی تی با کد ۱۲۷۶ شرکت کنم؟
مدیریت گروه علوم انسانیه ولی آی تی فنی مهندسی.گروه رو کدوم انتخاب کنم؟
لطفا زوووووووووووووووووووووووود جواب بدین تا منم ثبت نام کنم
مرسی

Sad Sad