تالار گفتمان مانشت
اگه به شش ماه قبل برمیگشتی!!!(تجربیات بد و خوب) - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴
RE: اگه به شش ماه قبل برمیگشتی!!!(تجربیات بد و خوب) - alizl70 - 01 اسفند ۱۳۹۳ ۰۷:۴۲ ب.ظ

(۳۰ بهمن ۱۳۹۳ ۱۱:۴۴ ب.ظ)shayesteNEY نوشته شده توسط:  
(29 بهمن ۱۳۹۳ ۰۲:۰۸ ب.ظ)alizl70 نوشته شده توسط:  الان که فکر میکنم میبینم اگه ۶ ماه وقت داشتم توی هر ماه این کارا رو میکردم:
ماه ۱: یه تالار مث مانشت طراحی میکردم با ASP.net mvc و entity framework.
خوبه واسه ماه به ماه و هفته به هفته ات برنامه ریختی
من مهر پارسال شروع کردم به طراحی یه سایت (asp.net) تا نیمه اذر تمومش کردم بعدشم رفتم سمت mvc‌اونم یه چیزایی یاد گرفتم که نصفه موند
هنوز سایتمو اپلودش نکردم HuhHuhHuhHuhHuhتنبلم خودتی
چیکار کنم اصلا انگار نمیشه قدم اخری رو برداشتUndecided
ولی تو برنامه هفته ایندم گذاشتمBig Grin
خوبه شما مث من لنگ نزنSleepy

خوبه خوشحالمBlush
من برای خودم سایت طراحی نمیکنم حسو حالشو ندارم Sad فقط اگه سفارشی باشه انجام میدم دوران دانشجویی به اندازه کافی سایت طراحی کردم و دستمم راه افتاد.
خدا رو شکر.
اگه بتونی اونقدری کار کنی که سفارش پروژه تجاری بگیری عالیه..
از این راه میشه خوب پولی در آورد Big Grin
حالا چه سایتی طراحی کردی ؟

RE: اگه به شش ماه قبل برمیگشتی!!!(تجربیات بد و خوب) - shayesteNEY - 02 اسفند ۱۳۹۳ ۱۲:۴۱ ق.ظ

(۲۹ بهمن ۱۳۹۳ ۰۲:۰۸ ب.ظ)alizl70 نوشته شده توسط:  الان که فکر میکنم میبینم اگه ۶ ماه وقت داشتم توی هر ماه این کارا رو میکردم:
ولی تو برنامه هفته
خوبه خوشحالمBlush
من برای خودم سایت طراحی نمیکنم حسو حالشو ندارم Sad فقط اگه سفارشی باشه انجام میدم دوران دانشجویی به اندازه کافی سایت طراحی کردم و دستمم راه افتاد.
خدا رو شکر.
سایت تحاریه . برا یکی از اقوام طراحی کردم . بهش تحویل بدم کلی مشتری برام میتونه بیاره. حیف تنبلی میشه

RE: اگه به شش ماه قبل برمیگشتی!!!(تجربیات بد و خوب) - alizl70 - 02 اسفند ۱۳۹۳ ۰۱:۳۶ ق.ظ

(۰۲ اسفند ۱۳۹۳ ۱۲:۴۱ ق.ظ)shayesteNEY نوشته شده توسط:  
(29 بهمن ۱۳۹۳ ۰۲:۰۸ ب.ظ)alizl70 نوشته شده توسط:  الان که فکر میکنم میبینم اگه ۶ ماه وقت داشتم توی هر ماه این کارا رو میکردم:
ولی تو برنامه هفته
خوبه خوشحالمBlush
خدا رو شکر.
سایت تحاریه . برا یکی از اقوام طراحی کردم . بهش تحویل بدم کلی مشتری برام میتونه بیاره. حیف تنبلی میشه

ایشالا که بگیره سایته واست.تمومش کن برهBlush