تالار گفتمان مانشت
گروه درسی مانشت شهریور ماه ماه -ماه سوم( برنامه ریزی برای خواندن گروهی) - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰ ۱۱ ۱۲ ۱۳
گروه درسی مانشت شهریور ماه ماه -ماه سوم( برنامه ریزی برای خواندن گروهی) - banou - 12 شهریور ۱۳۹۰ ۰۷:۵۱ ق.ظ

سلام دوستان
آزاد قبول نشدم.از الان من هم به جرگه شما پیوستم.با بسم الله الرحم الرحیم و پس از اون با مدارمنطقی شروع کردم.کتاب مدار منطقی موریس مانو.
موفق باشید.

RE: گروه درسی مانشت شهریور ماه ماه -ماه سوم( برنامه ریزی برای خواندن گروهی) - popp - 12 شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۰۸ ب.ظ

(۱۲ شهریور ۱۳۹۰ ۰۷:۵۱ ق.ظ)banou نوشته شده توسط:  سلام دوستان
آزاد قبول نشدم.از الان من هم به جرگه شما پیوستم.با بسم الله الرحم الرحیم و پس از اون با مدارمنطقی شروع کردم.کتاب مدار منطقی موریس مانو.
موفق باشید.
خوش اومدی دوست عزیز. ایشالله ۹۱ با هم قبول میشیم
کجا رو زده بودید با چه درصدهایییی؟

من الان مبحث رابطه های بازگشتی در گسسته از کتاب قلی زاده رو خوندم سخت بود . ConfusedConfusedConfusedConfused
باید تا آخره هفته بعد هم تمومش کنم بعد از اول شروع کنم دور کنم و تست بزنم.

RE: گروه درسی مانشت شهریور ماه ماه -ماه سوم( برنامه ریزی برای خواندن گروهی) - Jabar-Asadi - 12 شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۴۰ ب.ظ

سوالای علوم کامپیوتر توی بخش گراف سخت‌تر از کامپیوتره یا من اینطوری فک می کنم ؟ Huh

RE: گروه درسی مانشت شهریور ماه ماه -ماه سوم( برنامه ریزی برای خواندن گروهی) - Helmaa - 12 شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۴۳ ب.ظ

(۱۲ شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۴۰ ب.ظ)Jabar-Asadi نوشته شده توسط:  سوالای علوم کامپیوتر توی بخش گراف سخت‌تر از کامپیوتره یا من اینطوری فک می کنم ؟ Huh

به نظر من هم که سخت تره .

گروه درسی مانشت شهریور ماه ماه -ماه سوم( برنامه ریزی برای خواندن گروهی) - salehi57 - 12 شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۴۶ ب.ظ

بعد چند روز درس نخوندن از امروز دوباره شروع کردم
من که نشد از تابستون خوب استفاده کنم
شما چطور دوستان کسی هست که برنامشو خوب پیش رفته باشه

RE: گروه درسی مانشت شهریور ماه ماه -ماه سوم( برنامه ریزی برای خواندن گروهی) - ali405 - 12 شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۵۷ ب.ظ

(۱۱ شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۵۸ ق.ظ)ali405 نوشته شده توسط:  سلام به همه دوستان مانشتی

من الان دانشجو سال آخر هستم و این ترم آخرم هست. میخوام واسه ارشد نرم افزار بخونم.

هدفم در درجه اول شهر خودم هست که اهواز میشه.

۲ تا انتخاب دارم:

۱- غیرانتفاعی جهاد دانشگاهی خوزستان( کاردانی رو از همین جا گرفتم)

۲ - علوم تحقیقات خوزستان

تا الان چیزی نخوندم.ریاضیات هم ضعیف هستم.زبان قوی هستم( کاردانی به کارشناسی ۹۰ درصد تخصصی و ۹۶ درصد عمومی زدم)

به نظرتون اصلا بخونم؟ یا دیگه وقت نیست واسه درس خوندن؟

شانس قبولیم تو کدوم بیشتره؟

واسه غیرانتفاعی یکی از بچه های همین سایت با رتبه ۸۴۰ در اومده. چه درصدهایی برای رسیدن به این رتبه لازمه؟

آزاد در اومدنش سخت تره درسته؟

ممنون میشم کمکم کنید.خیلی سردر گم شدم.واقعا نمیدونم چه کار کنم.

دوستان کسی کمک نمیکنه به من تازه وارد؟

ما رو هم تحویل بگیرید.

RE: گروه درسی مانشت شهریور ماه ماه -ماه سوم( برنامه ریزی برای خواندن گروهی) - shahryar - 12 شهریور ۱۳۹۰ ۰۲:۲۳ ب.ظ

(۱۱ شهریور ۱۳۹۰ ۰۲:۲۹ ق.ظ)marry20 نوشته شده توسط:  
(09 شهریور ۱۳۹۰ ۱۰:۴۱ ب.ظ)shahryar نوشته شده توسط:  این کتابی هم که ترجمه هست کپی PDF انگلیسی هست فقط زبونش فارسی هست.
هر چی تمرین تو این PDF هست تو کتاب ترجمه شده هم هست.
از اسمشم معلومه.این کتاب ترجمه هست نه تالیف.

یعنی این کتاب کامل نیست و همه مسایل را حل نکرده؟؟
خیر.همه رو حل نکرده.فقط تمرین های مهم رو حل کردهSmile

RE: گروه درسی مانشت شهریور ماه ماه -ماه سوم( برنامه ریزی برای خواندن گروهی) - shangool - 12 شهریور ۱۳۹۰ ۰۲:۲۳ ب.ظ

(۱۲ شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۴۰ ب.ظ)Jabar-Asadi نوشته شده توسط:  سوالای علوم کامپیوتر توی بخش گراف سخت‌تر از کامپیوتره یا من اینطوری فک می کنم ؟ Huh

دوست خوبم سوالات سخت‌تر نیست من سال گذشته همه سولات علوم کامپیوترو حل کردم خیلی شیرین بودن فقط باید تسلط کافی داشته باشید و بتونید با سوالات بازی کنید .با جزوه سید جوادی و کتاب الگوریتم و ساختمان پردازش به راحتی می تونید از پس این سوالات بربیاید.من که خیلی خوشم اومد از سوالات علوم کامپیوتر

RE: گروه درسی مانشت شهریور ماه ماه -ماه سوم( برنامه ریزی برای خواندن گروهی) - Jabar-Asadi - 12 شهریور ۱۳۹۰ ۰۵:۰۰ ب.ظ

(۱۲ شهریور ۱۳۹۰ ۰۲:۲۳ ب.ظ)shangool نوشته شده توسط:  
(12 شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۴۰ ب.ظ)Jabar-Asadi نوشته شده توسط:  سوالای علوم کامپیوتر توی بخش گراف سخت‌تر از کامپیوتره یا من اینطوری فک می کنم ؟ Huh

دوست خوبم سوالات سخت‌تر نیست من سال گذشته همه سولات علوم کامپیوترو حل کردم خیلی شیرین بودن فقط باید تسلط کافی داشته باشید و بتونید با سوالات بازی کنید .با جزوه سید جوادی و کتاب الگوریتم و ساختمان پردازش به راحتی می تونید از پس این سوالات بربیاید.من که خیلی خوشم اومد از سوالات علوم کامپیوتر
====================
راستش منظور من از گراف‌، گرافه گسسته هستش که جنبه ریاضیاتیش مد نظره تا الگوریتم های گراف که توی ساختمان داده و طراحی الگوریتم مطرح میشن

RE: گروه درسی مانشت شهریور ماه ماه -ماه سوم( برنامه ریزی برای خواندن گروهی) - marry20 - 12 شهریور ۱۳۹۰ ۰۶:۴۷ ب.ظ

چقده اینجا سوت و کور شده چه خبره همه دارن می خوند و وقت ندارند که نت ؟؟؟ یا اینکه حس و حال درس دیگه نیست؟؟

گروه درسی مانشت شهریور ماه ماه -ماه سوم( برنامه ریزی برای خواندن گروهی) - tiyam - 12 شهریور ۱۳۹۰ ۱۰:۱۹ ب.ظ

چرا کسی تحویل نمی گیره .نظرتون نسبت به آزمون های پوران پژوهش چیه ؟

گروه درسی مانشت شهریور ماه ماه -ماه سوم( برنامه ریزی برای خواندن گروهی) - parimehraban - 13 شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۴۸ ق.ظ

دوستان من چند روزیه که دیگه نمیتونم بخونم خسته‌ام احساس خوبی ندارم. کتابارو که باز میکنم میخوام دغ کنم چون امسال سال دوم میشه که میخوام بخونم .مخصوصا این روزا که نتیجه آزاد اومده که دیگه هیچی .
چکار کنم که از این حال و هوا در بیام ؟
لطفا راهنمایی کنید؟

بازدهی درسیم این هفته خیلی کاهش یافته خیلیییییی

RE: گروه درسی مانشت شهریور ماه ماه -ماه سوم( برنامه ریزی برای خواندن گروهی) - farazin - 13 شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۰۳ ق.ظ

(۱۳ شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۴۸ ق.ظ)Parimehraban نوشته شده توسط:  دوستان من چند روزیه که دیگه نمیتونم بخونم خسته‌ام احساس خوبی ندارم. کتابارو که باز میکنم میخوام دغ کنم چون امسال سال دوم میشه که میخوام بخونم .مخصوصا این روزا که نتیجه آزاد اومده که دیگه هیچی .
چکار کنم که از این حال و هوا در بیام ؟
لطفا راهنمایی کنید؟

بازدهی درسیم این هفته خیلی کاهش یافته خیلیییییی

من تو این جور مواقع یکی دو روز کلا درس و مشق و می ذارم کنار...بعدش با انرژی بیشتری می خونم
(۱۲ شهریور ۱۳۹۰ ۱۰:۱۹ ب.ظ)tiyam نوشته شده توسط:  چرا کسی تحویل نمی گیره .نظرتون نسبت به آزمون های پوران پژوهش چیه ؟

می گن سوالاش به نسبت پارسه بهتره...ولی باید خودتون تصمیم بگیرین که هدفتون از کنکور آزمایشی چیه...من خودم پارسه ثبت نام کردم به خاطر جامعه آماری بالاش

گروه درسی مانشت شهریور ماه ماه -ماه سوم( برنامه ریزی برای خواندن گروهی) - parimehraban - 13 شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۰۹ ق.ظ

ممنون از کاربر farazin که جواب دادید.
واقعا خیلی سخته که بخوام واسه سال دوم بخونم خیلی خیلی .
این کارو کردم یه دور روزی گذاشتم کنار ولی فایده نداشت .

گروه درسی مانشت شهریور ماه ماه -ماه سوم( برنامه ریزی برای خواندن گروهی) - پشتکار - ۱۳ شهریور ۱۳۹۰ ۰۷:۳۲ ق.ظ

بچه‌ها من ساختمان داده به زبان C از هورویتز رو دارم که مال سال ۸۳ ترجمه علیخانزاده هستش
به نظرتون برم و نسخه جدید اونم C++ رو بگیرم یا همین خوبه؟