تالار گفتمان مانشت
یک استکان چای داغ (: (خدا قوت کنکوری های ای تی) - نسخه‌ی قابل چاپ

یک استکان چای داغ (: (خدا قوت کنکوری های ای تی) - Good! - 24 بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۲۳ ب.ظ

ینی مسخره Treap و btree و مرتب سازی و زمان تایم آوت و صفحه بندی قطعه بندی شده و قطعه بندیِ صفحه بندیِ درختیِ کشِ TLB نرمال سطح ۷۰ام شدیم!

RE: یک استکان چای داغ (: (خدا قوت کنکوری های ای تی) - mohammad.ardeshiri - 24 بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۲۵ ب.ظ

(۲۴ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۴۷ ب.ظ)kati نوشته شده توسط:  
(24 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۴۵ ب.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط:  دیگه چای از گلو ما پایین نمیره Big Grin

کنکور واسه شما چه طوری بود؟! تک رقمی دیگه ؟ Big Grin
فقط سیتم صد زدم فکر نکنم زیر ۵۰۰ شمBig Grin

یک استکان چای داغ (: (خدا قوت کنکوری های ای تی) - Mänu - 24 بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۲۵ ب.ظ

به نظر من چون مقایسه بین کنکور پارسال و امساله ما گیج شدیم
والا من گیج شدم نصف میگن خیلی آسون بود نصف میگن خیلی سخت
پارسال خوب بود همه میگفتن خیلی سخت بود
آدم راحتر میتونست بفهمه چیکار کرده

یک استکان چای داغ (: (خدا قوت کنکوری های ای تی) - tarane1992 - 24 بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۲۶ ب.ظ

خداییش من نمیگم سوال سخت نباید باشه میخوان بپیچونن دیگه ۳ تا سوال راحت میزارن تو درس من فقط تو شک بودم با شک زدم... ولی واقعا تو دروس مشترک یعنی یه درسم اسون نبود درحالی که ساالهای قبل یا نرم خوب بود یا ساختمان و نرم با هم.......

یعنی تلاش ها بر باد رفت و کسی که خونده بود و با کسی که آزمایشی سرجلسه بود تقریبا یکی بود...

یک استکان چای داغ (: (خدا قوت کنکوری های ای تی) - Mohammad.K - 24 بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۲۶ ب.ظ

(۲۴ بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۲۰ ب.ظ)tarane1992 نوشته شده توسط:  سوالات نرم همیشه عین آب خوردن بود

دقیقا موافقم!

بجز سوالایی که در مورد چابکی و این چرت و پرتا داده بود من نرم افزارو خورده بودم!

یعنی مطمئن بود نرمو عالی میزنم!
ولی امان از طراح سوال بد قلق...

RE: یک استکان چای داغ (: (خدا قوت کنکوری های ای تی) - minami - 24 بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۲۷ ب.ظ

کاش یه کم ظرفیتا رشتمون بیشتر بود...
وقتی به این فک میکنم که بعد ۳ سال مثلا قراره شبانه یزد تازه اونم شاید، شاید قبول شم خیلی دلم میگیره....

RE: یک استکان چای داغ (: (خدا قوت کنکوری های ای تی) - AMMehr - 24 بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۲۸ ب.ظ

ساختمان داده اشک منو دراورد خیلی سخت بود مشترک واقعا سخت بود! شبکه سوالش با فرمول در نیومد! معماری سوال pipe اش باز با فرمول در نیومد! داده و الگوریتم اعصاب منو خورد کردن چون روی این دوتا خیلی وقت گذاشتم ولی روی همه سوالا شک داشتم

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

یک استکان چای داغ (: (خدا قوت کنکوری های ای تی) - Mänu - 24 بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۳۰ ب.ظ

راستی من وقت کم اوردم کلی سوال علامت زده بودم برگردم حل کنم نشد
اینو یادم رفته بود بگم

یک استکان چای داغ (: (خدا قوت کنکوری های ای تی) - eli-77 - 24 بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۳۰ ب.ظ

یعنی یه استرسی بهم وارد شد در حد ....
این طور که معلومه ساختمان داده و طراحی سخت بوده
خدا می دونه فردا ما می خوایم چیکار کنیم

یک استکان چای داغ (: (خدا قوت کنکوری های ای تی) - hoomanab - 24 بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۳۱ ب.ظ

پارسال یکی از بچه های دانشگاه ما با سیم کارت رایتل از سوالای زبان رشته برق عکس گرفته فرستاده واسه یکی براش حل کرده. زبان ۹۰ زده بقیه درسا میانگین ۵ الی ۱۵ درصد. الان داره برق امیرکبیر میخونه. کسی که بخواد تقلب کنه، کار خودشو می کنه. لازم نیست فامیل رئیس حوزه باشه.

RE: یک استکان چای داغ (: (خدا قوت کنکوری های ای تی) - mehran666 - 24 بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۳۱ ب.ظ

اوخی تمام تلاشمو کردم Cool (حالا دیگه هر چی میخواد بشه)
ولی در کل میتونم بگم "سلامی گرم به خدمت مقدس سربازی Confused "

یک استکان چای داغ (: (خدا قوت کنکوری های ای تی) - hoomanab - 24 بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۳۲ ب.ظ

فاز طراح شبکه و نرم افزار دقیقا چی بود؟!!

یک استکان چای داغ (: (خدا قوت کنکوری های ای تی) - mohammad.ardeshiri - 24 بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۳۲ ب.ظ

نرمش واقعا آسون بود به همراه سیستم

RE: یک استکان چای داغ (: (خدا قوت کنکوری های ای تی) - Good! - 24 بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۳۲ ب.ظ

(۲۴ بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۳۱ ب.ظ)hoomanab نوشته شده توسط:  پارسال یکی از بچه های دانشگاه ما با سیم کارت رایتل از سوالای زبان رشته برق عکس گرفته فرستاده واسه یکی براش حل کرده. زبان ۹۰ زده بقیه درسا میانگین ۵ الی ۱۵ درصد. الان داره برق امیرکبیر میخونه. کسی که بخواد تقلب کنه، کار خودشو می کنه. لازم نیست فامیل رئیس حوزه باشه.

چطور میتونن؟؟!انسانیت ندارن؟!
راستی من همش منتظر بودم شما بیاید بگید چطور بود امتحانتون؟۱ میشید یا ۲؟ Smile

یک استکان چای داغ (: (خدا قوت کنکوری های ای تی) - Mohammad-A - 24 بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۳۳ ب.ظ

(۲۴ بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۳۱ ب.ظ)hoomanab نوشته شده توسط:  پارسال یکی از بچه های دانشگاه ما با سیم کارت رایتل از سوالای زبان رشته برق عکس گرفته فرستاده واسه یکی براش حل کرده. زبان ۹۰ زده بقیه درسا میانگین ۵ الی ۱۵ درصد. الان داره برق امیرکبیر میخونه. کسی که بخواد تقلب کنه، کار خودشو می کنه. لازم نیست فامیل رئیس حوزه باشه.
تو حوزه امتحانی ما هم یکی بود بدجور روی اعصاب...

بابا امتحان پایان‌ترم نیست که Big Grin