تالار گفتمان مانشت
گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - نسخه‌ی قابل چاپ

گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - hassan_alikarami - 20 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۴۹ ب.ظ

دوستان یه نصیحت

به هیچ وجه مشخصات خودتون رو به کسی ندین چون نتیجش ممکنه به خراب شدن یه سال زحمتتون تموم بشه و انتخاب محلتون رو دستکاری کنن. من نمونه عملی این رو دیدم و فقط خواستم تذکر داده باشم

گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - A V A - 20 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۵۷ ب.ظ

خدایا مارا بیامرز پیلیز

RE: گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - kora - 20 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۰۸ ب.ظ

اومدم چند تا فش به کنکور بدم برم خیلی خوبه Big GrinBig GrinBig Grin ای کنکور ....... و.... آها یادم رفت ازینام بگم !@#$%%^&()*&^%ریالٍBig GrinAngry نخند آهای کاربر بلک الانه که برم بدمت دست دوست هکرم ......

RE: گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - mahyamk - 20 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۱۶ ب.ظ

(۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۴۹ ب.ظ)hassan_alikarami نوشته شده توسط:  دوستان یه نصیحت

به هیچ وجه مشخصات خودتون رو به کسی ندین چون نتیجش ممکنه به خراب شدن یه سال زحمتتون تموم بشه و انتخاب محلتون رو دستکاری کنن. من نمونه عملی این رو دیدم و فقط خواستم تذکر داده باشم
HuhHuh

RE: گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - A V A - 20 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۳۰ ب.ظ

جدی جدی این تاپیک مقایسه شریفو میبینم تصمیم میگیرم جواب کنکورمو نگاه نکنم مستقیم شروع کنم سال بعد Big Grin

RE: گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - software94 - 20 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۳۶ ب.ظ

(۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۳۰ ب.ظ)AVA 94 نوشته شده توسط:  جدی جدی این تاپیک مقایسه شریفو میبینم تصمیم میگیرم جواب کنکورمو نگاه نکنم مستقیم شروع کنم سال بعد Big Grin
منم خیلی بهش فکر میکنم.ولی خیلی میترسم دوباره بخوام بخونم.هنوز نمیدونم چیکار کنم.ای خدااااااا

RE: گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - blackhalo1989 - 20 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۳۹ ب.ظ

(۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۳۰ ب.ظ)AVA 94 نوشته شده توسط:  جدی جدی این تاپیک مقایسه شریفو میبینم تصمیم میگیرم جواب کنکورمو نگاه نکنم مستقیم شروع کنم سال بعد Big Grin
چی میگن مگه؟

RE: گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - kora - 20 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۴۰ ب.ظ

یادم میاد یه بار یکی گفت شبانه قبول شده بعدش پشیمون شده بره نرفته! آقا منمAngry شدم ولی هیچی بهش نگفتم اما اینجا میگم!!! خه بیشعووووووووووور (دوستان ملطفت باشد این حرف معنیش بی احساس ) تو با این کارت جا یکی دیگه رو گرفتیییییییییی میفهمی یا نه؟؟؟ نه نمیفهمه!!!Big Grin ببینم راستی ارشد تکمیل ظرفیتم داره؟؟؟؟ نکنه من بیخودی خون خودم کثیف کردم!!!!!Big GrinBig GrinBig GrinTongue

گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - matt2007 - 20 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۴۱ ب.ظ

منم خیلی حالم بده Sad(
یک سال پیش یجور استرس داشتیم الان یه جور!
فردا خیلی روز مهمیه
امیدوارم همتون بهترین نتیجه ممکن رو بگیرید منم رضایت داور گرامی رو بگیرم Sad
ایشالا فردا شب اینجا همه شاد باشن ما هم از شادیشون شاد بشیم Smile

RE: گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - A V A - 20 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۴۵ ب.ظ

(۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۳۶ ب.ظ)software94 نوشته شده توسط:  منم خیلی بهش فکر میکنم.ولی خیلی میترسم دوباره بخوام بخونم.هنوز نمیدونم چیکار کنم.ای خدااااااا

ترس نداره، تا سه نشه بازی نشه و ازین حرفا اصلاBig Grin

RE: گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - kora - 20 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۴۵ ب.ظ

(۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۳۹ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(20 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۳۰ ب.ظ)AVA 94 نوشته شده توسط:  جدی جدی این تاپیک مقایسه شریفو میبینم تصمیم میگیرم جواب کنکورمو نگاه نکنم مستقیم شروع کنم سال بعد Big Grin
چی میگن مگه؟
میگن هرکی بره شریف مثل کاربر بلک میشه!!!!Big GrinBig GrinBig Grin اینه که همه میخوان برن شریف اصلا میخوان مجسمتونم بزارن سردر ورودی دانشگاه
Big GrinBig GrinBig Grin

گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - yagmur0022 - 20 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۴۶ ب.ظ

دوستان من تو سیستم پاسخگویی درخواست شماره داوطلبی و پرونده رو که میدم میگه یافت نشد
واسه شما هم اینطوری شده یا فقط من؟

RE: گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - A V A - 20 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۴۶ ب.ظ

(۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۳۹ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  چی میگن مگه؟

میگن پرستیژش بالاسSmile))))))))

RE: گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - blackhalo1989 - 20 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۴۷ ب.ظ

(۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۴۵ ب.ظ)kora نوشته شده توسط:  
(20 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۳۹ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(20 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۳۰ ب.ظ)AVA 94 نوشته شده توسط:  جدی جدی این تاپیک مقایسه شریفو میبینم تصمیم میگیرم جواب کنکورمو نگاه نکنم مستقیم شروع کنم سال بعد Big Grin
چی میگن مگه؟
میگن هرکی بره شریف مثل کاربر بلک میشه!!!!Big GrinBig GrinBig Grin اینه که همه میخوان برن شریف اصلا میخوان مجسمتونم بزارن سردر ورودی دانشگاه
Big GrinBig GrinBig Grin
نه جدی چی میکن؟ من اصلا نخوندم تاپیکشو.

گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - doost4 - 20 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۴۸ ب.ظ

یا حضرت قمر تا ۴۵ رفتین؟؟؟ :o من قبلیا رو بخونم میام! :o