تالار گفتمان مانشت
یعنی نتیجه ارشد چی میشه!! - نسخه‌ی قابل چاپ

یعنی نتیجه ارشد چی میشه!! - hosshah - 02 شهریور ۱۳۹۳ ۰۷:۳۸ ب.ظ

به آشنا بگین شارژ ۱۰۰۰ میدم جوابو میگیرم

یعنی نتیجه ارشد چی میشه!! - parinaz_st70 - 02 شهریور ۱۳۹۳ ۰۷:۴۰ ب.ظ

خب دیگه ... یه چیز انتظارشو نداشتیم اونم خز شدن اعلام نتایج بود . دوستانی که فهمیدین نوش جونتون ما بقیه امونم که هنوز تو خماریم فکر کنم پاشیم کم کم بریم خونمون که شب شده ....

یعنی نتیجه ارشد چی میشه!! - npour - 02 شهریور ۱۳۹۳ ۰۷:۴۱ ب.ظ

۶۱ نرم علم و صنعت قبول شده
یعنی از روی شریف و امیرکبیر و تهران روزانه و شبانه وتربیت مدرس و بهشتی رد شده؟ یعنی اوضاع امسال اینقد داغونه

یعنی نتیجه ارشد چی میشه!! - habib_khadem - 02 شهریور ۱۳۹۳ ۰۷:۴۱ ب.ظ

۱/ نرم شریف
۲/ نرم تهران
۳/ نرم امیرکبیر
۴/ نرم علم و صنعت که قبول شدم

یعنی نتیجه ارشد چی میشه!! - shahram.nasaji - 02 شهریور ۱۳۹۳ ۰۷:۴۲ ب.ظ

من که از بس Refresh کردم صفحه سنجش رو حفظ شدم دیگه Template سایت رو.

حفظی میتونم سایت سنجش رو از نو الان طراحی کنم

(((((-:

RE: یعنی نتیجه ارشد چی میشه!! - Yektax - 02 شهریور ۱۳۹۳ ۰۷:۴۳ ب.ظ

(۰۲ شهریور ۱۳۹۳ ۰۷:۴۰ ب.ظ)parinaz_st70 نوشته شده توسط:  خب دیگه ... یه چیز انتظارشو نداشتیم اونم خز شدن اعلام نتایج بود . دوستانی که فهمیدین نوش جونتون ما بقیه امونم که هنوز تو خماریم فکر کنم پاشیم کم کم بریم خونمون که شب شده ....

موافقم . بریم خونه بلکم رسیدیم خونه نتایج اومده باشه

RE: یعنی نتیجه ارشد چی میشه!! - neda_Network - 02 شهریور ۱۳۹۳ ۰۷:۴۳ ب.ظ

(۰۲ شهریور ۱۳۹۳ ۰۷:۲۰ ب.ظ)x86 نوشته شده توسط:  به بعضی از دخترای مانشت هم باید گفت : چند سالته عمو؟؟؟؟ Big GrinBig GrinBig Grin

۲۹Big GrinBig GrinBig Grin

یعنی نتیجه ارشد چی میشه!! - نازین - ۰۲ شهریور ۱۳۹۳ ۰۷:۴۷ ب.ظ

نه، کسی هم رتبشو فامیلاش تو سنجش بگن !نمیاد فاش کنه!حتما همینا سوالات کنکوروهم داشتن!نمی دانم ورژن جدیده استرسه .ما سنجش فامیل داشیتم رتبمونو گفت!!!!اینقد بی قانونیه؟؟؟؟من بدونم کسی قبل وقت معین شده از شهر یا رتبه خبر داره میرم سنجش اعتراض می دم.اگه اینقد رتبه ودانشگاه راحت میاد بیرون حتما سوالاتم به همین شیوه میاد!!!

RE: یعنی نتیجه ارشد چی میشه!! - Good! - 02 شهریور ۱۳۹۳ ۰۷:۴۹ ب.ظ

(۰۲ شهریور ۱۳۹۳ ۰۷:۴۷ ب.ظ)نازین نوشته شده توسط:  نه، کسی هم رتبشو فامیلاش تو سنجش بگن !نمیاد فاش کنه!حتما همینا سوالات کنکوروهم داشتن!نمی دانم ورژن جدیده استرسه .ما سنجش فامیل داشیتم رتبمونو گفت!!!!اینقد بی قانونیه؟؟؟؟من بدونم کسی قبل وقت معین شده از شهر یا رتبه خبر داره میرم سنجش اعتراض می دم.اگه اینقد رتبه ودانشگاه راحت میاد بیرون حتما سوالاتم به همین شیوه میاد!!!

سر کارشناسی هم دوست من قبل اومدن نتایج از طریق یکی از آشناهاش رتبه ش رو فهمید.اینطور که معلوم واقعیته

یعنی نتیجه ارشد چی میشه!! - npour - 02 شهریور ۱۳۹۳ ۰۷:۵۲ ب.ظ

رتبه ۶۱، شبانه شریف و امیرکبیر و تهران رو زده بودی؟

یعنی نتیجه ارشد چی میشه!! - mahsa123456 - 02 شهریور ۱۳۹۳ ۰۷:۵۲ ب.ظ

خواهشن جوااااااااااااااااب بدین؟
بچه هاسلام من یک سوالی داشتم اگه من غیرانتفاعی شهری قبول بشم اما روزانه شهری بعدازاین غیرانتفاعی زده باشم که رتبه م برسه وتوی اون قبول شم کی کارنامه ای میاد ک نشون بده مثلا من چه شهرهایی دیگه ای به جراین شهرم رومی اوردم؟ خواهش میکنم جواب منو بدهید؟
ویکی ازدوستای من درعلوم کامپیوتررتبه ش ۱۷۰ البته ذرزیرگروه یک رشته علوم کامپیوتر شده حدود چه شهری رو براش هدس میزنید؟

RE: یعنی نتیجه ارشد چی میشه!! - Mahsash - 02 شهریور ۱۳۹۳ ۰۷:۵۲ ب.ظ

(۰۲ شهریور ۱۳۹۳ ۰۷:۴۷ ب.ظ)نازین نوشته شده توسط:  نه، کسی هم رتبشو فامیلاش تو سنجش بگن !نمیاد فاش کنه!حتما همینا سوالات کنکوروهم داشتن!نمی دانم ورژن جدیده استرسه .ما سنجش فامیل داشیتم رتبمونو گفت!!!!اینقد بی قانونیه؟؟؟؟من بدونم کسی قبل وقت معین شده از شهر یا رتبه خبر داره میرم سنجش اعتراض می دم.اگه اینقد رتبه ودانشگاه راحت میاد بیرون حتما سوالاتم به همین شیوه میاد!!!
نتایج تا قبل از ورود به سایت سنجش چیز محرمانه‌ای نیست که از بیرون اومدنش ناراحت بشید که.
من خودم رتبه ی کارشناسیم رو و بعد هم قبولی نهاییم رو برادرم از دوستش که تو سنجش بود پرسید. اولی رو یک روز و نیم و دومی رو ۶-۷ ساعت زودتر فهمیدم.

یعنی نتیجه ارشد چی میشه!! - eng_majid - 02 شهریور ۱۳۹۳ ۰۷:۵۲ ب.ظ

ایول نتیجه گیری خوبی بود
منم موافتم باهاتون

یعنی نتیجه ارشد چی میشه!! - parinaz_st70 - 02 شهریور ۱۳۹۳ ۰۷:۵۳ ب.ظ

جدی اگه تا یه ساعت دیگه نیاد نمیاد .....
باز تا فردا صبح !

یعنی نتیجه ارشد چی میشه!! - eng_majid - 02 شهریور ۱۳۹۳ ۰۷:۵۳ ب.ظ

(۰۲ شهریور ۱۳۹۳ ۰۷:۵۲ ب.ظ)mahsa123456 نوشته شده توسط:  خواهشن جوااااااااااااااااب بدین؟
بچه هاسلام من یک سوالی داشتم اگه من غیرانتفاعی شهری قبول بشم اما روزانه شهری بعدازاین غیرانتفاعی زده باشم که رتبه م برسه وتوی اون قبول شم کی کارنامه ای میاد ک نشون بده مثلا من چه شهرهایی دیگه ای به جراین شهرم رومی اوردم؟ خواهش میکنم جواب منو بدهید؟
ویکی ازدوستای من درعلوم کامپیوتررتبه ش ۱۷۰ البته ذرزیرگروه یک رشته علوم کامپیوتر شده حدود چه شهری رو براش هدس میزنید؟
من که یه چند باری خوندم ولی منظورتون رو نفهمیدم
بقول فیضبوق هرکی نفهمیده لایک کنه بالاغیرتن