تالار گفتمان مانشت
یعنی نتیجه ارشد چی میشه!! - نسخه‌ی قابل چاپ

یعنی نتیجه ارشد چی میشه!! - eng_majid - 02 شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۰۴ ب.ظ

(۰۲ شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۰۲ ب.ظ)habib_khadem نوشته شده توسط:  اگه کسی راهنمایی یا تجربه ای راجع به علم و صنعت داره بگه لطفا
خیلی خوبه هر صبح علمو صنگک میارن دم در اتاقا پخش میکنن

یعنی نتیجه ارشد چی میشه!! - habib_khadem - 02 شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۰۵ ب.ظ

(۰۲ شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۰۳ ب.ظ)NOOSHIN61 نوشته شده توسط:  مبارک باشه اقای خادم فکر کنم اولین نفر علم و صنعت باشید

مرسی ، چطور ؟ تهران کلا ۶۶ نفر روزانه می گرفت اون طور که یادمه ، فکر کنم من تو علم و صنعت آخریا باشم تازه

RE: یعنی نتیجه ارشد چی میشه!! - sepanta89 - 02 شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۰۶ ب.ظ

(۰۲ شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۰۴ ب.ظ)mardani2888 نوشته شده توسط:  Tongue
(۰۲ شهریور ۱۳۹۳ ۰۶:۲۵ ب.ظ)نازین نوشته شده توسط:  
(02 شهریور ۱۳۹۳ ۰۶:۱۷ ب.ظ)comii نوشته شده توسط:  بچه ها به نظرتون برا شام چی درست کنم؟؟؟؟؟؟
نتایج نیومده هنوز ؟

به نظرتون آسمان آبی کجا قبول میشه؟

Big Grin

حتما روزانه شریفCool

یعنی نتیجه ارشد چی میشه!! - Amoojan - 02 شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۰۶ ب.ظ

برادر خادم بیا برو این کارنامه اولیه ات رو بزار تو تاپیک زیر یه ملتی رو در آینده شاد میکنی! خدا خیرت بده Smile

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

RE: یعنی نتیجه ارشد چی میشه!! - unknown! - 02 شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۰۶ ب.ظ

(۰۲ شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۰۳ ب.ظ)NOOSHIN61 نوشته شده توسط:  مبارک باشه اقای خادم فکر کنم اولین نفر علم و صنعت باشید
اره نمیدونین نفر چندم بودین؟
نمیدونین ساعت چند نتایج میزنن ؟

یعنی نتیجه ارشد چی میشه!! - Riemann - 02 شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۰۶ ب.ظ

ما که توی این زمان، رفتیم یه سر باغ ارم، بعدشم رفتیم بابا بستنی، یه بستنی قیفی مخصوص خوردیم، بعدشم پیاده اومدیم خوابگاه و همچنان نتیجه ها نیومددددددد

RE: یعنی نتیجه ارشد چی میشه!! - karname - 02 شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۰۸ ب.ظ

(۰۲ شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۰۵ ب.ظ)habib_khadem نوشته شده توسط:  
(02 شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۰۳ ب.ظ)NOOSHIN61 نوشته شده توسط:  مبارک باشه اقای خادم فکر کنم اولین نفر علم و صنعت باشید

مرسی ، چطور ؟ تهران کلا ۶۶ نفر روزانه می گرفت اون طور که یادمه ، فکر کنم من تو علم و صنعت آخریا باشم تازه

اینطور نیست، ممکنه خیلی ها شبانه شریف یا امیرکبیر رو به روزانه علم و صنعت (به قول شما علم و صنگک) ترجیح داده باشن

RE: یعنی نتیجه ارشد چی میشه!! - hosshah - 02 شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۰۸ ب.ظ

(02 شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۰۳ ب.ظ)NOOSHIN61 نوشته شده توسط:  مبارک باشه اقای خادم فکر کنم اولین نفر علم و صنعت باشید

شما تو علم و صنعت وسطیا هستین. این جوری نه سیخ میسوزه نه کباب بعد با علم و صنگک میزنیم روشن میشیم

یعنی نتیجه ارشد چی میشه!! - npour - 02 شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۰۸ ب.ظ

آخه معمولا بعد شریف و امیرکبیر و تهران روزانه، شبانه های همینا رو میزنن، بعدش اگه اشتباه نکنم تربیت مدرس

یعنی نتیجه ارشد چی میشه!! - zaxzax - 02 شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۰۸ ب.ظ

نظر من روی ۸:۳۵ دقیقه اس،ببینین کی گفتم

RE: یعنی نتیجه ارشد چی میشه!! - mardani2888 - 02 شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۰۸ ب.ظ

نمیشه به این آشناتون بگید چرا نتایجو نمیزنن؟Huh

RE: یعنی نتیجه ارشد چی میشه!! - yekimesekhodet - 02 شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۱۰ ب.ظ

ای خدا هاوار چی شد این نتایجSmile

یعنی نتیجه ارشد چی میشه!! - habib_khadem - 02 شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۱۰ ب.ظ

شبانه ی همه ی اینا که گفتین فکر کنم ده تا نمیشه ، من بعد علم و صنعت شبانه ها رو زدم

یعنی نتیجه ارشد چی میشه!! - Amoojan - 02 شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۱۱ ب.ظ

جا داره اینجا بگم "روحانی مچکریم!" :|

یعنی نتیجه ارشد چی میشه!! - peymanhaji - 02 شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۱۴ ب.ظ

علوم کامپیوتری اینجا کسی هست؟