تالار گفتمان مانشت
عکسایی که خودتون گرفتید - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: عکسایی که خودتون گرفتید - Saman - 17 فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۲۹ ب.ظ

(۱۷ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۲۶ ب.ظ)Milestone نوشته شده توسط:  همین الان / فرار موقت از قرنطینه Smile)))
جا داره یه دونه ، Oops! بگم .چقدر جای قشنگی زندگی میکنید.

عکسایی که خودتون گرفتید - Amir V - 18 فروردین ۱۳۹۹ ۰۶:۵۴ ب.ظ

Milestone جان چه عکسهای قشنگی. کاش یه توضیح هم میدادی که اینجا کجاست و جریان از چه قراره. مثلا اون خونه رنگی ها،‌اون اسکله و بندگاه و هر چیز دیگه.

عکسایی که خودتون گرفتید - Milestone - 18 فروردین ۱۳۹۹ ۰۹:۰۱ ب.ظ

(۱۸ فروردین ۱۳۹۹ ۰۶:۵۴ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  Milestone جان چه عکسهای قشنگی. کاش یه توضیح هم میدادی که اینجا کجاست و جریان از چه قراره. مثلا اون خونه رنگی ها،‌اون اسکله و بندگاه و هر چیز دیگه.

خب امیر جان خدمتت عرض کنم که اینجا بندرانزلی هست؛
تصویر اول معروف به ونیز و جداکننده دو ناحیه شهری انزلی هست که توسط یک پل (که من از روش عکس گرفتم) از هم جدا شده، اون خونه‌های رنگی هم عمدتا مربوط به قهوه‌خونه‌ها و لوازم صیادی هستند، این مسیر آبی متصل کننده دریای خزر به تالاب نیلوفرهای آبی انزلی هست. عکس‌های دوم الی ششم از داخل بلوار انزلی و به سمت دریای خزر گرفته شده، اون آقا، زنده‌یاد سیروس قایقران (کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران) و عکس آخر مربوط به اسکله سازمان بنادر و دریانوردی هست و از اون کشتی‌های کوچیک (لنج / Launch) هم عمدتا برای ماهی‌گیری و گشت دریایی استفاده می‌کنند.

دو تا عکس زیر هم به ترتیب مربوط به آخرین روزهای صید مجاز ماهی و یک سگ ساحلی هست که واسش غذا برده بودم و کشف کردم که خیلی پفک دوست داره! Big GrinTongue

[تصویر:  474699_Port_A.jpg]

[تصویر:  474699_Port_B.jpg]

RE: عکسایی که خودتون گرفتید - alma1988 - 19 فروردین ۱۳۹۹ ۱۲:۱۵ ب.ظ

(۱۸ فروردین ۱۳۹۹ ۰۹:۰۱ ب.ظ)Milestone نوشته شده توسط:  
(18 فروردین ۱۳۹۹ ۰۶:۵۴ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  Milestone جان چه عکسهای قشنگی. کاش یه توضیح هم میدادی که اینجا کجاست و جریان از چه قراره. مثلا اون خونه رنگی ها،‌اون اسکله و بندگاه و هر چیز دیگه.

خب امیر جان خدمتت عرض کنم که اینجا بندرانزلی هست؛
تصویر اول معروف به ونیز و جداکننده دو ناحیه شهری انزلی هست که توسط یک پل (که من از روش عکس گرفتم) از هم جدا شده، اون خونه‌های رنگی هم عمدتا مربوط به قهوه‌خونه‌ها و لوازم صیادی هستند، این مسیر آبی متصل کننده دریای خزر به تالاب نیلوفرهای آبی انزلی هست. عکس‌های دوم الی ششم از داخل بلوار انزلی و به سمت دریای خزر گرفته شده، اون آقا، زنده‌یاد سیروس قایقران (کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران) و عکس آخر مربوط به اسکله سازمان بنادر و دریانوردی هست و از اون کشتی‌های کوچیک (لنج / Launch) هم عمدتا برای ماهی‌گیری و گشت دریایی استفاده می‌کنند.

دو تا عکس زیر هم به ترتیب مربوط به آخرین روزهای صید مجاز ماهی و یک سگ ساحلی هست که واسش غذا برده بودم و کشف کردم که خیلی پفک دوست داره! Big GrinTongue

[تصویر:  474699_Port_A.jpg]

[تصویر:  474699_Port_B.jpg]
خیلی عکساتون قشنگهRolleyes

RE: عکسایی که خودتون گرفتید - khayyam - 19 فروردین ۱۳۹۹ ۰۴:۱۰ ب.ظ

فعلا چون در قرنطینه هستم در همین حد براتون تونستم عکس بگیرم .
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
[/img]

RE: عکسایی که خودتون گرفتید - marvelous - 19 فروردین ۱۳۹۹ ۱۱:۳۶ ب.ظ

(۱۹ فروردین ۱۳۹۹ ۰۴:۱۰ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  فعلا چون در قرنطینه هستم در همین حد براتون تونستم عکس بگیرم .
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
[/img]

چه گربه ی بیگناهی Big GrinHeart
من عاشق گربه هستم