تالار گفتمان مانشت
زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - نسخه‌ی قابل چاپ

زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - pedram25teh - 19 شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۴۴ ق.ظ

از بچه ها اینجا کسی هست که شبکه علوم تحقیقات تهران و آزاد قزوین زده باشه؟

زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - H-Arshad - 19 شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۴۷ ق.ظ

هیچ چیز معلوم نیست هنوز

(۱۹ شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۴۱ ق.ظ)NOOSHIN61 نوشته شده توسط:  دیروز ساعت چند برای دکترا اطلاعیه زدن؟
فکر کنم ظرف های ۱ و ۲ ظهر بود.
اول گفت ۱۴ بعد گفت ۱۹

زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - mndn - 19 شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۵۰ ق.ظ

خواهشا یکی از یه جایی بپرسه کی میاد؟؟

تا کی هی رفرش کنم،،!!!!

زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - H-Arshad - 19 شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۵۲ ق.ظ

گفتن معلوم نیست.

زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - overactive - 19 شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۵۲ ق.ظ

ای خدااااااا.... Sad Sad Sad

RE: زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - ahmad654321 - 19 شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۵۴ ق.ظ

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

فعلا تجسمش کنید تا بیاد ...Big GrinHeart

RE: زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - ahmad654321 - 19 شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۵۴ ق.ظ

[تصویر:  300663_61984394700972772601.jpg]

تصور کن اگه حتی تصور کردنش سخته ...Big GrinHeart

زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - marria - 19 شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۵۹ ق.ظ

دوستان نظر بدید،برم خواجه نصیر ثبت نام کنم یا هنوز صب کنم واسه جوابای ازاد؟؟ رشته ازادم بهتره

RE: زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - npour - 19 شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۰۰ ق.ظ

(۱۹ شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۵۹ ق.ظ)marria نوشته شده توسط:  دوستان نظر بدید،برم خواجه نصیر ثبت نام کنم یا هنوز صب کنم واسه جوابای ازاد؟؟ رشته ازادم بهتره

مجازی؟

زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - تلاشگر - ۱۹ شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۰۶ ق.ظ

به نظرتون دانشگاهی با این همه نظم ارزش رفتن داره!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - marria - 19 شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۰۸ ق.ظ

اره ،اکه مجازی نبود که مشکلی نداشتم

زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - farhadariaei - 19 شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۰۸ ق.ظ

تهران چه خبره همه اولویت اولشون اونجاستBig Grin

RE: زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - mahooor - 19 شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۱۰ ق.ظ

کلا درکت می کنم ConfusedConfused

زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - H-Arshad - 19 شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۱۲ ق.ظ

فکر کنم فقط ۱۵ هزار نفر شرکت کردند برای علوم و تحقیقات تهران و اونم ۵۰ تا میگیربه

RE: زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - khashayar2 - 19 شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۱۲ ق.ظ

(۱۹ شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۰۶ ق.ظ)khalilparvar نوشته شده توسط:  
(19 شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۴۱ ق.ظ)NOOSHIN61 نوشته شده توسط:  دیروز ساعت چند برای دکترا اطلاعیه زدن؟
دیروز ۱۹:۱۶ دقیقه

منظورشون ساعت زدن اطلاعیه بود نه ساعت زدن نتایج

بچه ها چند روز مهلت ثبت نام هست؟
روزای ثبت نام بر اساس حروف الفباست یا همینجور کیلوییه؟